Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Na ciemnym samochodzie jest
  2. Ale mimo wszystko In Pro ma jedne ładniejsze (najładniejsze) LEDy
  3. Co do lamp przednich to poszukaj, bo taniej można kupić Depo Tylnych bym jednak poszukał innych.
  4. Szkoda że dopiero teraz takie LEDy wyszły, jak już mam takie cleary
  5. Zwycięzca będzie jeden: GLORY GLORY MAN UNITED !!!
  6. Ceny są konkretne, to fakt :gwizdanie: Ale masz świetny sprzęt z najwyższej półki. W takim razie pozostaje ten Panasonic.
  7. jarko tylko i wyłącznie plazma. Od początku ta technologia bardziej do mnie przemawiała niż LCD. W porównaniu do LCD to obraz jest zdecydowanie lepszy Na minus większy pobór prądu i mniejsza żywotność. Ale to tak jak z tym A8 co napisałeś Co do producenta to Panasonic to bardzo dobra firma. Ja bym jednak pomyślał nad Pioneerem. Z tego co czytałem i miałem okazję widzieć to robi najlepsze plazmy. Naprawdę obraz zrobił na mnie wrażenie A to że się wycofują związane jest dużymi kosztami związanymi z produkcją i badaniami nad rozwojem technologii przy jednoczesnym wycofywaniu się innych firm z tej technologii. O żywotność się nie martw bo technologia idzie tak do przodu że przez 30 lat nie będziesz użytkował napewno tej plazmy którą teraz kupisz. Za jakiś czas jak opanują produkcję ekranów organicznych to będziesz myślał o zmianie na OLED
  8. Przede wszystkim zastanów się czy jest sens. Sam napisałeś że chcesz zmienić za jakiś czas na 19". Może się tak zdarzyć że te nowe felgi co kupisz będą miały takie parametry że w przypadku zastosowania dystansów będą tarły więc dystanse nie będą Ci potrzebne. Okaże się że kupiłeś dystanse tylko na chwilę do tych 16". Poczekaj na 19" i do nich ewentualnie jakieś mniejsze dobierzesz
  9. Tylko że u mnie obrony są w piątki, no i z tego co się dowiedziałem to będą chcieli wszystko zrobić jak najszybciej także jest szansa że mnie właśnie złapie w ten piątek.
  10. Jak to co robić :bicz:
  11. Madas nie stresuj się tak Ja mam ochotę pojechać ale chyba będę miał obronę w lipcu także nic z tego nie wyjdzie bo nie wiem kiedy dokładnie
  12. Przy 7" feldze nic mu nie będzie tarło przy takich dystansach
  13. Bardziej do mojej różowej koszuli A tak poważnie to powiem Wam że mi osobiście się podobają, są takie inne i odważne, a przede wszystkim oryginalne i mają coś w sobie. Na czarnym samochodzie byłby konkretny
  14. Nie ma. Było już o tym
  15. Do B6 to tak 18"-19" pasuje. Mniejsze kiepsko wyglądają na B6
  16. Ja bym na Twoim miejscu poczekał na felgi. Dystansami przy 16" nie nadrobisz za bardzo w wyglądzie.
  17. Podaj parametry felg bo wróżek na forum raczej nie ma
  18. To je kup, jak jest okazja
  19. Bo przy 235 na 7.5" feldze będzie lekki balon. Ale jak chcesz to 235 możesz też założyć.
  20. Ive a może zamiast polerki felg pójdziesz w róż ? Wtedy będziesz królem lansu i toczenia się po mieście http://img196.imageshack.us/my.php?image=99563777.jpg
  21. Ja bym założył 225/45
  22. Nawet fajne te Oettingery
  23. Jeszcze na czasie boczki obiję, bo ten materiał gryzie się z resztą
  24. Ale do tego dochodzą jeszcze tylne błotniki i rzeźba zderzaka tylnego.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.