Treść opublikowana przez Dibo
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Do Twojego koloru wziąłbym Tomasony. Pomyśl jednak nad innymi felgami bo można znaleźć ładniejsze od tych dwóch wzorów.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Kurczę, gdzie za tyle sprzedają? Taka cena to okazja i nie zawsze się trafią w takich pieniądzach
-
[B6 AWX] Gdzie dostać MS DESIGN ?
Najszybciej znajdziesz na eBayu. Na allegro ciężko z takimi rzeczami.
-
[ALL B6] Które BBS ?
Nie w 17" bo za małe ?? Tak. Tymbardziej że rant pomniejsza wizualnie felgi, także w przypadku tego wzoru to minimum 18", a najlepiej 19"
-
[ALL B6] Które BBS ?
Napewno z rantem Ja osobiście poluję na RXII: http://www.harrisonmotorsports.com/shop/images/RX_II_sm.jpg Tylko że te to napewno nie w 17"
-
[ALL B6] Które BBS ?
Z tych dwóch to pierwsze. Chociaż osobiście wybrałbym inne BBSy
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Ale to są HIDy a to inna bajka wiesz co to hid? ori xenon to też hid poza tym nie ma oryginalnych i nieoryginalnych xenonów.... są tylko oryginalne lampy pod lampy wyładowcze i takie pod żarówki Zestaw z allegro typu chiński krzak nie różni się światłem od zestawu np valeo Na forum się przyjeło, że jak piszemy HID to chodzi o chińskie no name z allegro a nie ori zestawy A różnica jest, mimo że tego nie widać gołym okiem. Ori muszą spełniać odpowiednie normy i są poddawane rygorystycznym wymogom. A chińszczyzna z allegro to jednak samowolka.
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
205/55 będzie już za dużo
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Ale to są HIDy a to inna bajka
-
[ALL B6] Zamiennik 225/45/R17
Jak chcesz naprawdę wąskie opony i żeby jak najmniej przekłamywały to z tych dwóch rozmiarów to 205/50/17 będzie lepsze. Tylko jeszcze jak szeroka jest felga na którą chcesz to naciągnąć ?
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Przecież nawet po zdjęciach widać że jest ustawiona dobrze
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Kiedy rozpoczynasz mody ? Na pierwszy ogień pewnie pójdą fele i zawias
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Fajny zakup TT od zawsze mi się podobało. Zwłaszcza ta nowa jest piękna Najbardziej szkoda że nie ma quattro No i mogła by być czarna. Wtedy mógłbyś ją tak zrobić :
-
[ALL B7] Czy ktoś widział albo ma foty NUVOLARI 18" na B7 avant (jak w linku) ?
Z tych dwóch wzorów to zdecydowanie S5
-
[ALL B6] ORI dojazdówka - czy będzie pasować do kół?
2,4% to trochę dużo Ja bym odpuścił.
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Nie jest źle, chociaż do podświetlenia Golfa 4 trochę brakuje Do podświetlanie nóg włóż jakieś inne diody bo te nie wyglądają za rewelacyjnie
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Dolicz do tego kostki, piny i wyjdzie troszkę więcej Nie wspominam o żarówkach czy silniczkach bo nie zawsze trafisz kompletne.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Zespolone nówki Depo + HID = 700 PLN Zespolone używane Valeo + HID = 900 PLN Kup coś z tego zestawu, bo za te S4 szkoda przepłacać
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Nie powiedziałbym że na tym samym poziomie. Różnica jest spora na korzyść soczewek
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ramka grilla napewno w czerń. Ale relingi zostawiłbym chromowane. Do tego polerka felg i będzie
-
[ALL] Odpryski
Kod masz na naklejce w bagażniku (obok koła zapasowego), a także w książce serwisowej.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To jak mam się dostać do tego gangu ? Jakieś zadanie ?
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Jeżeli się zdecydujesz na te FK to do Twojego koloru tylko black. Ja bym jednak na Twoim miejscu przemyslał sprawę i wyrezał zespolone
-
[ALL] Jakie to felgi ?
Chyba jednak tak Są odwrócone kolory dlatego Ci się wydaje że to nie ten wzór.
-
Znaczenie ET Felgi
Przede wszystkim opony 215/45 albo 225/45. Co do felg to ET 35 No i pasuje obniżyc.