Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Było dużo o tym na forum. Przedliftowy ma 5, a poliftowy 4 żeberka. Dodatkowo poliftowy ma masywniejszą ramkę, bardziej ociekającą chromem
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
To tak jak mi
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
Byłbyś w stanie załatwić więcej takich płyt bo szukam czegoś takiego żeby w zderzak włożyć ? Będę wdzięczny
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
No właśnie nie wiem czy jakieś elementy instalacji nie będą przeszkadzały
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ja chcę komplet, no i oczywiście pójdzie w taksówkowy beż Tylko nie wiem czy jak założę gaz to da się to wyrezać
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
slepy a jak wygląda sprawa z osłonami pod maską. Orientujesz się może czy do ADRa można taki bajer wychaczyć ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tak właśnie zrobię Tylko że najpierw muszę wyczyścić tą ramkę z czarnej farby która miejscami zniknęła
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
A masz grill z RSa ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ja mam igłę więc szkoda mi malować. Jakby co to przełożę z przedlifta
-
[B5 1Z] A4 TDi
Działaj slepy bo mnie z wiosną wzięło na modzenie i to ostro. Instynkt rezacza po zimie się obudził Szkoda tylko że z kasą kiepsko, bo gdyby nie to już by siedziały na aucie te 19" co Ci pokazałem
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Musisz spróbować i wtedy się wszystko okaże [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 20:51_________________________________________________Letniego setupu ciąg dalszy. Dzisiaj wskoczył grill RS4 Na razie z ramką w ori kolorze, ale zastanawiam się czy malować na czarno ramkę z grilla przedliftowego i wrzucać bo jednak ta RSowa ramka robi robotę
-
[B6 ASN] AUDI A4 B6 3.0v6 QUATTRO 18" BBS LM
BBS LM Setup też niezły
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dopiero będę zakładał mA4ciek zanim uzbieram na nowe auto to trochę minie. A dużo ostatnio śmigam także gaz jest wskazany.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Zależy też czy jest głębokie czy tylko powierzchowne. Jak lotka długo jeździła zamontowana to mogło Ci z czasem zbyt mocno wytrzeć
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Nie wiem czy samą pastą Ci puści, może być potrzebna polerka tego miejsca.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Możecie polecić jakiegoś dobrego gazownika w okolicy ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrc przyznaj się
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Miałem wrzucić jeszcze filmik jak wydech bulgocze Ale jakoś nagranie nie odwzorowuje tego bulgotania Ale już bez steru na klapie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Na błotnikach nie było żadnych śladów, bo ich nawet nie dotykał. Spoiler był zamontowany na śrubkach do klapy i jedynie klapę trzeba było robić Nie mam za bardzo takiej konkretnej foty
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Mi się widzi W każdym bądź razie po zakupie 19" będzie kołem przejściowym
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Na razie nic nie zrobiłem, nie miałem kiedy Jutro może coś cyknę. Na dniach czyszczę ramkę grilla przedliftowego i jeszcze raz idzie do malowania, potem wskakuje na grill RS4 Muszę jeszcze w środku boczki obić skórą i mieszek zmienić na czarny. Pasuje się z tym wszystkim wyrobić na wiosenny zlot w Resie [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 21:37_________________________________________________Obiecane zdjęcie z letnim setupem:
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Tylko opcja 1
- [B5 1Z] A4 TDi
-
Enzo warte kupna ??
Enzo to są dość dobre felgi za te pieniądze, także nie sugerujcie się ceną Wzór też jest fajny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Młody królik swoją drogą. Kumpel był u jego ojca i ten albo Jurek co u niego pracuje mu ściemniał Jak kumpla będę widział to dowiem się dokładnie.