Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Tego nie pogodzisz. Przy czym różnice te są minimalne dlatego ja bym poszedł jednak w 18"
  2. Najlepszego Nosb Ukończenia projektu, większych mocy i tańszej PB :>
  3. Czemu ma nie dać ? Tyle osób jeździ na 225 i 235 i nie ma problemów
  4. PABLO a może o takich pomyślisz ? : http://www.moto.allegro.pl/item897931140_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html http://www.moto.allegro.pl/item888741647_audi_a4_b5_lampy_tylne_led_black_red_fk_tuning.html
  5. Ponoć idzie Foty Moje B5 dzisiaj wygląda tak samo, więc po co było przepłacać za B6 ?
  6. A jaka jest szerokość tych felg, bo to ważne ?
  7. Te z tuning-tec i te pablo_ua4 to są te same. Ale to nie są te co wkleiłeś: Zauważ że te z tuning-tec mają widoczne żarówki, a te na zdjęciu mają je niewidoczne.
  8. To nie te LEDy. Te co wkleiłeś obok felg ciężko dostać w PL i trzeba ich szukać na ebay'u, stąd moje pytanie o nie. Myślałem że gdzieś w PL je znalazłeś.
  9. Mi chodzi o te nowe LEDy co masz zakładać
  10. W takim razie pokaż coś fajniejszego w 16"
  11. Zmiany dużo zrobią Gdzie te lampki kupiłeś i jaka cena ?
  12. co z tego jak tacy jak Ty widzą właśnie tylko tą końcówkę Oj SoMeSik wszystko kwestia pieniędzy:cool1: Jak porównujesz seryjnego ADRa to porównuj z seryjnym AFNem Poza tym nie zaśmiecajmy już wątku Ive'a.
  13. Może i ADR pod maską ale układ wydechowy mam cały wymieniony, a nie tylko końcówkę
  14. To fakt że V8 nie uzyskasz, chyba że przez transmitery Najlepsze podsumowanie zabawy z samymi końcówkami
  15. Hehe wiem Najgorzej jest jak w taką jeździsz bocznymi nieodśnieżonymi drogami.
  16. dsz33 -35 to nie gleba Ja poprzednie trzy zimy przejeździłem na -60/40, do tego przedni zderzak niższy niż seria także nie bądź miętki
  17. U mnie już ponad pół metra spadło i dalej sypie Nawet to że auto mam na gwincie podniesione do serii jest za mało
  18. Ive nie patrz na pierdółki, jak lubisz dźwięk V8 to wstaw cały wydech taki jak ja mam
  19. wrc od środy ma być odwilż
  20. Grille są plug & play, nic nie przerabiasz
  21. Telefon do sprzedawcy z prośbą o wysłanie zdjęć i wszystko jasne Co do tych replik to różnica w cenie jest tak mała że lepiej poszukać ori używek.
  22. W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to i sam sobie przeczysz. "dość" mocno zrobione audi jest nie do przyjecia. w stylu "nołnejm" szczegolnie. Zależy dla kogo. Jak jest zrobione ze smakiem to czemu nie. Ale koniec OT. Co do Devil Eyes to jakiekolwiek by nie były to do sylwetki B5 porażka
  23. Dibo odpowiedział(a) na maxim temat w Audi A4 B5
    Na zderzak RS4 są dwie słuszne opcje: 1. Przeróbka ori RS4 jak u Nosba 2. Rieger RS-Look jak u mnie Tyle w temacie A wymysły z laminatu to porażka
  24. W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.