Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tylko że ja mam felgę 7", a więc 225 na niej to dla mnie balon Jak dobrze pójdzie to dzisiaj na przód wskoczą 205/45/17 i felga będzie wyglądała na 18"
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Nie zaglądnąłem tutaj wczoraj i pompki poszły wrc jak trafisz na te pompki w takich pieniądzach to daj znać bo tak jak rozmawialiśmy na spocie będę rezał spryski
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Co dokładnie założyłeś ? Porównam sobie z tym co wskoczyło ostatnio do mojego ADRa
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dzięki za info. Temat bananów odpada w takim razie [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 02:35_________________________________________________Kończą mi się przednie opony i mogę mieć w dobrym stanie i pieniądzach Dunlop SP 9000 ale w rozmiarze 205/45/17. Obecnie mam 215/45/17. Zastanawiam się czy je zakładać Przekłamanie mieści się w widełkach, profil będzie niższy o 4,5mm (optycznie powiększy to felgę), auto też tyle siądzie niżej Z drugiej strony o te 4,5mm powiększy się szpara w nadkolu. Ale za to naciąg przy 205 na 7" powinien już lepiej wyglądać. Brać ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Dokładnie Ja też ostatnio dużo jeżdżę i zdecydowałem się na LPG. Też popytałem ludzi obytych w temacie i wskoczyły dobre komponenty. Jestem zadowolony, dodatkowo instalację mam tak zrobioną że jej nie widać A co do docinek to możecie się śmiać że mamy gaz, ale to my śmiejemy się jak podjeżdżamy pod dystrybutor
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Patrząc na powyższe Tygrysiczka weź poprawkę na to czy niektórzy tam dojadą nie zostawiając paru elementów po drodze
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
ajax zrobił robotę Jeden z najlepszych projektów na forum
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może następny spocik
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dawaj sposób
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ale ja mam takie kubełki tylko że czarne Jakbym miał zwykłe taborety to ten banan by już do mnie jechał
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Bo właśnie mam je jasne, a że kolejne elementy wnętrza idą w czerń to i te plastiki bym zrobił czarne.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Rezać klimę to od razu z mocniejszym silnikiem [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________A donośnie tej folii do obklejania, to jak z jej trwałością ? Bo zastanawiam się czy rączek przy boczkach (tam gdzie są przyciski do szyb) nią nie obkleić
-
Śmieszne auta
Ten Golf 3 akurat jest Nie wiem co w nim wiejskiego widzisz
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Przerabiałem ten temat jak miałem ramkę przedlifta malniętą w czerń. Masz namiar na jakąś dobrą folię do obklejenia ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
A tak poza tym to przymierzam się do oklejenia ramki grilla jakąś folią. Podobno efekt jest zbliżony do malowania, ale za to farba nie odpryskuje Co radzicie: czarny mat, carbon a może coś egzotycznego ?
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Do B6 są jeszcze KITy -50/40mm i z tego mogą być sprężyny Chociaż tutaj raczej będzie równy zestaw. Najgorsze jest to że w katalogach H&Ra nie ma takich sprężyn na jakie wygląda.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik nawet się udał. Mimo deszczowej pogody było kilka autek
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
No właśnie cena To już w skórze kilka razy pojawiło się tańsze Recaro na allegro. slepy bierz tego banana bo ja coraz bardziej myślę czy go nie kupić
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Ja u siebie w B5 miałem KITa H&Ra -60/40mm i siedział podobnie co B6ka wrc. Na zdjęciach tego nie widać ale jest naprawdę nisko wrc myślałeś o gwincie na przód żeby wyrównać z tyłem ? Tu jest KW i może będzie w dobrej cenie: http://www.moto.allegro.pl/item1027587424_gwintowane_zawieszenie_audi_a4_najtaniej.html
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
slepy właśnie miałem Ci pisać że do Twojego koloru jest idealna skóra. A co do braku klimy to nie jest tak źle. Jedynie jak na dłużej zostawiasz auto to tylko w cieniu i jest Wiem bo sam nie mam klimy. Aż tak bardzo nie chcę obniżyć samym zderzakiem, w miarę rozsądku. Właśnie szukałem czegoś na tył i progów wśród firm tuningowych ale praktycznie wszystko zalatuje agro. Wśród ori też za dużego wyboru nie ma, dlatego myślałem o zderzaku RS4 z avanta i konkretnej rzeźbie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Szybka piłka: wymienić czarne kubełki na takie ? http://www.allegro.pl/item1029542735_tapicerka_skora_audi_a4_skorzana.html
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Nie wiem jak jest dokładnie w B6, ale to wygląda na dużo więcej. Ja obstawiam na -60/50mm
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Środek obadany organoleptycznie Muszę stwierdzić że jest kosa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak to ja Co tam Krupski ?