Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Trzeba było zostawić auto i przyjść w nocy
  2. Zdecydowanie RS4 Ma charakter i agresję
  3. Jak chcesz namiar na sprzedawcę to wal na priv
  4. Nawet sprzedaje je forumowicz Fajne ale w 17" małe.
  5. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Termometr to ja mam w lusterku
  6. Elegancko Ale jakbyś felgi wrzucił w polerkę to już by całkiem był
  7. Nie konserwowaliśmy
  8. Jakoś bardzo dobra, w końcu to RH Tylko że tył 10J ciężko będzie upchać, no i wzór do B7 średnio pasuje
  9. Dużo było ludzisków ?
  10. Po polerce by fajnie wyglądały. Ale one są limuzynowate, a do eSy pasuje jakiś agresor
  11. Jakość bardzo dobra Mam u siebie i jestem zadowolony
  12. Do takich felg to tylko gleba i to konkretna. Taka jak na zdjęciu będzie Trochę wyżej i te felgi będą śmiesznie wyglądały
  13. A ja jednak się raczej nie pojawię
  14. OK Ja mam jeszcze dylemat ale pewnie pojadę
  15. Przed burzą O której Mirek wyjeżdżasz ?
  16. Widzę że ekipa się szykuje konkretna. Ja jestem właśnie po imprezie ale myślę że dojadę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:16_________________________________________________Jak tam pogoda w Resie ? Dużo osób wybiera się na zlot ?
  17. Ta guma to ciekawe rozwiązanie. Tylko że cenowo już tak dobrze nie jest
  18. Nie zawsze, zależy w jakich granicach się to mieści Pogadaj z właścicielami BMW czy Porsche a dowiesz się więcej
  19. Fajnie wyglądają przy tym kolorze Tylko gwint jeszcze troszkę skręć
  20. Bo profil to procentowa wartość z szerokości opony np. profil 45 to 45% z szerokości. I tak opona 255/45 będzie wyższa od 215/45 mimo że ma ten sam profil. Co do opon 205/50/17 to jest to dobry wybór dla kogoś kto ma wąskie felgi. Ja mam u siebie właśnie takie felgi (7J) i mam naciągnięte na nie 215/45/17 i to jest max bo szersze by zrobiły już balon Dlatego z chęcią bym naciągnął 205/50/17
  21. Straszna tragedia, cała góra poszła. Kancelaria prezydencka nie istnieje, podobno wszyscy lecieli tym samolotem.
  22. Audi teraz robi felgi nawet w Chinach także to Italy nie powinno Cię drażnić
  23. Tylko że dystanse będą kosztowały połowę ceny tych felg Przy felgach w takim rozmiarze i cenie nie warto się w to bawić, poszukaj tak jak Ci inni doradzają 5x112
  24. Dowiedz się najpierw jakie mają ET i ile ma dystans zmieniający rozstaw śrub, bo jak przyjmą "wysunięte wartości" to przy 245 może obcierać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.