Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Długo się sprzedają ale nie ma co się dziwić. Wkońcu tylko dwie sztuki. Tobi ciężko Ci będzie znaleźć komplet takich MTMów w rozsądnych pieniądzach. Nie myślałeś żeby kupić podobny wzór innej firmy. Wczoraj widziałem A6 w Resie na OZach strasznie podobnych do tych MTMów. Nawet zatrzymałem się żeby je obejrzeć bo wyglądały
  2. Przede wszystkim Toora to są markowe felgi a nie jakieś no name. W jej ofercie jest duży wybór felg pięcioramiennych o podobne do tych jakiś czas temu widziałem.
  3. 225/50/17 to troszkę niebardzo rozmiar do A4, powinny być 225/45/17. Jak Ci przyjdą koła to założysz i przekonasz się czego potrzebujesz. A jakie parametry ma felga ?
  4. Ogólnie pomysł ciekawy. Ale te ze zdjęcia kiepsko wyglądają Może gdyby miały inny kształ, bardziej delikatny no i były gładkie, bez wzorków to warto by to przemyśleć.
  5. Przejrzyj sobie ofertę Toora
  6. Kowi87 to 49PLN za 4Mb/s jest tylko w dużych aglomeracjach miejskich. Jak ktoś mieszka w małym miasteczku lub na wsi to jest 2Mb/s za 64PLN. Oczywiście pod warunkiem że odrazu telefon się u nich weźmie.
  7. Kowi jestem w takiej samej sytuacji tylko że ja jestem w gorszej sytuacji bo oferta dla mniejsych miejscowości już taka dobra nie jest. Ale mimo to w porównaniu do TP to sie opłaca. Dlatego z ciekawością będę śledził ten wątek
  8. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Każde żarówki z czasem sie przepalają
  9. Ja bym jednak nie ryzykował. To jest Twoje życie i zdrowie, a przy większych prędkościach różnie może być
  10. Ciekawie to wygląda tak inaczej Ori tego raczej nie dostaniesz także będziesz musiał sam sobie pochromować. Poza tym ze względu na miejsce będzie Ci się strasznie brudziła także przemyśl to
  11. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Takie W5W będą sie pewnie podobnie paliły jak LEDy
  12. Ale odgrzałeś kotleta
  13. tak się mi widzi właśnie, że to jednak może być przetwornica Raczej napewno tak jest. Tymbardziej że to HID a tutaj to loteria jest i czasami coś jest padnięte. Były przypadki że ktoś kupił nowy zestaw i przetwornice na starcie nie działały
  14. Ano jest Dyplomuję się ostro i oglądam finał NBA
  15. RS4 B5 był tylko w avancie. Jednak zwykłe A4 czy S4 w sedanie były przebudowywane na RS4 na ori częściach Jedynie tylni zderzak był z innego modelu poszerzany i dopasowywany do całego body. Najczęściej zderzak był od eSy albo jakiejś firmy tuningowej.
  16. Wystarczy że rozminiesz się z samochodem co ma xenon w takich lampach a przekonasz się jak oślepia Nieraz się z takimi rozmijałem to nic nie widziałem Poza tym było o tym duzo na forum
  17. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Łączy się zawsze równolegle. Gdybyś miał szeregowo to w przypadku przepalenia jednej diody pozostałe przestawały by świecić. Przy połączeniu równoległym w przypadku przepalenia jednej pozostałe dalej świecą. To jest problem wspólny wszystkich modeli, nie tylko B6. Dlatego rozwiązanie problemu dla B6 będzie również rozwiązaniem dla B5 i vice versa.
  18. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Bo taki się powinno robić. I wtedy część napięcia z diody odkłada się na rezystorze.
  19. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    malik najdziwniejsze jest to że teoretycznie rezystor powinien być wpięty szeregowo. Bo jak jest wpięty równolegle to nie ma wpływu na napiecie. Może to kwestia szczęścia Co do sposobu to można by zmontować jakiś stabilizator z diodą Zenera: http://www.forum.elektronika.xorg.pl/index.php?showtopic=360 Ostatnio trawiłem płytki i nie pomyślałem bo przy okazji mogłem wytrawić pod taki stabilizator
  20. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    AndyN ma rację. W przypadku połaczenia szeregowego część napięcia odkłada się na rezystorze i to by mogło załatwić problem. To że montuje się równolegle ma za zadanie zwiekszyć pobór prądu żeby oszukać FIS. Pamiętajcie że w połączeniu równoległym w każdej gałęzi występuje takie samo napięcie jedynie prąd rozpływa się w zależności od obciążenia. Dlatego nie załatwi to problemu.
  21. Dużo było samochodów ?
  22. Raczej rozmiar opony nie ma wpływu na ścieralność.
  23. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Napisz jeszcze, że postawienie szklanki z herbatą na dachu, tylko osłodzonej koniecznie dwoma łyżeczkami cukru sprawiło, że ledy się nie przepalają. Mniej więcej taka sama zależność jest w związku ze zmianą wtyku na w5w Tymbardziej że w B5 jest W5W a też palą się nagminnie. I dzieje się tak nie tylko u mnie ale także u innych właścicieli. Zresztą to logiczne że inne gniazdo nie ma wpływu na to czy dioda sie przepala czy nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.