Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Długo się sprzedają ale nie ma co się dziwić. Wkońcu tylko dwie sztuki. Tobi ciężko Ci będzie znaleźć komplet takich MTMów w rozsądnych pieniądzach. Nie myślałeś żeby kupić podobny wzór innej firmy. Wczoraj widziałem A6 w Resie na OZach strasznie podobnych do tych MTMów. Nawet zatrzymałem się żeby je obejrzeć bo wyglądały
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
Przede wszystkim Toora to są markowe felgi a nie jakieś no name. W jej ofercie jest duży wybór felg pięcioramiennych o podobne do tych jakiś czas temu widziałem.
-
[ALL B5] Czy mogę swobodnie zmienić 195/65/15 na 225/50/17 ( zdjęcia)
225/50/17 to troszkę niebardzo rozmiar do A4, powinny być 225/45/17. Jak Ci przyjdą koła to założysz i przekonasz się czego potrzebujesz. A jakie parametry ma felga ?
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Ogólnie pomysł ciekawy. Ale te ze zdjęcia kiepsko wyglądają Może gdyby miały inny kształ, bardziej delikatny no i były gładkie, bez wzorków to warto by to przemyśleć.
-
[ALL] Felgi podobne do Tomason TN6
Przejrzyj sobie ofertę Toora
-
TP "Neostrada" vs. Netia
Kowi87 to 49PLN za 4Mb/s jest tylko w dużych aglomeracjach miejskich. Jak ktoś mieszka w małym miasteczku lub na wsi to jest 2Mb/s za 64PLN. Oczywiście pod warunkiem że odrazu telefon się u nich weźmie.
-
TP "Neostrada" vs. Netia
Kowi jestem w takiej samej sytuacji tylko że ja jestem w gorszej sytuacji bo oferta dla mniejsych miejscowości już taka dobra nie jest. Ale mimo to w porównaniu do TP to sie opłaca. Dlatego z ciekawością będę śledził ten wątek
-
Montaż LED zamiast postojówek
Każde żarówki z czasem sie przepalają
-
[ALL] Przecięta opona
Ja bym jednak nie ryzykował. To jest Twoje życie i zdrowie, a przy większych prędkościach różnie może być
-
[ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
Ciekawie to wygląda tak inaczej Ori tego raczej nie dostaniesz także będziesz musiał sam sobie pochromować. Poza tym ze względu na miejsce będzie Ci się strasznie brudziła także przemyśl to
-
Montaż LED zamiast postojówek
Takie W5W będą sie pewnie podobnie paliły jak LEDy
-
[B6 AWX] Xenon [HID] - bład komputera
Ale odgrzałeś kotleta
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
tak się mi widzi właśnie, że to jednak może być przetwornica Raczej napewno tak jest. Tymbardziej że to HID a tutaj to loteria jest i czasami coś jest padnięte. Były przypadki że ktoś kupił nowy zestaw i przetwornice na starcie nie działały
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To sobie nie pospisz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
P-sk nie ma spania
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ano jest Dyplomuję się ostro i oglądam finał NBA
-
RS4 B5 Sedan ?
RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.
-
[ALL B5] Xenon a zwykły reflektor
Wystarczy że rozminiesz się z samochodem co ma xenon w takich lampach a przekonasz się jak oślepia Nieraz się z takimi rozmijałem to nic nie widziałem Poza tym było o tym duzo na forum
-
Montaż LED zamiast postojówek
Łączy się zawsze równolegle. Gdybyś miał szeregowo to w przypadku przepalenia jednej diody pozostałe przestawały by świecić. Przy połączeniu równoległym w przypadku przepalenia jednej pozostałe dalej świecą. To jest problem wspólny wszystkich modeli, nie tylko B6. Dlatego rozwiązanie problemu dla B6 będzie również rozwiązaniem dla B5 i vice versa.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Bo taki się powinno robić. I wtedy część napięcia z diody odkłada się na rezystorze.
-
Montaż LED zamiast postojówek
malik najdziwniejsze jest to że teoretycznie rezystor powinien być wpięty szeregowo. Bo jak jest wpięty równolegle to nie ma wpływu na napiecie. Może to kwestia szczęścia Co do sposobu to można by zmontować jakiś stabilizator z diodą Zenera: http://www.forum.elektronika.xorg.pl/index.php?showtopic=360 Ostatnio trawiłem płytki i nie pomyślałem bo przy okazji mogłem wytrawić pod taki stabilizator
-
Montaż LED zamiast postojówek
AndyN ma rację. W przypadku połaczenia szeregowego część napięcia odkłada się na rezystorze i to by mogło załatwić problem. To że montuje się równolegle ma za zadanie zwiekszyć pobór prądu żeby oszukać FIS. Pamiętajcie że w połączeniu równoległym w każdej gałęzi występuje takie samo napięcie jedynie prąd rozpływa się w zależności od obciążenia. Dlatego nie załatwi to problemu.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dużo było samochodów ?
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
Raczej rozmiar opony nie ma wpływu na ścieralność.
-
Montaż LED zamiast postojówek
Napisz jeszcze, że postawienie szklanki z herbatą na dachu, tylko osłodzonej koniecznie dwoma łyżeczkami cukru sprawiło, że ledy się nie przepalają. Mniej więcej taka sama zależność jest w związku ze zmianą wtyku na w5w Tymbardziej że w B5 jest W5W a też palą się nagminnie. I dzieje się tak nie tylko u mnie ale także u innych właścicieli. Zresztą to logiczne że inne gniazdo nie ma wpływu na to czy dioda sie przepala czy nie