Treść opublikowana przez strus90
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Auto bylo strojone na 2x smic dopiero teraz wlecial fmic
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
To co piszesz ma sens ale nie martwil bym sie naa zapas, taki merc po programiema 300km i napewno sporo wiecej niz 1.4bara doladowania. Jesli chinczyk mial by byc wydajniejszy to pewnie ten 550x230. Zaden chinczyk o tych gabarytach co ori cooler nie bedzie wydajniejszy. Piotrek jeszcze chyba nie jezdziles w lato na GTB22 wiec bedzie w sumie to jakis odnosnik, bo u Krzyska niemal identyczny ICek w golfie dawal rade z GTB17 i Twoj chinol tez napewno dawal rade. Teraz obaj przeszliscie na GTB22 a IC macie takie jak na wczesniejszych setupach wiec bedzie mozna zaobserwowac roznice miedzy GTB17 i GTB22 oraz miedzy chinczykiem a coustomowym na ori rdzeniu. Zawsze bedzie to jakas wiedza dla potomnych
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Dziwne jest to co piszesz skoro ten IC ktory ma Krzysiek w serii obsluguje 260km w W212. Powiedzial bym wrecz odwrotnie chinol nie bedzie tak wydajny jak oryginalny icek dlatego ich rdzenie musza byc duze.
-
210+11mm
Dorzuc jeszcze walek z sdi
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Troche zdolnosci manualnych i masz ICka wydajniejszego niz chinole. Teraz tylko korekta
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
Lepsze bylo by nagranie 100-200 mozna wtedy porownac do serii i avf'a po wirusie
-
VW Polo 6N 2.0TDI CR CFF + GTB2260VKLR + DYNOSOFT
Czyli to na seryjnym ukladi paliwowym? Niezly zapas paliwa w serii
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Maciek musimy zaczepic gopro tak zebys nie mial dodatkowego balastu bedzie jeszcze lepiej. A4 Quattro 1.9TDI + GTB22
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
w 3.0tdi ick ma wejsciaa 62mm
-
Jaki wydajniejszy Intercooler do 2.0 TDI CR
Ten IC o ktorym mowisz to kawal skurczybyka i moze byc ciezko go zmiescic ale wydajnosc jest ogromna. Ewentualnie 8K0 145 805 G jest to mniejszy blizniak a bedziesz mial zapas juz spokojnie na GTB a nie tylko na CAHA. Mozesz poszukac czegos z mercedesow 6cylindrowych diesli tez beda wydajne a powinno sie udac je upchac.
-
golf 3 ile wyjdzie kucy
To nie moc zabija silnik a moment i pomysl o sprzegle
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Darek co to za docisk i gdzie byl wzmacniany?
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Piotrek98igo specjalie dla Ciebie 1.6 16v odprezone uszczelka Turbo K04-015 FMIC z orurowaniem 2,5" Wtryskiwacze 440ccm Zewętrzna pompa paliwa + regulator Wydech 2,5"
-
Sprzegło do 250KM 380NM
124 0220 10 to docisk z LT 28-35 z lat 1997-2006 silnik 2.8TDI o mocy 125km i 130km. Docisk z S2 ma nr 124 0120 10
-
Kilka zmian mojego Paska, czyli AVB ze zdwojoną mocą.
Ale krecisz tego PDka gtb17 i tak na wiele wiecej nie wyda wiec nie ma co sie bawic w +/- 5km
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Po zmianie N75 pewnie bedzie trzeba troche zlagodzic dol bo jest za mocno
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Pewnie nie bedzie potrzeby wkladania sprzegla z AWX
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Daruj sobie hybryde, seryjna turbina bedzie zywotniejsza, a jest w czym przebierac. Np. AWX lub CAHA, wszystko wieksze raczej odpada jak nie planujesz isc w grube moce
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
Seryjny jest tez dolot z 1.9 i SMIC-e z AFB. Doladowanie jest lightowe, tak jak i egt Gora to bajka kto raz przejedzie sie na GTB22 nie bedzie chcial nic mniejszego
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
Po co hybryde, wrzucaj turbo z AWX
-
A4 B6 AVF Quattro Stage1 - Tylko Soft Mod
Najlepiej zapytac osoby ktore jezdzily na brd a teraz jezdza na gtb i wtedy zadecydowac jakie turbo
-
A4 B6 AVF Quattro Stage1 - Tylko Soft Mod
BRD to pomylka jak juz to gtb17
-
jaki intercooler ? zwiekszona moc , stary nie wydala .
Nie mozna by wrzucic do 1.9 drugiego SMIC tak jak w 2.5TDI?
-
Siłownia
no btw testował ktoś hi tec protein 80 ??? warte to coś Warte bierz smialo
-
golf 3 variant tdi + gtb
Gdzie tepa palo masz na wykresie moc na silniku. zielona kreska straty, niebieska moc na kolach, czerwona moc wg normy. Na wykresie nie ma mocy na silniku! Naucz sie czytac wykresy bo majaczysz piszesz o mocy na silniku a podajesz wartosc mocy koncowej. Mocy na silniku nie ma na wykresie bo wystarczy zsumowac straty i moc na kolach bystrzacho. No wlasnie i dlatego 139km na kolach + 50km strat daje 190km. Skoro przy 3600 moc na silniku to 190km a po wyliczeniu norm 200km to skoro przy 4tys moc na silniku to rowniez 190km to chyba moc po wyliczeniu norm to rowniez 200km. W normalnych warunkach czyli mierzac na dynomecie na ulicy moze i by tak nie bylo. Ale skoro robiono 5 pomiarow a w pomieszczeniu nie bylo odpowiedniego nawiewu swiezego powietrza to nic dziwnego ze taka temp. powietrza wyszla. I rozumiem ze wg Ciebie temp powietrza zawyzyla wynik? To jaki byl by wynik jak pomiaru by dokonano prawidlowo za pierwszyam razem i byl by odpowiedni nawiew stymulujacy wiatr zwiekszajacy sie wraz z pedem auta? Auto bylo by zakrecone ok 5tys i wyszlo by 210km cwaniaczku. Tylko ze Krzysiek hamowal auto na 5ce i predkosc przy 4tys to 194km/h. Ty hamowales niby na 5ce i przy 4400 masz 154km, to chyba ta Twoja mega dluga skrzynia patrze i nie widze 200km na silniku, wogole nie widze na wykresie lini mocy na silniku ale umiem zsumowac moc na kolach i straty czego Ty najwidoczniej nie potrafisz. Dlatego nie widzisz 189km na silniku tylko 200km mocy koncowej (po przeliczeniu z norma) czego nie umiesz odroznic Na Dyno przy 3,6tys wyszlo 200km i na maha przy 3600 wyszlo 201km. Wszystko sie zgadza i gdyby dalo sie normalnie schamowac auto bylo by ok 210km. Tyle ile bylo w 3 probach pomiaru dzien wczesniej. 213 bylo na innej pompie cwanaiczku Widac kto wali w h*ja skoro piszesz ze nie mozna miec strat 50km a Ty masz takie straty na 4ce, wieksze niz Krzysiek na 5ce. I on ma kolo 195/60R15 a Ty? Pewnie standardzik 185/60R14 bo i po co Ci wieksze. Oczewiscie przeciez twierdzisz ze kola nie maja znaczenia dla strat. Ciekawe, czemu opona 175/70R13 bedzie sie smazyc a 195/60R15 bedzie lepic. Gubisz sie w swoich zeznaniach Panie magister