Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Gdzie znalazłeś burberry ? Szukam od jakiegoś czasu ale w PL kiepsko z tym.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Będę na Psku ale chyba nie zaglądnę bo mam za czyste auto do tego zdjęcia A tak poważnie to pewnie się na chwilę pojawię
-
[B5 AFN] A4/S4 AVANT by LuCaS_gr44
Działaj działaj, bo ostatnio co Cię widzę to się wozisz po mieście Jak ogarniesz auto to może wspólną sesyjkę by cyknął
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Wlepy doszły, tylko nie mam kiedy przykleić. Dzięks Ive Jeszcze tylko DOPE i serduszka wheel-whores i będzie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
http://www.facebook.com/pages/eM-Greg-Grzegorz-Mudry/209538555740789 polecam bardzo elestayczny szybki kontakt ogarniety cierpliwy ma swoja oferte na allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=12655065 mrogal jest tylko jeden problem: "Litery są wycięte i przyjmują kolor tła." A ja potrzebuję takiej z nieprzeźroczystymi literami
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Brudne spy photo: Na więcej niestety obecna pogoda nie pozwala. Przy okazji poszukuję kogoś kto mi zrobi serduszka wheel-whores na wymiar. Oczywiście na wymiar mogę wszystko przygotować, a ta osoba musi mi wydrukować i dociąć takie naklejki. Jak macie kogoś takiego to proszę o cynk na PW
-
[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem
Zderzak zderzakiem, ale pomyślcie że on ten górny laminat przyklei do maski Kozacki wave będzie jak mu to do słońca pokrzywi
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Temat replik LMów dość długo rozpoznawałem i akurat te które kupiłem to podobno najwytrzymalsze replikanty Wszystko wyjdzie w praniu odnośnie tych felg.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Są to repliki bo ori nówki kosztowałyby więcej niż wynosi cena rynkowa całego samochodu Co do koloru to zostaje taki jak jest. Nie wiem ragga co od niego chcesz
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Na chwilę obecną nie mam lepszych, bo koła dopiero dzisiaj do mnie przyjechały i tak na szybko była przymiarka. Będzie lepsza pogoda, będzie sesja Co do parametrów to opony 225/35/19 przy 19x8.5J ET45 + dystans H&R 15mm i leży idealnie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ano Rieger A w B6 z przodu będzie Caractere [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 18:50_________________________________________________
-
2 000 000
Z tego wynika że średnio ponad 1k wiadomości dziennie się pojawia na forum
-
RS4 B5 Sedan
Gratulacje odratowania RS-sedana Jak tak na nią patrzę to tak jakbym swoją widział
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przecież to nawet nie są oryginalne felgi.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Na H&R jest bardziej miękko jak na KW. Napisz jak założysz jak to u Ciebie wygląda
-
[ALL B5] Jaka najwęższa opona na 17"?
Jak już chcesz coś wąskiego to weź 205/45/17 albo 215/45/17. Poza tym raz pytasz o opony na 16", a raz 17".
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
BBS LM ??? yhy Na dekielkach będzie pewne różowe serduszko
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To nie wiesz na jakie felgi choruję od dawna ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dawno nie pisałem nic w temacie. Przymierzam się powoli do nowych felg. Będzie to 19" z rantem, wzór konkretny Tylko że4 mam dylemat bo są dwie możliwości: zarówno przód jak i tył 8.5J, a druga to 8.5J przód a 9.5J tył. Bardziej jestem za pierwszą bo wtedy felgi będą takie same (szerokość rantu) i taka symetria mi odpowiada. Z drugiej strony słyszałem opinie że ta felga wygląda lepiej jak właśnie tył jest szerszy.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja, ale trochę większych
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Ile takie odboje ? I jak z ich długością w porównaniu do tych co miałeś w gwincie i do ori z 1BA ?
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Bo też szukam jakichś twardych odbojów, a w PL problem z tym jest
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
SmS jakie odboje kupiłeś ?
-
[ALL B5] a4 tuning
Kolego może byś napisał dokładnie jakich firm są to produkty ? Bo szczycisz się tym, a nie wyglądają one na markowe. O ile jeszcze nad przednim zderzakiem można się zastanawiać to progi i tylna dokładka nie.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Firmowymi to się tak śmiga