Treść opublikowana przez Dibo
-
[B6 BFB] Mały dylemat do rozmiaru opon i prośba o porade
Odpowiedz sobie na pytanie czy najważniejszy dla Ciebie jest komfort. Jak założysz 235/40 to napewno będzie bardziej miękko i nie będziesz musiał tak na dziury uważać. Z kolei 215/35 pozwala jeździć bardziej twardo i auto się dobrze trzyma. Dodatkowo wygląd 18" z takimi oponami jest Wrzuć fotki jak możesz
-
[ALL B6] Sedan - spoiler na klapę
Do B6 to tylko ori lotka S4. Allegrowe wynalazki sobie odpuść.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Za V8 przemawia tylko dźwięk Mając do wyboru wziąłbym BiT Ewentualnie RS6, tam jest mix
-
[ALL B7] Dystanse
Nie prawda Co do dystansów to podaj szerokość felgi, no i parametry opony. Zresztą dużo o dystansach było, chociażby w temacie o ET. Wystarczy
-
Audi A4 B7 koła na zime
Pasować będą ale: jeżeli chciałbyś zrobić SWAP hamulców na większe to nic z tego, auto będzie wyglądało jak "olbrzym na glinianych nogach" czyli dość śmiesznie, no i licznik może lekko przekłamywać (przy założeniu że masz 195/65/15).
-
J E L I T O >>> e61 +ori felga 19' z M6 +czarny nosek
Fela konkretna Szkoda że to nie BBS tylko ASA. Ale mimo wszystko warto
-
[ALL B5] Parówa
Fajny kolor, sam w takim chciałem kupić Silnik fajny, dobra baza do modów Szkoda że nie sedan, ale i tak jest dobrze. Zrobisz co masz w planie i dużo autko zyska na wyglądzie.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jutro sprawdzę i napiszę Chyba padł mi żarnik bo ledwo świeci i to na fioletowo. Jutro się jeszcze upewnię, a potem allegro i szukam kilku drobiazgów [br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 00:23_________________________________________________Jednak potwierdził się moje przypuszczenia i padł żarnik. slepy mierzyłem i tak mi wyszło 2-2,5cm. Przy czym mam niższy profil opony, także przerwa jest większa. Przy standardowym profilu byłoby jeszcze mniej.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Podsumowując: niech grille bez znaczka zakładają właściciele Passatów i Golfów bo tam to pasuje. Posiadacze Audi niech jeżdzą dumnie prezentując na grillu
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Jakoś nie porywają, wyglądają na mniejsze
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Co chcesz włożyć w zderzak ? Bo sam się rozglądam za czymś żeby spasować z grillem RS4.
-
PONADCZASOWA gra River Raid
Macie
-
Masakra ... przednia atrapa (grill)
Nie porównuj Riegera do tego czegoś bo to nie ta liga Co do ich produktów to pierwsza atrapa wygląda jakby była szczerbata
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Chcesz zamienić RSa na polifta ?
-
[ALL B6] Srebrny Avant B6 - malowanie felg
Skoro nie będziesz dawał ciemnych dodatków to zostaw jak jest
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Byłem pierwszy slepy
-
Montaż LED zamiast postojówek
I żeby nie paliło LEDów
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Aż takie złe nie są. Chociaż żeby stwierdzić to trzeba je zobaczyć na samochodzie. Przynajmniej producent jest A rezystory to dajesz jak rezasz sobie LEDy w miejsce zwykłych żarówek. Tu raczej nie powinno być potrzeba.
-
[ALL B5] Środkowa chromowana kratka zderzaka. Proszę o pomoc.
Nie znalazłeś, bo w przypadku B5 to jest poprostu zwykła kratka obklejona chromem na metry
-
[ALL] Kolory Audi
Jeżeli obok oryginalnych nazw dasz polskie to czemu nie. Będzie dobra ściągawka na forum
-
[ALL] Jakie felgi
Trochę nie bardzo ten rozmiar. Jak już to 215/45/17 Zresztą było o tym dużo na forum.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Jak byś jezdził na spoty cześciej to byś się o tym dowiedział 2 miesiace temu, na żywo, a nie z wątku Forumowego To tak na marginesie :> Auto widziałem już wcześniej, a tutaj się wypowiedziałem na jego temat To że ostatnio nie mam jak na spoty przyjechać to nie znaczy że nie jestem na bieżąco Dalej masz hak zamontowany ? Bo na zdjęciach do końca nie widać.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Fajnie że w Resie pojawił sie kolejny gruby projekt Wnętrze Duży plus że auto jest robione indywidualnie, a nie jak większość na jedno kopyto Projekt idzie w dobrym kierunku. Pasuje jeszcze zrobić ściemę szybek i większe felgi z ciemnymi dodatkami. W jaką moc celujesz ?
-
Internetowa gra online
Spoko Właśnie zobaczyłem że A4-klub drugie Trzeba teraz alfiarzy dopaść.