Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dużo gorsza w zimie była jazda na -60/-40 Teraz to jest lajcik :gwizdanie:
  2. BMW ? Ja Ci nie napiszę że zdradzasz klub, tylko że zmieniasz na drugą słuszną markę Co do mnie to na czarnego sedanika B6 nie mogę sobie jeszcze pozwolić, także rezam B5 ile się da [br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 19:36_________________________________________________Odświeżę trochę temat. Wczoraj założyłem gwint KW. Jeżeli chodzi o porównanie do mojego poprzedniego KITu H&Ra to mam mieszane uczucia. Niestety jest bardziej miękko Ale za to lepiej wybiera nierówności, no i ta regulacja
  3. GM dobrze że o mnie nie pomyślałeś
  4. Dibo odpowiedział(a) na mile_end temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie, to są liczby zespolone Podane masz zależności liczb zespolonych które wykorzystując możesz rozwiązać równania. Pamiętaj że możesz dodawać tylko cześć rzeczywistą (Re) do rzeczywistej i urojoną (Im) do urojonej. Jest jeszcze moduł z liczby zespolonej |Z| ale to już inna bajka Nie jest to takie tudne. Ja miałem z tym do czynienia przez 5 lat studiów bo na tym opiera się cała elektryczność i gałęzie z nią powiązane. Dla przykładu jeżeli masz przyłącz siłowy (3-fazowy) to te fazy to są właśnie wartości zespolone przesunięte w fazie między sobą o 120 stopni, przez co dla przykładu silniki elektryczne się kręcą
  5. Ja zamiast tego proponuję Caractere
  6. Już tak z tym agrotuningiem nie przesadzajcie. W np. Golfie IV zrobionym na "no-name'a" takie tarcze fajnie wyglądają Ale do Audi już nie pasują Wszystko zależy od tego jakie auto i jak zrobione.
  7. Szukaj używanego KW Jak Ci się kiepski trafi to zawsze możesz zregenerować.
  8. Z tych co pokazałeś to tylko RS4 B7, a rozmiar dla tej felgi pasuje 19"
  9. http://www.caractere.pl/ tu jest sporo A4 z tym pakietem: http://www.a4mods.com/library/bodykits/?album=Caractere Jest nawet B6 guardiana od nas z forum
  10. Zrób konkretną glebę i pomyśl nad 19". Bo przy takim ospoilerowaniu jednak 18" trochę Ci zginą
  11. Znam ten ból. Ja u siebie w B5 mam Riegera którego cena też jest konkretna
  12. Belgowie z tym zderzakiem zrobili robotę
  13. 44rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Nie jest tak źle jeżeli chodzi o lekkie felgi. Takie OZ ULTRALEGGERA wcale nie są w cenie B5. Poza tym zawsze można gdzieś trafić okazję bo ktoś nie będzie wiedział co sprzedaje. Nawet ostatnio jeden kolega z forum kupił BBS LM za grosze Ale się zdarza. W każdym razie robi się offtopic. Podsumowując należy pamiętać że nie zawsze większa felga oznacza gorszą dynamikę i większe spalanie. Przynajmniej nie można tego jednoznacznie stwierdzić, jak co niektórzy piszący "z urzędu". Rzadko, ale zdarzają się przypadki odwrotne
  14. Jak to które ? Te których 1mb jest tańszy
  15. Jak dla mnie to najlepsze rozwiązanie dla B6 To takie połączenie zderzaka S4 z S-Line tylko dużo agresywniejsze. Jak zmienię auto na B6 to będę właśnie taki zderzak zakładał
  16. Jerzu będzie w siódmym niebie Żeby nie było OT: mocna myjka cisnieniowa i chrom schodzi z tych listw na metry Co do tematu to podobnie jak z LEDami na metry: na okrągło jest wałkowane to samo, wszystko zostało powiedziane. Dlatego temat można zamknąć.
  17. Masa felgi dość mocno zależy od jej średnicy Poza tym na 18 raczej założysz szerszą oponę, niż na 16, więc to również spowolni auto. Podaj mi taki przykład. Jakie auto, jakie modele felg, jakie szerokości opon. Niekoniecznie muszą się różnić szerokością. Poczytaj na forach cultstylowych jakie opony naciągają na szerokie felgi, nie każdy lubi balony Co do przykładu to powiedzmy że masz 16" o szerokości 10-11J. Zmieniasz je na 18" o szerokości 8J wykonane w specjalnej technice i ze stopu mającego za zadanie zredukować masę (BBS i OZ ma w swojej ofercie takie super lekkie felgi).
  18. Tymbardziej że te Avusy mają 8" szerokości, a to mało jak na 245.
  19. Kolejny taki temat na forum. Wszyscy gdybają czy będzie przymulało czy nie, ale nie wzięli najważniejszego pod uwagę: masy felgi. Można założyć jakąś superlekką felgę i straty będą minimalne, praktycznie nie odczuwalne albo jakiegoś ciężkiego obucha i auto zmuli strasznie. Są takie przypadki, że auto na 18" będzie dynamiczniejsze niż na 16" - wszystko to matematyka i fizyka
  20. Firma EVO robi felgi wykorzystując znane wzory innych firm m.in. BBS. Te co pokazałeś to wzór DOTZ Mugello. Jeżeli boisz się tych 9" z tyłu to poszukaj Mugello, ten sam wzór a węższa felga. Co do gleby to nawet -35mm jest przymaławo. Przy takim rancie mega gleba i dopiero wtedy wygląda
  21. Jestem za Spróbuj domową chemią, niektóre środki potrafią zdziałać cuda
  22. Taka skóra robi robotę
  23. Ta klapa jest tak wyprofilowana żeby woda lepiej ściekała z samochodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.