Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Już kiedyś Ci pisałem że zniknięcie spoilera to kwestia czasu Ale skończmy już ten OT.
  2. Coś w tym jest. Ja przy 17" mam troszkę niższe opony i przez to felgi wyglądają na troszkę większe
  3. U mnie w okolicy jeździ czerwona B5 z USA i ma lampy niezmieniane także jest to do obejścia
  4. Za xenony Ci nie zabrali tylko za LEDy ? Dziwne. Na jakiej podstawie to zrobili? Niewłaściwe (niehomologowane) oświetlenie samochodu
  5. Dlaczego nie powinienem stosować tego profilu w B5? Przejeździłem na nim 2 sezony i nie mam powodów do narzekań. Kolega chyba pomylił profile 17" z 18" stąd taka odpowiedź
  6. Między 18" a 17" praktycznie nie odczujesz różnicy. Jeżeli chcesz zrobić downgrade z którego będziesz zadowolony to pomyśl jednak o 16".
  7. Tylko że nie wiadomo czy to czasami nie jest plastelina. Nic nie pisze że to MAM, a za plastelinę to bym tych 1000 PLN nie dał.
  8. moze to jest zloty srodek na lepszy komfort na 17"-kach Tylko że przy takim rozmiarze bardziej ginie sama 17"
  9. Kumaty lakiernik pewnie sobie z tym poradzi. Co do felg to ja też uważam że ten wzór co masz teraz jest fajniejszy (patrząc na sam wzór) Jednak do B6 to MAM 7 będzie lepszy.
  10. Kwestia przyzwyczajenia. Kolega ma od nowości w Golfie 4 i sobie chwali. Miałem okazję na nich jeździć i jednak to nie to co zimowe, trochę im brakuje. Ale on się przyzwyczaił, bardziej uważa w zimie i jest zadowolony.
  11. Ja też chcę LM w takich pieniądzach Od dawna się na takie czaję, to najlepszy wybór z BBSów
  12. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Tylko że ze spoilerem już kupiłem, sam tego nie założyłem. A Ty sam chcesz różne wynalazki zakładać
  13. Dibo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Nawet ciekawe, tylko nie wiadomo jak z ich jakością
  14. Angel Eyes nie są wsią, wręcz do BMW są idealne i pasują do tych samochodów. Jedynie wciskanie ich na siłę do innych marek nie zawsze dobrze wygląda stąd powstały takie opinie o nich. Podobnie obecnie dzieje się z LEDami. Jak w samolocie EOT.
  15. Za jakiś czas pojawi się na allegro i będzie pewnie popularne jak różne stickery, LEDy czy chrom na metry Kolejny element agrotuningu
  16. Felgi kupione na allegro Szybka akcja była z nimi bo cena była atrakcyjna
  17. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Od początku polityka tego klubu mi się nie podobała i cieszę się że pieniędzmi nie osiąga się sukcesów Real jest tak wielki że musi podkupywać największe gwiazdy innym klubom :polew: Wogóle takie kluby jak Real czy Chelsea to porażka
  18. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Jeszcze masz
  19. Po co tak kombinować, najprostszy sposób podałem Wam na zlocie [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:36_________________________________________________wrclaguna odnośnie Twojego podwójnego wydechu co rozmawialiśmy na spocie to takie coś masz u siebie ? : http://moto.allegro.pl/item793156435_wydech_tlumik_srodkowy_koncowy_audi_a4_od_2001.html
  20. Chociaż za chwilę powstanie następny wątek o tym
  21. niestety taka jest prawda ze przy wiekszym, szerszym i ciezszym kole czesci zawieszenia szybciej sie zuzywaja Nie chodzi mi o to czy tak jest, tylko czy odczujesz tą różnicę w zużywaniu się zawieszenia ? Prawda jest taka, że wiele osób pisze że od rozmiaru 17" to nie ma jazdy na polskich drogach, zero komfortu, zawieszenie się sypie nagminnie i takie tam. Niestety najczęściej są to opinie ludzi którzy nie jeździli wcale bądź mieli okazję tylko "przejażdzki" na większych rozmiarach. Opinie użytkowników którzy mają styczność z dużymi kołami są zazwyczaj pozytywne. Wiadomo fizyki się nie oszuka i zazwyczaj zużycie elementów będzie większe, spadnie dynamika i wzrośnie spalanie. Przy czym w normalnym użytkowaniu nie odczujesz tego aż tak bardzo i przez to nie warto rezygnować z dużego felunku To nie F1 gdzie każde minimalne wartości mają znaczenie.
  22. A ja ostatnio usłyszałem takie stwierdzenie: "na zimę nie zakłada się alu bo pod wpływem temperatury felga aluminiowa zmienia swoje rozmiary i uchodzi powietrze"
  23. Weź pod uwagę że Ty masz quattro i mocny silnik, a to też robi swoje
  24. Masło maślane... W kółko w tym temacie jest wałkowane jedno i to samo, a tak na dobrą sprawę całość można podsumować jednym zdaniem: Ori LED S6 tak, allegrowe wynalazki nie
  25. ale mrówkojada poznasz tak naprawde z profilu dopiero.. Ten projekt jest dość dobrze zrobiony. Dużo czasu i pieniędzy włożono w to auto.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.