Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
Te pierwsze nie pasują do Twojego koloru. Drugie już prędzej Powiem Ci że moje 17" mają środek podobnie malnięty. Ale widać to z bliska przy dobrym słońcu i jest to minimalne. Z daleka wygląda jak normalne malowanie.
-
[ALL] Napis 3d :) co sądzicie??
Zauważ że ludziska ściągają nadmiar oznaczeń z tylnej klapy. Ty chcesz iść w drugą stronę U mnie by to nie przeszło, ale z chęcią zobaczę to u kogoś innego. Odnośnie imienia to są klubowe ramki gdzie istnieje możliwość doklejenia imienia
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor tylko nie załóż takich jak ja będę, bo dalej nic z rarytasu nie będzie
-
[B5 AFN] Felgi z A3 do A4??
Da radę założyć dzięki dystansom zmieniającym rozstaw. Ale takie dystanse to nie jest groszowa sprawa.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Wiadomo że MT1 to w 19". Te 17" wkleiłem tylko jako wzór
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Cena z kosmosu za te MAM T13 Tutaj aukcja z samymi felgami: http://www.allegro.pl/item936686226_mam_t13_audi_vw_mercedes_seat_8_5x19_5x100_5x112.html Tylko w opisie coś namieszane. Z innych mercedesowskich wzorów by MAM to jeszcze te: http://www.allegro.pl/item943126499_nowe_17_mam_mt1_super_promocja_raty.html
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi87 odnośnie TA-Technix poszukaj opinii na innych forach. Na forum Golfa jest esej o tym gwincie. Ja po przeczytaniu jednak go odpuściłem bo nie dla mnie taki gwint
-
[ALL] Felgi 16"
Sam sobie dałeś odpowiedź na pytanie Każda ori felga ma z tyłu wybite OOOO + numer. Brak tego oznacza że nie jest ori.
-
[ALL B5] Czy silnik 1.6 daje rade na oponach 225/55 16"?
Po co Ci 225 na 16" ? Pewnie felga nie jest za szeroka i będzie to wyglądało baloniasto. A co do wpływu szerokości na spalanie, zawieszenie itd. to jest już taki temat na forum
-
[ALL B5] Szerokość / profil
W takim razie 215/45/17 Mam takie u siebie ale na 7J. Na 8J będzie wyglądało lepiej
-
[ALL B5] Lampy tył do B5. Zdjęcie, proszę o VT.
W aukcji też są wklejone zdjęcia sedanowych zamienników poliftów
-
[ALL B5] Lampy tył --- co sądzicie o tych..?
Nawet fajne te lampy
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
Na forum Mazdy ktoś nimi zainteresowany napisał że to firma australijska a produkcja felg Chiny/Tajwan.
-
[INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4
Wiedziałem że Ive się tu pojawi
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
miron nie podsyłaj SmSowi takich ogłoszeń bo po przesiadce ze swojego diesla się rozbije w Poźkowej rakiecie
-
[INNE] Porsche 911 (996) Carrera 4
Porsche Co tu dużo mówić jest piękne
-
[ALL] Co myślicie o takim malowaniu felg?
slepy zamiast sreberko to idź w złoto. Przy Twojej zieleni będzie
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
To są jedne z tych bezmarkowych felg które jakiś czas temu "zalały" allegro. A sama nazwa PDW powstała żeby przekonać kupującego że są markowe a nie no-name. Często jest tak że nazwa taka jest tworzona na prośbę sprzedawcy/dystrybutora, który zamówił dużą partię. Dlatego też nie możesz znaleźć informacji o nich w sieci Co do jakości to ciężko powiedzieć gdyż nawet wśród takich felg trafiają się mocne i twarde. Możesz jedynie zaryzykować i je kupić.
-
[ALL] H7 STROBO w światłach drogowych ???
Prawie jak w R8 A tak na poważnie to wydaje mi się że lampy muszą być przystosowane do LEDów dlatego pesymistycznie do tego podchodzę. Choć jestem bardzo ciekawy efektów
-
Opinie i wiedza o felgach PDW
Masz jakiś link do nich ?
-
Co myślcie o tych felgach?
Nie warto bo ten wzór w 16" wygląda jak kołpak. Jak już to 19" Było dużo o tym na forum
-
[ALL] Pęknięta i pogięta felga. Nadaje się do naprawy czy nie?
Konrad odpuść sobie i poszukaj sztuki na allegro. Tym bardziej że to nie jest 18-19" i dużo nie zapłacisz
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Za podjęcie się tego duży RESPECT Po wyrezaniu będzie projekt kompletny
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sypie równo
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Młody jak nie chcesz oklepanych felg to pomyśl o Tomasonach TN5 - taka ładniejsza "wersja" nowych RS6