Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Te srebrne co pokazałeś to Sonary czyli Natomiast te czarne FK/Depo nie są złe. Przy czym pomyśl jednak nad czarnymi zamiennikami ori od Depo
  2. Fajne B6 Kiedyś widziałem Cię na Rzeszowie, USeye rzucają się w oczy
  3. Do seryjnej A4 nie bardzo, do chociaż trochę zmodzonej jak najbardziej
  4. To może tak dla urozmaicenia kuredu i 450yamaha wyścig pt. "Kto pierwszy w zakopcu"
  5. peter124 Lorinsery to najładniejszy mercedesowski wzór. Oprócz rozmiaru weź pod uwagę jeszcze jedną rzecz. Felgi te mają rant, a tak naprawdę felgi z rantem konkretnie wyglądają na dużej glebie Jak auta nie obniżysz bardziej to będzie
  6. Ive nie pasuje do sylwetki B5. Nie tak dawno widziałem sedana z taką końcówką i powiem Ci że kiepsko to wyglądało
  7. Dibo odpowiedział(a) na ekonom temat w Lifestyle i Hydepark
    Pamiętaj że nie zawsze nawet w obrębie danej firmy laptop laptopowi jest równy. Są konstrukcje mniej i bardziej udane. Tym bardziej że Samsung się poprawił ostatnimi czasy jeżeli chodzi o wykonanie. Co do nowych konstrukcji to taki R580 w porównaniu do tego co ostatnio pojawia się na rynku jest naprawdę bardzo dobrze wykonany. Podejrzewam że z R780 może być podobnie
  8. Dibo odpowiedział(a) na ekonom temat w Lifestyle i Hydepark
    Jak priorytetem jest dłuższy czas pracy na baterii to się kupuje jakiegoś CULVa albo Atoma Co do mniejszej prądożerności nowych procków to fakt. Tym bardziej ze i5 ma zintegrowany układ graficzny (szkoda że w 45nm) i gdy laptop nie potrzebuje dużej mocy obliczeniowej to korzysta z tego układu, a nie z dedykowanej karty.
  9. Piękne S4 silnik graty zakupu Akcja z mietkiem to dobry temat, no i hasło miesiąca "bo diesel jeździ momentem" :polew:
  10. Co do Single Frame to pomyślałbym nad zestawem Hofele
  11. Dibo odpowiedział(a) na ekonom temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeżeli chodzi o 17" na chwilę obecną to warto się zainteresować ASUSem N71VN. Sprawdzony fajnie kręcący się P8700 w połączeniu z GT240M daje radę. Do tego dobre wykonanie, design, kultura pracy i przede wszystkim serwis to duże plusy Asusa. Jeżeli natomiast ktoś celuje w "nową" rodzinę procesorów Arrandale to warto się zainteresować właśnie Samsungiem R780 - w takich pieniądzach jak można go trafić to naprawdę okazja. Przy czym należy pamiętać że GT330M w tym Samsungu to odgrzewany kotlet w postaci GT240M o na chwilę obecną słabszej wydajności. Dodatkowo pierwsze procesory z serii i3/i5 mają niewielką różnicę jeżeli chodzi o wydajność z chociażby P8700. Zresztą i3 to nic innego jak Core 2 Duo. Co do HP i jego Pavilionów to kultura pracy, przede wszystkim temperatury i serwis są zdecydowanie na nie. Jak HP to tylko wyższe serie. Jeżeli ktoś chce dokonać naprawdę przemyślanego zakupu to polecam: http://www.notebookcheck.pl/ i jej forum http://www.nhl.pl/ W rynku laptopów można się obecnie zagubić i dokonać złego wyboru dlatego warto najpierw poczytać
  12. ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone... To fakt. Przeciwmgielne świetnie doświetlają zakręty
  13. Ten grill z tematu od FK to do Audi niepasuje. Może wygląda dobrze na Passacie i na Golfie ale nie na A4. Sam znaczek OOOO robi robotę i nadaje prestiżu samochodowi. A bez niego jest trochę goło
  14. Przecież to było wiadome. Dlatego też wymyślono coś takiego jak bixenon. Żarnik cały czas się pali a długie uzyskuje się dzięki odchyleniu przysłony. W ten sposób omija się wady konstrukcyjne xenonów.
  15. Właśnie myślę nad takim setupem na wiosnę Chociaż mnie trochę to przeraża
  16. Jak dla mnie to te 30000K robią robotę Róż w przeciwmgielnych jest
  17. Ive ale do takiej Hondy nie włożysz Porschawek
  18. Albo dla kontrastu zrób polerkę
  19. 185 są biedne w B5 a co dopiero w B6 Za wąskie do takiego auta.
  20. Jakby tylko była czarna
  21. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Do srebrnego te dymione będą
  22. Raczej nie A co do gleby to ja na zimę założyłem gwint
  23. Widzę że ostatnio dużo osób robiło coś z zawiechą Zglebiałeś auto KueQ czy zwykła wymiana była ?
  24. U mnie też biorą po 50PLN. Ale ja ustawiłem sobie ostatnio po założeniu gwintu za free
  25. Widziałem ją jakiś miesiąc temu na Grunwaldzkiej Tył faktycznie wystaje Co do wzoru felg to nawet pasują.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.