Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Do Twojego koloru wziąłbym Tomasony. Pomyśl jednak nad innymi felgami bo można znaleźć ładniejsze od tych dwóch wzorów.
  2. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Kurczę, gdzie za tyle sprzedają? Taka cena to okazja i nie zawsze się trafią w takich pieniądzach
  3. Najszybciej znajdziesz na eBayu. Na allegro ciężko z takimi rzeczami.
  4. Nie w 17" bo za małe ?? Tak. Tymbardziej że rant pomniejsza wizualnie felgi, także w przypadku tego wzoru to minimum 18", a najlepiej 19"
  5. Napewno z rantem Ja osobiście poluję na RXII: http://www.harrisonmotorsports.com/shop/images/RX_II_sm.jpg Tylko że te to napewno nie w 17"
  6. Z tych dwóch to pierwsze. Chociaż osobiście wybrałbym inne BBSy
  7. Ale to są HIDy a to inna bajka wiesz co to hid? ori xenon to też hid poza tym nie ma oryginalnych i nieoryginalnych xenonów.... są tylko oryginalne lampy pod lampy wyładowcze i takie pod żarówki Zestaw z allegro typu chiński krzak nie różni się światłem od zestawu np valeo Na forum się przyjeło, że jak piszemy HID to chodzi o chińskie no name z allegro a nie ori zestawy A różnica jest, mimo że tego nie widać gołym okiem. Ori muszą spełniać odpowiednie normy i są poddawane rygorystycznym wymogom. A chińszczyzna z allegro to jednak samowolka.
  8. 205/55 będzie już za dużo
  9. Jak chcesz naprawdę wąskie opony i żeby jak najmniej przekłamywały to z tych dwóch rozmiarów to 205/50/17 będzie lepsze. Tylko jeszcze jak szeroka jest felga na którą chcesz to naciągnąć ?
  10. Przecież nawet po zdjęciach widać że jest ustawiona dobrze
  11. Kiedy rozpoczynasz mody ? Na pierwszy ogień pewnie pójdą fele i zawias
  12. Fajny zakup TT od zawsze mi się podobało. Zwłaszcza ta nowa jest piękna Najbardziej szkoda że nie ma quattro No i mogła by być czarna. Wtedy mógłbyś ją tak zrobić :
  13. 2,4% to trochę dużo Ja bym odpuścił.
  14. Nie jest źle, chociaż do podświetlenia Golfa 4 trochę brakuje Do podświetlanie nóg włóż jakieś inne diody bo te nie wyglądają za rewelacyjnie
  15. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Dolicz do tego kostki, piny i wyjdzie troszkę więcej Nie wspominam o żarówkach czy silniczkach bo nie zawsze trafisz kompletne.
  16. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Zespolone nówki Depo + HID = 700 PLN Zespolone używane Valeo + HID = 900 PLN Kup coś z tego zestawu, bo za te S4 szkoda przepłacać
  17. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Nie powiedziałbym że na tym samym poziomie. Różnica jest spora na korzyść soczewek
  18. Ramka grilla napewno w czerń. Ale relingi zostawiłbym chromowane. Do tego polerka felg i będzie
  19. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Kod masz na naklejce w bagażniku (obok koła zapasowego), a także w książce serwisowej.
  20. To jak mam się dostać do tego gangu ? Jakieś zadanie ?
  21. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Jeżeli się zdecydujesz na te FK to do Twojego koloru tylko black. Ja bym jednak na Twoim miejscu przemyslał sprawę i wyrezał zespolone
  22. Chyba jednak tak Są odwrócone kolory dlatego Ci się wydaje że to nie ten wzór.
  23. Przede wszystkim opony 215/45 albo 225/45. Co do felg to ET 35 No i pasuje obniżyc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.