Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
- [ALL B6] Tablica rejestracyjna kwadratowa czy standard ?
Na ciemnym samochodzie jest- [ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Ale mimo wszystko In Pro ma jedne ładniejsze (najładniejsze) LEDy- [B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
Co do lamp przednich to poszukaj, bo taniej można kupić Depo Tylnych bym jednak poszukał innych.- [ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Szkoda że dopiero teraz takie LEDy wyszły, jak już mam takie cleary- Barcelona Manchester United 2-0
Zwycięzca będzie jeden: GLORY GLORY MAN UNITED !!!- Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
Ceny są konkretne, to fakt :gwizdanie: Ale masz świetny sprzęt z najwyższej półki. W takim razie pozostaje ten Panasonic.- Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
jarko tylko i wyłącznie plazma. Od początku ta technologia bardziej do mnie przemawiała niż LCD. W porównaniu do LCD to obraz jest zdecydowanie lepszy Na minus większy pobór prądu i mniejsza żywotność. Ale to tak jak z tym A8 co napisałeś Co do producenta to Panasonic to bardzo dobra firma. Ja bym jednak pomyślał nad Pioneerem. Z tego co czytałem i miałem okazję widzieć to robi najlepsze plazmy. Naprawdę obraz zrobił na mnie wrażenie A to że się wycofują związane jest dużymi kosztami związanymi z produkcją i badaniami nad rozwojem technologii przy jednoczesnym wycofywaniu się innych firm z tej technologii. O żywotność się nie martw bo technologia idzie tak do przodu że przez 30 lat nie będziesz użytkował napewno tej plazmy którą teraz kupisz. Za jakiś czas jak opanują produkcję ekranów organicznych to będziesz myślał o zmianie na OLED- [ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Przede wszystkim zastanów się czy jest sens. Sam napisałeś że chcesz zmienić za jakiś czas na 19". Może się tak zdarzyć że te nowe felgi co kupisz będą miały takie parametry że w przypadku zastosowania dystansów będą tarły więc dystanse nie będą Ci potrzebne. Okaże się że kupiłeś dystanse tylko na chwilę do tych 16". Poczekaj na 19" i do nich ewentualnie jakieś mniejsze dobierzesz- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tylko że u mnie obrony są w piątki, no i z tego co się dowiedziałem to będą chcieli wszystko zrobić jak najszybciej także jest szansa że mnie właśnie złapie w ten piątek.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak to co robić :bicz:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Madas nie stresuj się tak Ja mam ochotę pojechać ale chyba będę miał obronę w lipcu także nic z tego nie wyjdzie bo nie wiem kiedy dokładnie- [ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Przy 7" feldze nic mu nie będzie tarło przy takich dystansach- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Bardziej do mojej różowej koszuli A tak poważnie to powiem Wam że mi osobiście się podobają, są takie inne i odważne, a przede wszystkim oryginalne i mają coś w sobie. Na czarnym samochodzie byłby konkretny- Średnice wieloklinów w kierownicach A4 B5
Nie ma. Było już o tym- [ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Do B6 to tak 18"-19" pasuje. Mniejsze kiepsko wyglądają na B6- [ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Ja bym na Twoim miejscu poczekał na felgi. Dystansami przy 16" nie nadrobisz za bardzo w wyglądzie.- [ALL B6] Jakie dystanse do 16" ?
Podaj parametry felg bo wróżek na forum raczej nie ma- Polecane opony letnie
To je kup, jak jest okazja- Polecane opony letnie
Bo przy 235 na 7.5" feldze będzie lekki balon. Ale jak chcesz to 235 możesz też założyć.- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive a może zamiast polerki felg pójdziesz w róż ? Wtedy będziesz królem lansu i toczenia się po mieście http://img196.imageshack.us/my.php?image=99563777.jpg- Polecane opony letnie
Ja bym założył 225/45- [ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
Nawet fajne te Oettingery- [B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jeszcze na czasie boczki obiję, bo ten materiał gryzie się z resztą- [B5 APS] Co myślicie o tym zderzaku ?
Ale do tego dochodzą jeszcze tylne błotniki i rzeźba zderzaka tylnego. - [ALL B6] Tablica rejestracyjna kwadratowa czy standard ?