Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Cena wysyłki foteli


Sqizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wysyłał ktoś może przednie fotele kurierem. Ciekaw jestem jaka jest cena za taką usługę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier nieważny oby jak najtaniej

Nie wiem ile może ważyć fotel do b5 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i cena również zależy od wielkości gabarytowej przesyłki.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jesli cos Ci to pomoze ale za 4 koła(felgi z oponami) pakowane po dwie sztuki chcieli 280zł w DHL i siódemce podobnie :gwizdanie: gabatrytowo fotel bedzie podobny jak te dwie paczki pewnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebna Ci tapicerka z foteli, to niech ją sprzedający ściągnie i wyśle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jesli cos Ci to pomoze ale za 4 koła(felgi z oponami) pakowane po dwie sztuki chcieli 280zł w DHL i siódemce podobnie :gwizdanie: gabatrytowo fotel bedzie podobny jak te dwie paczki pewnie :gwizdanie:

to strasznie drogo, ja w zeszłym roku wysyłałem taki komplet firmą OPEK- wzięli za to coś koło 120PLN, to jeden z tańszych kurierów był wtedy, nie wiem jak teraz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles mi wysylal kurierem chyba DHL ale pewny nie jestem komplet RECARO(kamapa,2xfotele,podlokietnik,4xboczki)placilem 80zl za przesylke.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles mi wysylal kurierem chyba DHL ale pewny nie jestem komplet RECARO(kamapa,2xfotele,podlokietnik,4xboczki)placilem 80zl za przesylke.....

O prosze :> , trzeba będzie zadzwonić do nich i zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL to jedna z droższych firm. Ja zadzwonisz jako osoba przywatna to cena Cię powali. Jedynie dla firma mają dobre oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL to jedna z droższych firm. Ja zadzwonisz jako osoba przywatna to cena Cię powali. Jedynie dla firma mają dobre oferty.

właśnie że nie , tydzień temu wysyłałem koła obdzwoniłem kilka firm i DHLem wyszło najtaniej 104zł za 78kg

z tego co się zorientowałem taniej wychodzi wysłać dwiema paczkami tak żeby nie ładować na paletę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kupowałem do siebie siedziska i też szukałem najtańszej wysyłki. Wyszło mi najtaniej pocztą polską. Zapłaciłem 170 PLN, a wszystko przyszło w 4 paczkach: każdy fotel osobno, kanapa tylna osobno i boczki osobno. W firmach kurierskich tylko paletą chcieli to wysłać, a ceny zaczynały się od 250PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...