Treść opublikowana przez strus90
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
zdjecia sa jakies male Pozatym zapowiad sie ciekawie
-
golf 3 variant tdi + gtb
do dobrego człowiek sie szybko przyzwyczaja:wink:
-
golf 3 variant tdi + gtb
Myslalem ze pytasz o ostatni wykres. U Krzyska pompuje 1.65 Krzysiek na zime powinienes jezdzic na jakims lajtowym programie jakies 140-150km
-
golf 3 variant tdi + gtb
To nie zadna GTB, to turbo piz...dka awx/arl. Pewnie dlatego ma problem z nietrzymaniem mocy na gorze
-
golf 3 variant tdi + gtb
Ja znalazlem fajny wykres chociaz c**j*wy to robi wrazenie. Nie jestem znawca ale postaram sie go odczytac.... auto jedzie od samego dołu mimo że nie trzyma mocy do konca to kreski sa jak od linijki, na moje oko setup na jakiejs mocnej hybrydowej pompie http://zapodaj.net/images/c35aca2cce4fc.jpg A tak na powaznie gratuluje wiedzy teoretycznej Moze zamiast bawic sie w mechanika/tunera idz na studia i dalej rozwijaj sie w tym kierunku tworzac inne ciekawe teorie dajace wiele do myslenia a inni niech zajma sie praktyka czyli skladaniem wszystkiego do kupy tak zeby auta jezdzily jak nalezy
-
golf 3 variant tdi + gtb
Pompa nie ma problemow zsasysaniem. Pozatym nie ma ani grama powietrza w paliwie. Hehe Krzysiek byl niedawno w swidwinie sluzbowo moze bys mial okazje osobiscie porozmawiac/podejrzec
-
golf 3 variant tdi + gtb
Golf 1380kg wiec silnik ma co napedzac. Nie zaczynajcie tematu Sagona bo zaraz zalozy inne konto i bedzie filozofowac, nie wiadomo czy z tegoco pisze smiac sie czy plakac. Niech lepiej pisze artykuly do wikipedii
-
golf 3 variant tdi + gtb
152km/179nm i wyliczylismy ze z kierowcami jest ok 250kg roznicy
-
golf 3 variant tdi + gtb
fusse Krzychu ma zewnetrzna pompe z jakiegos gaznikowca ktora podaje paliwo pod malym cisnieniem dzieki czemu pompa nie ma problemow z sasysaniem paliwa. Wazne jest umieszczenie jak najblizej zbiornikal a wiele osob montuje przy filtrze bo latwiej. Zarowno wykresy jak i to jak jedzie auto potwierdza to, nie sa to wirtualne konie Filmik ktory chyba potwierdza kreski z wykresow i dla porownania moj wyscig z Leonem robionym w CTR (205km/400nm)
-
Dobrzy chiptunerzy
101km. Teraz objezdza auta od ktorych wczesniej dostawal zarowno w serii jak i z BOXem
-
Dobrzy chiptunerzy
Ostatnio znajomy robil program u spanky'go. Dla odmiany cos ze stajni Opla a dokladniej Astra III 1.7CDTI. Na bardzo bezpiecznym sofcie wyszlo +25km i ~50nm. Kolega wczesniej testowal BOX'a ale nie był do końca zadowolony, w jego odczuciu po programie u Macka jedzie duzo lepiej
-
golf 3 variant tdi + gtb
AFN'a do Ibizy PS. Z tego co slyszalem od glownego uzytkownika SDI roznica jest odczowalna mimo ze cyferki nieznacznie sie roznia. Coz, to w koncu nie jest 2tonowa limuzyna gdzie trzeba 20km zeby dupohamownia cos odczula
-
golf 3 variant tdi + gtb
Ten wykres Ibizy nie chce mi sie otworzyc w normalniej rozdzielczosci tylko jakas miniaturka, co wyszlo?
-
golf 3 variant tdi + gtb
1.65 jak mnie pamiec nie myli
-
golf 3 variant tdi + gtb
No wlasnie ja tak patrze i na wykresie z dyno i z ecu jest przy 2tys ok 370nm Michal na wysokosci napisu 2200 masz 2000tys 2200 jest tam gdzie kreska. Podpisane jest co 400obr/min a kazda linia to 200obr, 330nm jest przy 1800
-
golf 3 variant tdi + gtb
moze dlatego ze na dyno Golf byl hamowany na 3ce a na rolkach na 4ce... przemik przy tej mcy 4lapy to bezsens
-
golf 3 variant tdi + gtb
Ze zderzakiem z R32 nawet kombi nie jest juz takie niepozorne