Treść opublikowana przez strus90
-
AFN+ half series by zib0l
Jak bys przy tej mocy mial Q to bys plakal ze sie nie radzi
-
Siłownia
nex jaki wzrost i waga?
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Cytat z Klub Audi TT Kilka fotek EFR 6758 Oraz kilka innych ;-) Wszystko wygląda bardzo obiecująco jednak jak zawsze są i wady Turbosprężarki są znacznie większe rozmiarowo niż np Garrett co czasem może utrudnić ich montaż kiedy jest mało miejsca do dyspozycji . Zamieszczę następnym razem fotki porównawcze . Cena , mniejsze turbiny to koszt ok 1600 -1700$ , większe od 1700 do ponad 2000$ Dostępność , pierwsza seria EFR została kompletnie wyprzedana , zamawiając taką turbinę obecnie trzeba się liczyć z czasem oczekiwania w okolicach 2-3 miesięcy . Brak opcji V-band jako wejście do turbiny .. Tak czy inaczej w moim przypadku pojawienie się serii EFR daje mi powód do nowych przemyśleń i analizy w zwiążku z planowanym zastąpieniem mojego Garretta 2871 czymś większym Dotychczas byłem pewien że będzie to HTA3076 teraz być może będzie to coś z rodziny EFR ;-) Pozdrawiam Znajomy jezdzi na EFR6758; waga 7,7kg; wirniki jak GT2871/3071 jednak to turbo jest duzo lepszym rozwiazaniem niz GT i pewnie GTX. Po ponad dwoch latach kontrolnie turbo zostalo wyjete, i mimo strzalow z procedury startu i podtrzymania turbo nie wskazywalo sladow zuzycia. Wykres wspomianego 1.8T
-
Czy seryjny FMIC z a6 2.5TDI moze zostać w AVF+GTB pytanie do znawcow
Jak najbardziej, bedzie chociaz wiadomo na przyszlosc co jest wart.
-
Czy seryjny FMIC z a6 2.5TDI moze zostać w AVF+GTB pytanie do znawcow
Ten FMIC jest cienki i latem będzie się gotował. Zwłaszcza że pewnie jest przysłonięty.
-
GTB2260vk + AL
Ladny wynik, zdrowe ALki. Kto stroil?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Turbo z AWX do pompy 11ki i 216 chyba jest troche male.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Samym programem powinno byc bez problemu 160km
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Zmieniaj wtrysk na te ze 110ki i dopiero rob program. Pozatym diesel jak nie dymi tzn ze jest zepsuty:wink:
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
EGT przy dluzszym palowaniu akceptowalne
-
Budowa dolotu Fmic- średnica na wyjściu turbiny i wejściu przepustnicy
57 lub 60mm bedzie OK, wiecej nie ma sensu.
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
Dla mnie wszystko jasne, lepsze to niz podawanie wagi z dowodu. Te 360-370nm tez bylo by bezpieczne dla silnika
-
Budowa dolotu Fmic- średnica na wyjściu turbiny i wejściu przepustnicy
Nie mow ze bedziesz robil 63mm od IC do kolektora. Wystarczy 50-57mm no chyba ze robisz 400km
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Przez 4 strony tego tematu masz jasno napisane. Jedz do kogos kto ogarnia temat i daruj sobie gotowce.
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach. Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz. podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu. Poprostu chcesz wybrac gorsza, drozsza i niepewna opcje zeby zaspokoic ciekawosc. A z ta gwarancja to sie nie rozpedzaj, bo moga Ci odsylac to turbo dlugo jako naprawiona lub wymysla ze cos jest nie tak z Twojej winy.
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Nie wiem czy to dobry wybor, spotkalem sie z tym turbo w A4 i byla lipa, lepiej odstaw komus auto na montaz.
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Zdecydowanie GTB17. BRD sobie daruj, kazdy kto mial jedna i druga turbine Ci to powie.
-
Siłownia
Na początek, dieta to jest najważniejsze. Nie trzeba od razu brać białka, poćwicz trochę na początek. Aeroby na brzuch + dieta + rower czy tam jakieś bieganie i brzuch zejdzie:wink: no i oczywiście siłownia. Jeslii chcesz budowac miesnie jakies bialko sie przyda, ciezko jest dostarczyc odpowiednia ilosc protein a przy Twojej masie to trzeba by przyjac dziennie z 250g. Z samego jedzenia ciezko to zrobic przecietnej osobie
-
210+11mm
1z + pompa 11ka reno + walek SDI przed programem.
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
No tak rynek sprzegiel opiera sie na autach po modach i chiptuningu, eksplataja nie ma nic do rzeczy, a przejechane 300tys km nie wplywa na sprzeglo. aha, moje sprzeglo kleklo przy 9xkm
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
sprzeglo da rade, mozesz pomyslec o fmic
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Bardzo ladnie, jak widac wzmocnienie sprzegla nie polegalo tylko na farbie
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
to problem tych z tylu:decayed: W skrajnosci w skrajnosc, jak mowilem zebys robil 2,5" to twierdziles ze max 60, teraz chcesz wydech jak do 3.0v6
-
A4 B5 quattro 1.9 TDI AGP/AVF + GTB2260VK
przy 200km/h nie dobilo nawet do 800st. 400nm przy 2tys Prawdopodobnie namocniejsze A4 B5 TDI w KLUBIE
-
Spotkania na drodze
Ciemne brazowe A4 B5 w sedanie z FMIC i BOVem na blachach WND widziane wczoraj ok 19 na stacji Bliska w Modlinie. Ktos kojarzy auto?