Treść opublikowana przez Dibo
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Trzeba było zostawić auto i przyjść w nocy
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
Zdecydowanie RS4 Ma charakter i agresję
-
[ALL] Obudowy in pro
Jak chcesz namiar na sprzedawcę to wal na priv
-
[A4 B5] Alufelgi RH ZW1 17' Proszę o pomoc
Nawet sprzedaje je forumowicz Fajne ale w 17" małe.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Termometr to ja mam w lusterku
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Elegancko Ale jakbyś felgi wrzucił w polerkę to już by całkiem był
-
[ALL] Obudowy in pro
Nie konserwowaliśmy
-
[B7 BKE] Alufelgi 18"
Jakoś bardzo dobra, w końcu to RH Tylko że tył 10J ciężko będzie upchać, no i wzór do B7 średnio pasuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dużo było ludzisków ?
-
[ALL] Co sądzicie na temat tych felg?
Po polerce by fajnie wyglądały. Ale one są limuzynowate, a do eSy pasuje jakiś agresor
-
[ALL] Obudowy in pro
Jakość bardzo dobra Mam u siebie i jestem zadowolony
-
[ALL B5] Wielka prośba o glebę, czyli VT mojego audi !!! ;)
Do takich felg to tylko gleba i to konkretna. Taka jak na zdjęciu będzie Trochę wyżej i te felgi będą śmiesznie wyglądały
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja jednak się raczej nie pojawię
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OK Ja mam jeszcze dylemat ale pewnie pojadę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przed burzą O której Mirek wyjeżdżasz ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widzę że ekipa się szykuje konkretna. Ja jestem właśnie po imprezie ale myślę że dojadę [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 02:16_________________________________________________Jak tam pogoda w Resie ? Dużo osób wybiera się na zlot ?
-
[ALL] Malowanie CHROMU na czarny mat
Ta guma to ciekawe rozwiązanie. Tylko że cenowo już tak dobrze nie jest
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
Pewnie chodzi o mnie
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
Nie zawsze, zależy w jakich granicach się to mieści Pogadaj z właścicielami BMW czy Porsche a dowiesz się więcej
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Fajnie wyglądają przy tym kolorze Tylko gwint jeszcze troszkę skręć
-
[ALL B6] Felgi 17 cali na dziwnych oponach 205x50x17
Bo profil to procentowa wartość z szerokości opony np. profil 45 to 45% z szerokości. I tak opona 255/45 będzie wyższa od 215/45 mimo że ma ten sam profil. Co do opon 205/50/17 to jest to dobry wybór dla kogoś kto ma wąskie felgi. Ja mam u siebie właśnie takie felgi (7J) i mam naciągnięte na nie 215/45/17 i to jest max bo szersze by zrobiły już balon Dlatego z chęcią bym naciągnął 205/50/17
-
Wypadek samolotu
Straszna tragedia, cała góra poszła. Kancelaria prezydencka nie istnieje, podobno wszyscy lecieli tym samolotem.
-
[ALL B5] Czy te felgi są oryginalne ?
Audi teraz robi felgi nawet w Chinach także to Italy nie powinno Cię drażnić
-
[ALL B5] FELGI 5x100
Tylko że dystanse będą kosztowały połowę ceny tych felg Przy felgach w takim rozmiarze i cenie nie warto się w to bawić, poszukaj tak jak Ci inni doradzają 5x112
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach? :)
Dowiedz się najpierw jakie mają ET i ile ma dystans zmieniający rozstaw śrub, bo jak przyjmą "wysunięte wartości" to przy 245 może obcierać.