Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Bieżnik będziesz miał taki jaki ma opona Nie przejmuj się tym
  2. Ciekawe Masz więcej informacji na ten temat ?
  3. To że będą wystawały to wiadomo, ale upchnąć się da Jak bym miał takie to bym u siebie poszerzył lekko nadkola i by były
  4. Te wyglądają kozacko http://cgi.ebay.pl/schwarze-Tuning-Rueckleuchten-Audi-A4-B5-sehr-edel_W0QQitemZ290361748228QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item439ae8ab04
  5. ET29 przy 9" szerokości także jakoś by to upchnął
  6. Przecież pojawiają się na allegro. FK i Depo takie robi
  7. Fajne te szarpnięcia
  8. Było już o tym wiele razy na forum Co do modyfikacji to kwestia gustu no i oczywiście wykonania, jakości użytych elementów itd.
  9. Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają Dobrze dziadziu
  10. To jest najlepsze podsumowanie Nie rozumiem ludzi przebijających się czyje auto lepiej jeździ. Czyżby jakiś problem z męskością, który próbujecie zniwelować pokazując innym że ich auto nie jedzie Podnoszenie mocy auta powinno być głównie robione dla radości i funu samego właściciela. A takie przebijanie się nie ma sensu. Nigdy nie będzie to sprawiedliwa rywalizacja, bo nie każdy ma takie same możliwości finansowe i może pozwolić sobie na proporcjonalne do tego modyfikacje. Niektórzy mają "trochę" podniesioną moc, a zachowują się jakby jeździli niewiadomo jakimi potworami, zachowanie takich "nadętych bufonów". Weźcie przykład z autora tematu - chłopak naprawdę grubo auto robi, a mimo to ma skromność i potrafi poszanować innych ze słabszymi silnikami. Poza tym temat jest o samochodzie Dzo-Dza i na jego temat się wypowiadajcie. Forum jest o samochodach i wiadome jest że często będą się pojawiały docinki w stylu: "to nie jedzie" itp. Większość z nich jest jednak albo w żartach, na wesoło napisana albo żeby doradzić (odradzić) zakup. A nie jak co poniektórzy mający "muchy w nosie" biorą to do siebie i jadą po sobie nawzajem. Panowie to świadczy o Was, ale i wpływa negatywnie na wizerunek klubu, także trzymajcie poziom jaki od dawna budujemy na tym forum.
  11. Jeszcze gdzie się da dokleić S-line no i obowiązkowo quattro. Jak cały pakiet znaczków to cały
  12. Jeżeli ori 16" to tylko takie: http://www.moto.allegro.pl/item787750732_orginalne_felgi_z_oponami_audi_16.html
  13. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Policz sobie jeszcze raz punkty
  14. Ja wezmę bez opon i obiecuję o nie dbać, będą moim skarbem
  15. Podejdzie Rezaj, będzie kox
  16. Piękne, też takie chcę A my tyle z Nowakiem ich na allegro szukaliśmy
  17. Tylko te widoczne wkręty
  18. Naprawić można ale po co ? Zazwyczaj cena prostowania kształtuje się od kilkudziesięciu PLN do ponad stu. Natomiast stalówki kupisz już za 50-60 PLN. Tymbardziej że bywa tak że często w przypadku tanich pospolitych alu też się nie opłaca.
  19. Na 18" to 225/40 a nie 225/45 Przy tym drugim rozmiarze koło będzie większe i licznik będzie przekłamywał.
  20. Fele fajne, szkoda że tylko 17". 215 naciągniesz na 9" i fajnie to będzie wyglądało Tył może na hopkach przycierać.
  21. Fajne te BBSy, rzadko spotykane Ile taka przyjemność, o ile można wiedzieć ?
  22. I faktycznie są to ori LMy ? Poka foty
  23. Ja też popieram! Teraz jak się wyjeżdża na ulicę to na każdym skrzyżowaniu pseudo LEDY... :wallbash: A mnie to bawi Jak widzę typka majacego LEDy w seryjnym samochodzie, ze zwykłymi żarówkami i zazwyczaj na kołpakach to mogę się przynajmniej pośmiać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.