Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii
z oponami? ja bym sie nie zastanawial, ladna felga i pasuje do B5 Cena dobra także bierz
-
[ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii
Nie będą poza obrysem samochodu Jaką oponkę chcesz na to naciągnąć ?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Podniesiesz moc i wartość wzrośnie
-
[ALL] felgi 17" AVUS S4 - szukam opinii
Będą Ja bym wziął BBSy
-
[ALL] Pokrzywiona i popekana felga
Jeżeli to taka felga jak na zdjęciu w podpisie to faktycznie kupienie felgi może wyjść w podobnych pieniądzach albo i nawet taniej niż naprawa
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
http://www.fourtitude.com/gallery/gallery2.php?mode=album&album=/Features/Project%20Cars/Project%20A4%20Avant%201.8T/Part%20VIII%20-%20S4%20Body%20Kit/S4%20Body%20Kit%20vs.%20UltraSport%20Body%20Kit#
-
[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)
Tylko że w 17" będą wyglądały jak inne pięcioramienne felgi. A i cena pewnie będzie nie adekwatna do wyglądu.
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Hofele do cabrio jest na allegro: http://www.allegro.pl/item646150104_audi_a4_8h_cabrio_tuning_zderzak_pionowy_grill_rs4.html http://www.allegro.pl/item646155195_audi_a4_8h_cabrio_tuning_zderzak_pionowy_grill_a5.html
-
[B5 AJM] Przegub zewnętrzny
Przegub zewnętrzny, miałem to samo. Pewnie gumowa osłona Ci skreszała. Bez zrywnej jazdy zwłaszcza podczas skręconych kół możesz jeszcze chwilę pojeździć zanim wymienisz.
-
[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)
Ale jesteś pewny że to ten ori wzór w 17" ?
-
[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)
Przede wszystkim dowiedz się czy ori kupisz w tym rozmiarze i jakie są ich parametry. Ale zapewne 225/45/17 będzie OK.
-
[B5 AFN] Nowe felgi i oponki do mojego AFNa :)
Także najpierw pomyśl jednak nad innymi felgami a potem zastanawiaj się jakie opony na nie założyć
-
Które opony na lato - DUNLOP vs BRIDGESTONE ?
Wintersporty rewelacja, sam na takich jeżdzę w zimie Kumho Ecsta też bardzo dobre opony, miałem takie na 17". Co do Dunlopów SP01 to rewelacyjne nie są. Zresztą można się spotkać że użytkownicy na nie narzekają. Poprostu nie wyszedł ten model producentowi. SP Sport Maxx to są dobre opony jednak SP Sport Maxx TT podobno jest trochę lepszy. W przypadku Dunlopa świetne są V-ki: SP 9000 i SP 9090 - warto je kupić.
-
[ALL B7] Jaka dojazdówka ?
Też byłbym za takim scenariuszem. Tymbardziej że pojedyńczą felgę można kupić na allegro za dobre pieniądze. No i możesz dobrać do tych co masz na samochodzie
-
[B6 AVF] Opony 225/40/18 a felga 8,5"
Jest tak bo znacznej różnicy nie ma. Poprostu jest ona minimalna. Wszystko zależy od Ciebie. Ja bym wziął 235 tymbardziej że w przypadku B6 jest to optymalniejszy rozmiar
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
Wszystko kwestia szczęścia i podejścia policjantów. Jeden będzie jeździł kilka lat i nie będzie miał problemów, a drugi przy pierwszej lepszej kontroli będzie musiał zrywać folię. Dlatego każdy chętny na nieprzepisową ściemę musi sobie odpowiedzieć czy zaryzykuje czy nie
-
[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną
Ciekawie Ci to wyszło
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie 17'' (opony niski profil) ?
Mi przy 2.2 wydawało się że mam mało powietrza jak popatrzyłem na koło
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Dobre Przecież za chwilę to zetrzesz rękami
-
[ALL B5] Felga 17"/8" ET35, opona 225/45 i tył obciera
Jakby to była sprężyna to auto by niżej siedziało cały czas i byłoby to widać.
-
[ALL B5] Felga 17"/8" ET35, opona 225/45 i tył obciera
moskal dobrze Ci radzi. Pewnie amorki do wymiany.
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie 17'' (opony niski profil) ?
2.4 powinno być
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
S4 jest I nadaje charakteru samochodowi
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Jak masz dawać za jakiś środek 50PLN i nie mieć pewności czy zadziała to lepiej obszyć za 100PLN
-
[ALL B6] Hofele design - zderzak p&p ?
Dlatego napisałem w tym temacie że Hofele to najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o single frame. Poprostu kolega jest zainteresowany taką przeróbką i jak ma wybierać pomiędzy różnymi możliwościami to Hofele jest najmniejszym złem porównując do innych opcji i według mnie dobrze wygląda. Co nie oznacza że osobiście bym to do B6 założył. Może jedynie w cabrio bym taki zderzak wyrezał. W przypadku sedana i avanta widzę inaczej zrobiony przód