Treść opublikowana przez Dibo
-
Najmłodszy Klubowicz Michałek :)
Dołączam się do reszty. Gratulacje :>
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dlatego napisałem Ci żebyś skombinował mi jeden zestaw w dobrej cenie. Jak wiesz u nas ceny są kosmiczne. Skoro jesteś na miejscu to mógłbyś dla mnie poszukać i mi przywieźć Już mnie tak nie podpuszczaj Mocy nie podniosę także wydaje mi się że będą one wystarczające do mojego silnika. Napewno będą lepiej się spisywały niż montowane oryginalnie ATE. Mogę założyć konkretne żylety ale co będą wyhamowywały ? Tylko 125KM
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Dzięki za info. Muszę sprawdzić dokładnie grubość, ale pewnie czeka mnie wymiana. Co sądzisz o zestawie tarcze Brembo + klocki Ferodo ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Te co teraz kupiłeś to właśnie są ori od S6 czyli takie na jakie poluję od dłuższego czasu A pokazywać zdjęć mi nie musisz, bo już dawno widziałem na żywo jak świecą Jedynie uprzedziłeś mnie i udało Ci sie je dorwać w dobrej cenie prędzej niż ja to zrobiłem
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
LEDy mi się od dawna podobały, ale te ori od S6, a nie takie badziewie co miałeś u siebie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Przecież na samym początku jak założyłem temat to napisałem że z czasem zniknie A Ty SoMeS załatwi mi te LEDy a nie przejmuj się spoilerem
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Cristoforo Ty jesteś w temacie hamulców obyty dlatego mam pytanko. Do jakiej minimalnej grubości tarcz mogę spokojnie jeździć ? Bo nie wiem czy wymieniać też tarcze.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Miały być, taki był plan. Tylko że poprzednią zimę temu kupiłem nowe Dunlop Winter Sport 3D na 15" i mi nie wejdą jak założę 312mm
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Przede wszystkim hamulce mi się kończą, także muszę je zrobić. Następnie to co Cię drażniło czyli boczki. Będą obite czarną skórą No i spoiler zniknie z tylniej klapy, ale w tym celu muszę sie wybrać do lakiernika. Co do spoilera to mam dylemat czy naklejać potem znaczek OOOO z tyłu. Brak znaczka poszerza tył a to chcę osiągnąć. Do szerokiego masywnego przodu pasuje też żeby tył był szeroki Wreszcie pasuje grill RS4 malnąć w czerń i do tego grilla zrobić kratki w derzaku. Tylko narazie nie mogę znaleźć pasującego plastra miodu z ABSu
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
A myślałem że trzeba jakieś zadanie wykonać żeby się dostać. Coś jak w Fast and Furious 4 W każdym bądź razie B5 Battalion on board A Ty keżor byś mi na priva odpisała, bo wysłałem Ci jakiś czas temu i zero odezwu [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 15:43_________________________________________________Odświeżę trochę temat. Ostatnio był zastuj w modyfikacjach bo miałem inne rzeczy na głowie, ale w najbliższym czasie szykuje się kilka zmian
-
Internetowa gra online
Zorganizujemy klubowe zawody
-
[ALL B6] Nowe felgi
7mmi będzie Możesz się pokusić o większe ale wtedy może przycierać na chopkach.
-
[ALL B6] Nowe felgi
Ja bym jeszcze delikatne dystanse do tego założył.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco wreszcie wziął się za rezanie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Najgorsze jest to że negatywnie wypowiadają się Ci którzy na takiej glebie nie jeździli.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
inco felgi mi się nie podobają, ale za to tylnie lampy są Te LEDy In Pro to najładniejsze co można założyć na tył C5
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
ragga będzie w komisji
-
[ALL] Spoiler na klape od SS
Bo wszystko co na metry i na wagę jest :polew:
-
[B5 ARJ] Dystanse od tokarza
A nie lepiej kupić gotowe markowe niż tak kombinować ?
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Na 16" to 205/55/16. No tak ale mam 15'' stalówki,dobiłem prawie letnie i zostawiam je na zimę,a wiosną 17'' alu. to czemu nie kupisz po prostu zimówek 195/65/15? Tak poprostu pytałem jaka dopuszczalna jest tolerancja dla 15-ek.może trafi się jakaś okazja. Przede wszystkim szukaj nie za szerokich. 195/65/15 to standardowy rozmiar i będą najlepszą możliwością . Możesz w ostateczności pokusić się o 205
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Na 16" to 205/55/16.
-
[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4
miron widzę że strasznie niezdecydowany jesteś, zupełnie jak malik jakiś czas temu VIPy chyba tak mają Skuś się na taki wzór jak wybrał malik , tylko że w 19"
-
[B5 AFN] Alufelgi na zime 15"
Przed solą felg nie zabezpieczysz, ale taki urok zimy. Poza tym to nie jest droga inwestycja, także bym się tym nie przejmował.
-
[ALL B7] 17" problem z ET
Poprostu jak będzie za duże ET to założysz dystanse i po problemie. Tak będzie najlepiej i najprościej.
-
[ALL B7] Repliki felg lamborghini gallardo ...co myslicie?
Do bardziej egzotycznych kolorów jak ten są bardzo dobrą propozycją