Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
A zostają tak czy kombinujesz coś z kolorem ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Sam jesteś sobie winien, bo narobiłeś smaka Ludzie myśleli że będzie jakiś konkretny cult, a tu tylko AVUSy
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Podzielam zdanie Nowaka... popełniłeś błąd RS6 były fajniejsze, a jak chciałeś takie klimaty to zamiast AVUSów trzeba było wziąść OEM mercedesowski nad którym myśli slepy
-
[B5 1Z] A4 TDi
Ale te od Merca tylko w polerce
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy a te: http://www.moto.allegro.pl/item949459806_4_felgi_5x112_18_z_oponami_do_audi_mercedes.html Kiedyś byłeś nakręcony na Lambo-style
-
[B5 AFN] Końcówka ala'Cupra
Nie pasuje do B5
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nie będzie tak jak na zdjęciu bo topor nie celuje w taką felgę jak ja
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Karol pochwal się bo napięcie jest wysokie
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
Kumho już jakiś czas robi dobre oponki tylko jest trochę niedoceniane, zwłaszcza w Polsce.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Maciek
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC
Jak dziwne ?
-
[ALL B5] MASKA A4 B5 różnica między 96r - 99r
Spokojnie możesz wymieniać
-
Lusterka M3
Ale za to dla pewnego typu dziewczyn robią furorę
-
Liga Mistrzów 2009-2010
mmcv dobry demotywator
-
Lusterka M3
Widziałem już takie coś i wyglądało jakby lusterka były przełożone ze srebrnego samochodu
-
[ALL B5] Parówa
moskal przyznaj się że jesteś pierwszy na forum, który wyrezał avanta z sedana
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Nie będą
-
[ALL] Felgi firmy TSR opinie
Zapewne kolejna firma krzak, jakość wielka niewiadoma
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Piękne wyniki były wczoraj, miałem niezłą radochę Manchester pokazał Milanowi kto był lepszy w tym dwumeczu. A $real jak to $real... po raz kolejny potwierdziło się że pieniądze nie grają i zlepek gwiazd a nie drużyna nie dał rady. Co do kibiców $realu to jest jeden taki wierny na forum Glory Glory Man United !!!
-
Światła LED od Audi S6
Za 500 PLN i je biorę
-
[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?
Porażka
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
Nie do jego koloru Ale tego aż tak bardzo nie widać. Z daleka jakbyś popatrzył to nawet nie wiedziałbyś że tak jest felga pomalowana
-
[A4 B5] Alufelgi RH ZW1 17' Proszę o pomoc
Dla tych felg warto się pobawić w pierścienie i dystanse Naciągniesz fajnie oponę i będzie
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Naklejkę spasuje do felg - będzie komplet
-
225/45/17 na ET43, 8''
H&R