Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ja też mam zamiar się pojawić
  2. Tygrysiczka odnośnie wesela to przypadkiem nie jest tak, że ślub jest w Albigowej, a całe przyjęcie w Głuchowie
  3. Mnie nie zalało, bo mieszkam troszkę dalej od rzeczki. Ale moi sąsiedzi mieli niewesoło. Wylało tak że główna droga była nieprzejezdna, bo miejscami było wody po kolana na drodze. Dwa mostki dojazdowe rozbili żeby udrożnić rzeczkę. Nawet w TVN24 o tym mówili. Najgorsze jest to że w kilka osób w wodzie po kolana pomagaliśmy innym i nie mogliśmy wyrobić, a ze 30 innych osób od nas stało sobie na moście, patrzyło co się dzieje i robiło zdjęcia na NK jak woda płynie. Żeby pomóc to nie, bo w końcu mnie nie zalewa to co mnie inni obchodzą. Skurwiała znieczulica w tym kraju. A potem narzekają że w Polsce jest źle. mech15 Rozbórz to taka wioska koło P-ska. A słynie z miłego powitania obcych na zabawach
  4. U mnie wczoraj na wiosce była tragedia. Do 1:30 w nocy walczyliśmy z wodą. Odcinkami na głównej drodze woda była po kolana, a miejscami miałem po pas, co przy moim wzroście jest nie za wesołe
  5. Elegancko Siedzi jak moja
  6. Swego czasu kupowałem do siebie siedziska i też szukałem najtańszej wysyłki. Wyszło mi najtaniej pocztą polską. Zapłaciłem 170 PLN, a wszystko przyszło w 4 paczkach: każdy fotel osobno, kanapa tylna osobno i boczki osobno. W firmach kurierskich tylko paletą chcieli to wysłać, a ceny zaczynały się od 250PLN.
  7. A GM chciał się przylansować stając przy S4 i prawie RS4
  8. Dalej podkarpacie Czy tylko u Nas jest wylęgarnia takich pomysłów ?
  9. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mecz zbliża się do końca i pozostaje pogratulować Interowi. Ale już za rok... Glory Glory Man United
  10. Ive jest Kur... muszę założyć jak najszybciej większe fele. Bo nieważne jaką glebę zrobię to i tak to gorzej wygląda niż u Ciebie przy 18"
  11. Dzięki wrc Na następną wiosnę jak się zmieni setup będą lepsze
  12. Ive załatwia sobie zniżki na przyszłość, jak zakupisz Subaru
  13. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    slepy PW z firmą gewinde poproszę
  14. Lusterka jednak wolałbym zostawić w stylu RSa. Jakoś do mojej śliwki nie pasują carbonowe lusterka. Do czarnego bym się nawet nie zastanawiał, ale do tego koloru to chrom/satyna
  15. Yeap Chyba że zmieni się koncepcja, ale ostatnio carbon za mną chodzi
  16. Lusterka narazie zostają, chyba że trafię od RSa w dobrych pieniądzach Myślę coś z ramką zrobić [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:53_________________________________________________
  17. Mówisz i masz
  18. Dlatego pewnie rączki pójdą w carbon Dzisiaj wskoczyły na przód Dunlop SP Sport 9000 205/45/17. Z przodu jak patrzę to faktycznie wyglądają wąskawo ale z profilu robią robotę Potem wrzucę kilka fotek
  19. Ja nie wiem do końca co robić. Kubełki mam w czarnej skórze, mieszek też jest już czarny, skóra na obicie boczków też czeka czarna. Jedynie te rączki mam szare dlatego muszę coś z nimi zrobić. I teraz są dwie opcje: szukać takich tylko że czarnych na allegro albo te moje jasne obkleić
  20. Wy mi lepiej doradźcie jaką folią 3M obkleić rączki przy boczkach. Czarny mat czy carbon ? Bo coraz bardziej mam ochotę na carbon
  21. 215/45 - 1.4% 205/45 - 2.8% Także w granicach tolerancji
  22. Kowi: 225 * 0.45 = 101,25 215 * 0.45 = 96,75 205 * 0.45 = 92,25 Taka jest różnica w profilu
  23. Nowak setup praktycznie taki jak mój, dobry wybór:good: Mam tylko inny reduktor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.