Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Takie felgi jak wkleiłeś jak dobrze poszukasz to możesz trafić za 400 PLN
  2. Zderzaczek fajny Przed malowaniem spasuj go do samochodu.
  3. super problem tylko że w 18 nie występują a 19 bez opon 4500zł Musisz szukać okazji. Nie tak dawno były na allegro 19" praktycznie nówki z oponami za 3k PLN. Tylko że srebrne, ale byś je malnął.
  4. Dibo odpowiedział(a) na jawosz temat w Audi A4 B6
    Te lampy to coś ala lexus look tylko że do przodu. Jednym słowem świecidełka
  5. Jak będziesz kupował to dowiedz się z czego jest wykonany. Szukaj spoilera z ABSu.
  6. Nie ten dział
  7. Może coś jest nie tak z felgami ? Powinno bardziej wystawać. A czemu nie weźmiesz ET35 ? Takie będą
  8. Jak już to 225/45/17 albo 235/45/17.
  9. Zmieniłeś felgi na ładniejsze no i większe Ale rozmiar opony już nie bardzo
  10. Spoiler na metry To jeszcze gorsze od chromów na metry Już ktoś wklejał link do tej aukcji.
  11. Fajny bajer, ale czy warto tyle kombinować żeby to uzyskać
  12. Zamiast szukać warsztatu to pogadaj z chłopakami z Wawy i napewno któryś udostępni Ci garaż z kanałem na kilka godzin i wtedy zrobisz sobie wszystko sam.
  13. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    No właśnie Pasuje coś zorganizować w najbliższym czasie
  14. Advanti to dobra firma Ale ten rozmiar
  15. Trzeć nie będzie , ale 245 na 7,5" felgę ? Przecież niezły balon z tego wyjdzie
  16. slaweq tylko co chcesz organizować ? Sam wyjazd tam czy też różne rzeczy na miejscu ?
  17. A u Nas ciągle pada To chyba mieszkamy w innych regionach bo u mnie nie pada a nawet slonce wylazi za chmur 40 km różnicy robi swoje Ale już przestało padać także jest
  18. Powitać Co tam w Poznaniu ?
  19. to dawno temu było :kox: a wy wogóle macie zamiar w tym roku awansować czy odpuszczacie ???? Ciężka sprawa. Jak zwykle jest problem z pieniędzmi
  20. Zależy od parametrów felg. Podaj je najpierw, bo bez tego to można tylko zgadywać.
  21. W takim razie 1.08 i ja nie zatankuję

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.