Treść opublikowana przez Dibo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia
-
[ALL B6] podejda mi te 19-ki
Bardzo dobre parametry ma felga, nie będzie zbytnio schowana
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Szymas I u niego faktycznie to wyglądało fajnie Felgi też miał fajne - z rantem Dezenty.
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Ale że Ty Dido wstydź się Do RS-looka, Bremko-look jak znalazł
-
[ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś
Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina. Kolega pytał o Firme a nie o to czy jest to plastelina czy nie Po raz enty robisz OT i tworzy sie z tego zbędna dyskusja... Ale dostał odpowiedź. Skoro napisałem że to podróba, to nie można określić firmy. Taak czyli ubarwiona historia w stylu widziałem jak koledzy widzieli którzy mieli bo kolega miał od którego pożyczyłem te felgi bo on je kupił od znajomego mojej sąsiadki który jest moim kuzynem od strony ciotecznego wuja mojej matki Wątpię abyś mógł je giąc rękami bo przy naporze masy zrobiły by się jajka w 30 minut. Żaden wulkanizator nie mógłby założyc na nie opony bo z automatu przy nakładaniu koła by pokrzywił i zdeformował ranty.. Także miej kolorystyki w wypowiedziach Może inaczej bo się nie zrozumieliśmy. Postawilismy obok siebie dwie felgi jedną markową, drugą plastelinę. Naciskając mocno plastelinę widać było jak się gnie (deformuje) pod wpływem siły na nią działającej. Było to minimalne aczkolwiek widoczne. Żeby nie było niedomówień i głupich docinek: oczywiście potem gdy siła nie była przyłozona do felgi, felga wracała do "normalności". W przypadku markowych felg niewiadomo jak próbowaliśmy to na feldze nie "zrobiło to wrażenia". Tyle w tym temacie ode mnie. EOT.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
One się dużo różnią. Ty wkleiłeś przeróbkę B5 jakimiś laminatami, DeeJay_Kill z kolei przerabiał na B7 ori częściami, a ta trzecia przeróbka z tym AS na grillu to jest przeróbka na B8 na ori częściach
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Mi też jakoś to nie podchodzi, za dużo tych kolorowych kropek.
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Reszta fotek tu, wnetrze też ma dosć kontrowersyjne http://www.amt-tuning.com/projects_audi_a4.php Zwróćcie uwage na podświetlenie wnetrza nie o ten wóz mi chodziło... Dokładnie, Kowi87 trochę sie mocno pomyliłeś
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
Bo jest po całości zrobiona, a nie tylko single frame z przodu.
-
[ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
- [ALL] Jakie lusterka ma a6 c5?
Zobacz jakie masz mocowania obudowy do stelarza. Jeżeli na śrubki to obudowy In Pro o numerze 5146, a jeżeli na zatrzaski to 5147. A4 z '99 mają zazwyczaj mocowania na zatrzask czyli 5147, ale dla pewności sprawdź jak jest u Ciebie- [ALL B5] Czarny mat czy połysk?
Nie bój się różu Jest jeden niebieski Golfik IV na różowych prosiakach i wygląda naprawdę Jakbym miał ten kolor (eSowy niebieski) to też bym różowe fele zrobił- [ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Ja widzę jeden plus tego wynalazku: nie trzeba malować zacisków- [ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś
Opinia użytkownika, który zapewne nie sprawdził tego typu felg na własnym aucie Mam w garażu walające się 17 od BMW i powiem, że ich wykonanie jest oszałamiająco dobre Może nie jeździłem ale u znajomego wulkanizatora widziałem takie felgi, spokojnie mogłeś je rękoma giąć Poza tym napisałem przeważnie, bo zdarzają się też "twarde" sztuki- [B5 1Z] Jakie dystanse zalożyć do ALU 15' ORI
20mm powinno być w miarę- [ALL] Co to za felgi, jaka firma ??? wie ktoś
Przecież to jakaś podróba, zazwyczaj plastelina.- [ALL B5] znaczek TDI , grill
Po co się stresować, to nie wstyd że ADR objeżdza serię AFN- [ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Zdecydowanie Ten kolor ładnie się komponuje z czernią- [ALL] .. Szybki swap... układ hamulcowy..
Trochę drogo, chrom na metry jest tańszy- Pomysły czym handlować na allegro
Chrom i LEDy na metry- [ALL B5] Które felgi na a4 avant
To jest chyba zakup roku- [ALL B5] Jakie boczne kierunki ?
Przecież kierunki to sprawy groszowe więc po co tak kombinować- [ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Nie znasz się Mrówkojad jest kox jak chrom na metry- [ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Ciekawe Masz więcej informacji na ten temat ? Widze ze się napaliłeś Dla mnie najlepsze rozwiązanie dla B5 to kierunek RS4:evil: a nie jakieś single frame. Pytam bo nic o takiej firmie na terenie Resy nie słyszałem- [ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
Jeszcze gorzej niż z przodu. Dziurawienie blachy wkrętami - [ALL] Jakie lusterka ma a6 c5?