Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Było o tym tyle razy, ile razy ykk wypowiadał się negatywnie o chromie na metry :szukaj: i jeszcze raz
  2. Lubię takie tematy Car audio ma fajne. Sam mam u siebie Focale i fajnie grają Podobają też mi się siedziska. Tak obite fotele i kanapa robią wrażenie Co do samochodu z zewnątrz to właściciel wyszedł z założenia że im więcej "obkleji" samochód różnymi bajeranckimi elementami tym lepiej. W takim przypadku często sprawdza się powiedzenie co za dużo to niezdrowo. Całość powinna pasować do siebie, mieć jakąś koncepcję. Tu czegoś takiego nie ma. Na koniec odnośnie skromności właściciela i jego zdania na temat najlepszej B6 w Polsce. Na forum spokojnie można znaleźć kilka lepiej zrobionych B6, które mają tzw. "smak". Także i tutaj się nie popisał. EOL
  3. Tylko że nie pisze w aukcji że jest ona ori. Także dowiedz się najpierw kto jest producentem bo może być tak że kupisz, a po jakimś czasie chrom zacznie schodzić
  4. I dobrze Trzeba sobie pomagać EOT.
  5. Hehe... mój schemat
  6. Raczej 19"
  7. Nie było dużo zabawy. Najgorzej jest wypiąć i wpiąć kostkę bo mało jest miejsca, a tak to prosta robota
  8. Mają chłopaki na forum Tomasony i sobie chwalą. Użyj a dowiesz się więcej. Co do modelu to TN1 wygląda fajnie ale dopiero od 18", a najlepiej 19"
  9. Nie powinno obcierać. Chociaż jak dla mnie to jeszcze bym dał dystanse 10mm żeby dobrze to wyglądało
  10. Dibo odpowiedział(a) na k1ki temat w Audi A4 B6
    O Devil Eyes było dużo na forum, nie tylko odnośnie B6 ale i B5 czy B7. W większości opinie były negatywne. Zresztą a zobaczysz
  11. A jakie opony chcesz na to naciągnąć ?
  12. Też mam takie zdanie. B8 byłoby
  13. Jak sobie odlejesz Ich nie ma nawet w 19"
  14. Jaka szerokość felgi ?
  15. Najlepiej 25mm
  16. To czekamy, sam jestem ciekawy ich jakości
  17. A może CarLine CM0: http://www.corrado-teile.de/shop/product_info.php/info/p6437_Cult-Felgensatz-Carline-CM0-9x16-3tlg--Fraesrad-Spiegelpoliert-Hot-Rod-Style-gebraucht-NP-297600-EUR-inkl--Reifen.html http://www.carline-wheels.com/
  18. no wlasnie nie wiem czy te MT1 sa skrecane czy nie ... mam nadzieje ze tak ... chociaz z tego co slyszalem to ten wzor to jest replika jakiegos innego producenta ( zreszta jak wiekszosc felg mam ) ciekaw jestem jak sie ma jakosc MAM MT1 do KESKIN KT5 Napewno to jest replika jakichś felg mercedesowskich. Jakby co to szukaj skręcanych, nawet z wąskim rantem. Potem najwyżej dokupisz szerszy rant. Ja bym szedł w tym kierunku na Twoim miejscu: http://forums.fourtitude.com/zerothread?id=4466067&page=1 Kozacko to wygląda i sam chce takie coś u siebie wyrezać
  19. Bierz MT1 One są skręcane czy to imitacja ?
  20. Tylko po co ? Przecież będzie Ci licznik przekłamywał bardziej. Tu możesz sobie wszystko przeliczyć: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
  21. Dibo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Nieważne gdzie, zawsze się taki trafi Gość jest mocny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.