Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Przynajmniej 17" wsadź
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ja tylko co mam w opisie W sumie znalazłoby się jeszcze trochę innych rzeczy, ale na to auto mam pewną koncepcję. Jako że auto było golasem to w tym kierunku idę. Ma być prymitywnie i surowo, bez zbędnych bajerów. Ta surowość B5 ma coś w sobie Praktycznie jedynym "future bajerem" będą LEDy S6 i to nie wiem do końca czy je jeszcze włożę.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Najłatwiej poznasz po ramce: w polifcie jest masywniejsza i aż ocieka chromem
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Konrad masz okazję by pokusić się na jakieś większe fele
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Bo u mnie w domu od jesieni leży i czeka na ciepło skóra na boczki Przy okazji wymienię mieszek bo mnie ten niebieski kolor drażni. Tylko nie wiem czy perforowany czy zwykły Coś bym jeszcze zrobił z dywanikami, ale pasują mi jakieś koxy a tu dużego wyboru nie ma. No i szukam FISa w "normalnych" pieniądzach.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dużo robi rejestracja. W euro jest niska i szeroka dzięki czemu optycznie auto wydaje się niższe i szersze, w USA jest wysoka i wąska co z kolei optycznie podnosi auto. W Psku jest jedno czerwone B5 właśnie z USA i ma taką klapę. Powiem Ci że na żywo aż takiego szału nie robi, jedynym plusem jest że jest inaczej, oryginalnie Dlatego przez myśl ostro mi przeszła ta klapa (zwłaszcza że jej cena była ) ale po obejrzeniu fot odpuściłem. slepy działałeś coś w temacie obijania boczków ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Klapę USA mogłem mieć, tą co topor kupił Nawet miałem ją kupować ale obejrzałem zdjęcia B5 z uesejową klapą i europejską i doszedłem do wniosku że na euro szerzej tył wygląda i nie będzie klapy USA. Także dzięki temu Karol ma klapę i nie przeklina na mnie że mu spod nosa ją sprzątnąłem
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Nie tylko Razem ze spoilerem znika znaczek OOOO z tylnej klapy, oprócz tego polerka samochodu Zdjęcie jeszcze na starym setupie (H&R -60/40mm, standard grill):
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jak odbiorę auto to będą fotki Ale to jest mod na który SoMeS czeka od dawna
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To jest granat, ale na czarnym te lampki też wyglądają Jak już temat został odświeżony to dochodzi nowy mod, a dwa następne czekają na ocieplenie
-
[ALL B5] Zamiana kół z 16' na 15'
Zmieniaj od razu na 12", spalanie będzie w granicach 3,5l. Zupełnie jak mój kolega któremu w Astrze 1.4 po zmianie z 14" na 15" spalanie wzrosło o 4 litry Audi do B5 minimalnie zaleca 15", więc skąd pomysł na 14" ? Przy wadze B5 na 14" będzie bujało jak arką podczas potopu Różnice będą, ale minimalne i ich nawet nie odczujesz
-
Pomoc w wyborze
Z tych co pokazałeś to 4 albo 5. Pomyśl jeszcze nad Tomason TN5
-
Co sądzicie o tych felgach
Te fele są fajne, ale nie do avanta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzisiaj w Przeworsku koło 17:00 widziałem granatowego sedana z naklejką klubową na klapie. Rejestracji nie zdążyłem złapać, ale to na pewno nikt z Pska. Widziałem tylko tył i wyglądał jak GMa . Ktoś z rzeszowskich ?
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
Wzór taki sobie, rozmiar porażka
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Będzie 9-letnie auto z prawie nowym silnikiem i quattro
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nawet pasują do Twojej zieleniny
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Hella Daytime Running Light
Jak dla mnie to szału nie ma, jak obrysówki. Wolałbym dołożyć i kupić LEDy z S6
-
Znaczenie ET Felgi
Lepiej dystans 10mm
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Ja mam u siebie ET35 i 7J, a do tego dystanse 20mm i to jest dopiero równo z nadkolem
-
[ALL B6] Jakie ET i szer.
Jak chcesz uzyskać podobny efekt to ET35 i 8,5J szerokości
-
[ALL B5] Parówa
moskal a sztywny hol ?
-
[ALL B5] Elastyczność silników
Przede wszystkim moment jest funkcją mocy i takie suche porównywanie jest bezsensowne. Polecam przeczytać http://www.technikajazdy.info/techniczne/moc-czy-moment-obrotowy/ http://www.vtuning.com/moc.html
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Albo Nosb Będzie wiadomo czyja A4-ka
-
[ALL] Producent felg
Kolejny temat z taką firmą. Po raz kolejny ciężko coś powiedzieć. Najlepiej założyć jeden temat i tam wrzucać pytania o takie nieznane firmy "krzaki".