Treść opublikowana przez ROBERCIK7777777
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witaj Marcin potrzebuje wycenę żebym zdążył w starym roku Seat Leon rok.2000 1.9 110km (ASV) -Motul 5w40 8100 x-cess -filtr oleju knetch -filtr powietrza knetch -filtr paliwa knetch -filtr kabinowy z węglem knetch -płyn chłodniczy G12 7 litrów + - litra Audi a4 rok.1996 1.9 110km (AFN) -Motul 5w40 8100 x-cess -filtr oleju knetch -filtr powietrza knetch -filtr paliwa knetch seat toledo rok.1997 1.9 110km (AFN) -filtr powietrza knetch -filtr paliwa knetch i jakiś gratisik do tego zamówienia będzie mi się należał zx:jerk: POZDRAWIAM
-
przegrzane tarcze
tak mi sie napisało oczywiście dostałem od ciebie tomek
-
przegrzane tarcze
dzieki za foto po świetach będę się zajmował autem to się odezwę
-
przegrzane tarcze
czyli ą jak nowe daj mi fotki i sie dogadmy moje auto to afn 1996 system hamulców ate
-
przegrzane tarcze
jaki polecasz i kupił bym 2 tarcze 288 używane po cenie
-
przegrzane tarcze
teraz to już wiem i kupilem smar miedziany do 1000 stopni .jak kupilem to auto to hamowalo a teraz to spowalniacze
-
przegrzane tarcze
klocki mam ate ale przy zmianie posmarowałem zwykłym łt44 i sie zapieklo troche wiec wyczyściłem to do zera i nie ma tam żadnego smaru
-
przegrzane tarcze
Witam jakieś pół roku temu kupilem nowe tarcze do przodu firmy febi i od niedawna zaczeło mi targać przy hamowaniu . Jak zmieniałem na zimówki zobaczyłem że są one niebieskie tzn śiwe czyli są przegrzane . Ale koła nie kręcą sie tak lekko jak powinny . Czy tarcze mogły się przegrzac przez zapieczone prowdnice w jarzmie i jakiej firmy z górnej półki kupić żeby sie więcej ie denerwować 288 pozdro
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jak zawsze szybko i rzetelnie Marcin pozdrooo
-
wymiana amorów tył
czyli sachs będzie najlepszy tylko jkie made in kupić
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witaj Marcin potrzebuje amorki na tył komplet odboje i osłony do awanta b5 96 rok poleć mi jakieś dobre mogą być troche twardsze zwias 1ba i wycene pozdro
-
wymiana amorów tył
a doradzicie jakiej firmy zakupić
-
wymiana amorów tył
a jakie kolory kropek są 1be do przed lift bo kolega ma do sprzedania
-
wymiana amorów tył
Witam wszystkich miłośników a4 padają mi amory na tyle potrzebuje pomocy jakie wybrać zawiecha 1ba ,a chce żeby był troche twardzszy .Czy jak kupie do 1be to podejdą stare sprężyny i myśle o kyb
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ale Ci troche dymi jak deptasz
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj Widełka tommy rtxxxx miałem Ci dotrzymać troche dłużej towarzystwa ale miałem pęłny stan i i półroczne dziecko w ucie pozdro
-
afn duzo pali
u mnie około 900do zapalania judasza tez mi się wydaje trochę dużo przy spokojnej jezdzie
-
Drgania na wolnych obrotach
Witam mnie też to czeka mam takie same objawy jak koledzy
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Wielkie dzięki Marcin wszystko błyskawicznie szybko i dobrze wielki pozytyw
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam 1.9 AFN 1996 -MOTUL SPECIFIC VW 505.01 5w40 -filtr oleju knecht -filtr powietrza knecht -filtr kabinowy obojętne proszę o szybką wycene i dane do przelewu Pozdrawiam
-
[A4 B5] - odgrzybianie klimatyzacji
bardzo dobry pomysl kolego na czsie się za to wezmę
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
a ja zrobiłem z płaskownika i się dużo poprawiło tylko drzwi trzeszczą dalej
-
Niedoładowanie turbo. Ręce opadają...
jak dalej będziesz miał slabe doładowanie popatrz na łącznik między rurą plastikową a kolektorem ssącym ja tam miałem dzurkę w niej na dole i nie było tego widać
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ja też chetnie bym się pisał na taki spocik w kolbie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
żeby lampy ładnie dolegały do błotnika czeba poluzować dolny uchwyt lampy i wtedy się ładnie dopasuje u mnie tak się dalo:naughty: