Treść opublikowana przez Dibo
-
alu do A4 B5
Było o tym tyle razy, ile razy ykk wypowiadał się negatywnie o chromie na metry :szukaj: i jeszcze raz
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
Lubię takie tematy Car audio ma fajne. Sam mam u siebie Focale i fajnie grają Podobają też mi się siedziska. Tak obite fotele i kanapa robią wrażenie Co do samochodu z zewnątrz to właściciel wyszedł z założenia że im więcej "obkleji" samochód różnymi bajeranckimi elementami tym lepiej. W takim przypadku często sprawdza się powiedzenie co za dużo to niezdrowo. Całość powinna pasować do siebie, mieć jakąś koncepcję. Tu czegoś takiego nie ma. Na koniec odnośnie skromności właściciela i jego zdania na temat najlepszej B6 w Polsce. Na forum spokojnie można znaleźć kilka lepiej zrobionych B6, które mają tzw. "smak". Także i tutaj się nie popisał. EOL
-
[ALL B5] Grill
Tylko że nie pisze w aukcji że jest ona ori. Także dowiedz się najpierw kto jest producentem bo może być tak że kupisz, a po jakimś czasie chrom zacznie schodzić
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
I dobrze Trzeba sobie pomagać EOT.
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Hehe... mój schemat
-
[ALL] Jakie felgi
Raczej 19"
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
Zaglądnij sobie do mojego tematu
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Nie było dużo zabawy. Najgorzej jest wypiąć i wpiąć kostkę bo mało jest miejsca, a tak to prosta robota
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Mają chłopaki na forum Tomasony i sobie chwalą. Użyj a dowiesz się więcej. Co do modelu to TN1 wygląda fajnie ale dopiero od 18", a najlepiej 19"
-
[ALL B5] Felgi 18" ET 45 8j
Nie powinno obcierać. Chociaż jak dla mnie to jeszcze bym dał dystanse 10mm żeby dobrze to wyglądało
-
[ALL B6] swiatla DAYLINE
O Devil Eyes było dużo na forum, nie tylko odnośnie B6 ale i B5 czy B7. W większości opinie były negatywne. Zresztą a zobaczysz
-
[ALL B5] Felgi 18" ET 45 8j
A jakie opony chcesz na to naciągnąć ?
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Będzie
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
Też mam takie zdanie. B8 byłoby
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Jak sobie odlejesz Ich nie ma nawet w 19"
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Porschawki
-
Znaczenie ET Felgi
Jaka szerokość felgi ?
-
Znaczenie ET Felgi
Najlepiej 25mm
-
[ALL B5] Parówa
To czekamy, sam jestem ciekawy ich jakości
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
A może CarLine CM0: http://www.corrado-teile.de/shop/product_info.php/info/p6437_Cult-Felgensatz-Carline-CM0-9x16-3tlg--Fraesrad-Spiegelpoliert-Hot-Rod-Style-gebraucht-NP-297600-EUR-inkl--Reifen.html http://www.carline-wheels.com/
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam ) ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5 Napewno to jest replika jakichś felg mercedesowskich. Jakby co to szukaj skręcanych, nawet z wąskim rantem. Potem najwyżej dokupisz szerszy rant. Ja bym szedł w tym kierunku na Twoim miejscu: http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=1 Kozacko to wygląda i sam chce takie coś u siebie wyrezać
-
[AUDI TT] 19" Audi TT jakie - 7 typow / ANKIETA
Bierz MT1 One są skręcane czy to imitacja ?
-
[ALL] średnica całego koła-
Tylko po co ? Przecież będzie Ci licznik przekłamywał bardziej. Tu możesz sobie wszystko przeliczyć: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
-
[ALL B6] 18 na 8 cali-jakie opony
225/45/17
-
Strefa Śmiechu
Nieważne gdzie, zawsze się taki trafi Gość jest mocny