Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AFN] Alufelgi na zime 15"
Takie felgi jak wkleiłeś jak dobrze poszukasz to możesz trafić za 400 PLN
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Zderzaczek fajny Przed malowaniem spasuj go do samochodu.
-
[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4
super problem tylko że w 18 nie występują a 19 bez opon 4500zł Musisz szukać okazji. Nie tak dawno były na allegro 19" praktycznie nówki z oponami za 3k PLN. Tylko że srebrne, ale byś je malnął.
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
Te lampy to coś ala lexus look tylko że do przodu. Jednym słowem świecidełka
-
[ALL] Spoiler na klape od SS
Jak będziesz kupował to dowiedz się z czego jest wykonany. Szukaj spoilera z ABSu.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Nie ten dział
-
[ALL B7] 17" problem z ET
Może coś jest nie tak z felgami ? Powinno bardziej wystawać. A czemu nie weźmiesz ET35 ? Takie będą
-
[ALL B5] Continental Conti4x4Contact - 235/55/R17
Jak już to 225/45/17 albo 235/45/17.
-
[B5 AHH] Czy się opłacało z 15 na 16
Zmieniłeś felgi na ładniejsze no i większe Ale rozmiar opony już nie bardzo
-
[B7 BKN] jakie 19 do czarnego B7 ( RS4 czy nowe RS6 ) str.4
RS4 B7 w graficie i będzie
-
[ALL] Spoiler na klape od SS
Spoiler na metry To jeszcze gorsze od chromów na metry Już ktoś wklejał link do tej aukcji.
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
Fajny bajer, ale czy warto tyle kombinować żeby to uzyskać
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Zamiast szukać warsztatu to pogadaj z chłopakami z Wawy i napewno któryś udostępni Ci garaż z kanałem na kilka godzin i wtedy zrobisz sobie wszystko sam.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
No właśnie Pasuje coś zorganizować w najbliższym czasie
-
[B5 AFB] Nowe felgi
Advanti to dobra firma Ale ten rozmiar
-
[ALL B6] 245/40/18 do A4
ET35
-
[ALL B5] Polerowanie felg aluminiowych - jak to się robi ?
Jest o tym temat na forum
-
[ALL B6] 245/40/18 do A4
Trzeć nie będzie , ale 245 na 7,5" felgę ? Przecież niezły balon z tego wyjdzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq tylko co chcesz organizować ? Sam wyjazd tam czy też różne rzeczy na miejscu ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A u Nas ciągle pada To chyba mieszkamy w innych regionach bo u mnie nie pada a nawet slonce wylazi za chmur 40 km różnicy robi swoje Ale już przestało padać także jest
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A u Nas ciągle pada
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Powitać Co tam w Poznaniu ?
-
Kibice żużla
to dawno temu było :kox: a wy wogóle macie zamiar w tym roku awansować czy odpuszczacie ???? Ciężka sprawa. Jak zwykle jest problem z pieniędzmi
-
[ALL B6] 245/40/18 do A4
Zależy od parametrów felg. Podaj je najpierw, bo bez tego to można tylko zgadywać.
-
01.08.2009 - bojkot Orlenu, Mobilizacja Polaków!
W takim razie 1.08 i ja nie zatankuję