Treść opublikowana przez Dibo
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Wejdzie, ale będzie dość mocno naciągnięte Zresztą było
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Żeby nie było że zdjęcia tylko ze stron Hofele a nie postronnych właścicieli. A więc czarnulek Costiego : http://www.cardomain.com/ride/2665465
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Czy widziałeś takie auto na żywo? Czy tylko piszesz na podstawie fotek Hofele z internetu? Zapewniam Cię, że w rzeczywistości z bliska nie wygląda to już tak dobrze Widziałem w sieci trochę zdjęć aut ludzi z tym przodem Hofele. Zdjęcia były pod różnym kątem i dobrze było widać przejścia z samochodu na ten zderzak i zgrywało się to, było płynne. Także mnie osobiście przekonało. Porównując do pseudo tuningowych laminatów z allegro jest Zresztą ocencie sami : http://www.hofele.com/formula/en/showcars/customer_cars_audi_a4_b6.html
-
[ALL] Pokrzywiona i popekana felga
Możesz próbować. Tylko musisz pamiętać że nie będzie ona już tak wytrzymała jak przed pęknięciem.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie strzykaj się tylko rezaj Będzie większa satysfakcja jak z golasa zrobisz konkretne autko
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
Zapodaj zdjęcia
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Powiem Ci że Hofele to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o Single Frame w B6 Mi osobiście się podoba Jest spasowane z resztą samochodu i wygląda OK. Nie jest na siłę doklejone jak inne laminatowe wynalazki.
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Ale kolega ma B6 Z tego co wiem to podchodzi to P&P.
-
Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
Kiedyś siedziałem w kulturze HH i to bardzo. Tylko że to było w czasie Paktofoniki, 3H/Warszawskiego Deszczu, WYP3, Fenomena, Kalibra 44, starego Slums Attacka itd. Czyli fajne dawne czasy ale niestety z czasem zrobiła się komercha Co do kawałka to typowy lajtowy, wpadający w ucho komercyjny przyszły hit Radiostacji i Eski.
-
[B6 AWX] O ile obniżyć zawieszenie przy 18" ?
Napewno -40-50 tutaj jest, może być nawet niżej Na takie coś to pomyśl o gwincie.
-
[ALL] Światła do jazdy dziennej LEDayLine
Jak chcesz tyle wydać na te Hella to lepiej dołóż i kup ori od S6 które dużo lepiej sie prezentują
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
A po co między piastę a dystans ?
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Nieważne jest czy samochód jest zrobiony na ori częściach czy na częściach innych dobrych firm, najważniejsze żeby był zrobiony ze smakiem i ważny jest całokształt. A u Ciebie niestety poszczególne elementy nie pasują do siebie. Wygląda to tak jakby auto było poobklejane czym się da, nie patrząc czy będzie to współgrało z resztą elementów.
-
[B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Nie tędy droga Plus za tylnie lampy i wzór felg, reszta
-
[ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
Nie wiem jak to wyliczyłeś ale mi wychodzi że 3,375 cm w stosunku do 225/40 Tyle to na promieniu. D=2r, więc na średnicy 7cm... 6,75 cm
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
Drugie Sonary
-
[ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
Nie wiem jak to wyliczyłeś ale mi wychodzi że 3,375 cm w stosunku do 225/40
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
A co mają dystanse do wyważania kół ? Jak już coś mu bije to z dystansami może być taki związek że są bez pierścienia centrującego albo dystanse są uszkodzone.
-
[ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
Nie kombinuj z innymi profilami. Kup 225/40 i będzie
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w oponach dla 235/45/R17 ?
Mam kolegę wulkanizatora i on mi mówił że każde 17" pompuje uniwersalnie na 2.4. Opinii jest dużo także ciężko Ci będzie wybrać właściwe
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
Też mi sie wydaje, że S4 standardowo miało zawias nizej. Przy -20 mm felga 18" wygląda całkiem ok. Najlepiej niech sprawdzi w kodach wyposażenia. Wydaje mi się że w eSie jest 1BV.
-
[ALL B6] Jakie ciśnienie w oponach dla 235/45/R17 ?
Kolejny taki temat. Wystarczy poszukać
-
[ALL B5] Czy takie koła wejdą do mojego avanta ?
A jaki masz zawias ? Najlepiej jak Ci przyjdą to sprawdź i zobacz czy przyciera.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Po satynowych reling? Błysłeś
-
[ALL B5] Prawe lusterko
Nie złożysz tego do kupy. Są inne mocowania obudowy do stelarza w wersjach przedliftowych i w polifcie.