Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. bedzie wystawac jak nic, moze nie bieżnik ale felga na bank Nie będzie
  2. Dibo odpowiedział(a) na calt temat w Audi A4 B6
    Sorry za OT ale rozwaliło mnie to zdanie Ale wytrzasnąłeś żarówki Prawie jak miecze świetlne
  3. Z przodu możesz jeszcze 10mm wcisnąć. Co do tyłu to 10 -15mm w zalezności jak chcesz żeby było wysunięte.
  4. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Kupisz na allegro. Komplet nowych Depo znajdziesz do 500PLN. W przypadku Valeo będzie już dużo drożej.
  5. topor ma rację. Laminatu nie ma nawet co porównywać z ABSem. Przy nim laminat to porażka
  6. To są typowe opony do ścigania się albo na tor. Coś takiego jak Toyo R888
  7. aż byś się zdziwił :gwizdanie: Zwłaszcza patrząc na oLEDowanie nowych modeli i koncepcje niektórych dodatków
  8. To może ja się wypowiem w temacie. Akurat należę do tej grupy co lubi tuning. Ale według mnie on ma być zrobiony ze smakiem. Owszem to forum jest konserwatywne i w wielu wyrobiło zdanie że jak nie ori to odrazu Jestem praktycznie od poczatku także widziałem jak się zmieniają ogólne gusta userów. Dlatego też ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował krytyką. Konstruktywna krytyka rozwija i buduje charakter. Sam nie mam serii tylko stuningowane auto także też jestem czasami na ostrzale. A teraz odnośnie Twojego samochodu: nie jest źle, widziałem gorsze przeróbki. Najważniejsze że zderzak, progi i tylna dokładka są w miarę spasowane. Co bym zmienił: przede wszystkim wywaliłbym te lusterka Mpower, w żadnym samochodzie mi się nie podobają, nawet w BMW. W grill oraz w kratki w zderzakach włożyłbym czarny ABS coś ala plaster miodu. Lampy są kontrowersyjne, zwłaszcza tylne to porażka. Jakbyś lampki zarówno przód jak i tył malnął na czarno to mógłby być fajny efekt. W połączeniu z czarnymi kratkami grilla i zderzaka fajny czarnuch by wyszedł. Bo obecna koncepcja błyskotki za bardzo mi nie podchodzi. W każdym razie za wkład i pracę szacunek.
  9. Ciężki wybór bo jest kilka fajnych propozycji. Ale ostatecznie jeżeli chcesz ori to R8, jak nie to TN5, oczywiście w 19" Co do R8 to proponuję taką kolorystykę: http://www.mamfelgen.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20RS2/MAMRS2_04.jpg
  10. Tak, dokładnie temu rozmiarowi odpowiada 245/35/19. Ale również 235/35/19 może być
  11. Tobi to jest B8 i na jej sylwetce 18" będą wyglądały standardowo, bez rewelacji. Przy 19" już lansik by był Co do felg to wybór jest ogromny. Ja bym wybierał z S5 i R8. Te MTM też są fajne, no i rzadko spotykane
  12. A ja podejdę do tematu trochę z innej strony. Jako że chcesz je na zimę to pewnie będziesz chciał naciągnąć jakieś wąskie opony np. 205. Dlatego ja bym pomyślał na Twoim miejscu o 7" feldze. W tych pieniądzach spokojnie możesz wychaczyć jakieś markowe używane niemieckie felgi. Jakość będzie napewno lepsza, no i będziesz miał większe możliwości dobrania opony zimowej.
  13. Moc może sobie podnieść. Ale za to wygląd
  14. Pasuje to czymś zabezpieczyć bo będzie Ci się tak robiło za każdym razem. Są różnego rodzaju bezbarwne lakiery.
  15. Ive żeby się nie okazało że tyle co dałeś za felgi + opony dasz za same kapsle Podjedź do Poznania, tam napewno jest kilka Porschawek i za free będziesz miał
  16. Wzór W 19" wygląda elegancko Także pasuje rozmiar wyżej, tymbardziej że czarny optycznie pomniejsza felgę
  17. Ale o co chodzi w tym temacie ?
  18. Zanim ostro zaczniesz licytować to dowiedz się jakie ma parametry. Często jest tak że ten sam wzór w tym samym rozmiarze tego samego producenta ma inną szerokość czy ET. W Audi też są takie przypadki dlatego upewnij się bo możesz kupić z innym ET czy szersze/węższe
  19. Plastelinos z allegros A tak poważnie, jeżeli Ci sie bardzo podobają to przejrzyj temat galeria felg A4 (od tyłu). Tam jest zdjęcie srebrnego sedana własnie na nie ori 17". Napisz do właściciela i się zapytaj jak z jakością i od kogo kupił.
  20. Tylko że będziesz musiał kawał dystansów założyć. Nie ma tych felg z mniejszym ET ?
  21. Środek sobie malniesz bez problemu na czarno. Tymbardziej ze cena jest
  22. Tylko że te z aukcji nie są napewno ori. W najlepszym wypadku będą to MAM RS2 w najgorszym no-nameowe plasteliny.
  23. Wzór felg fajny firma też dobra Jedynie w 17" mogą wyglądać trochę ubogo. Pasowałyby przynajmniej 18".
  24. Pod kolor każdy maluje. A jezeli ten chrom będzie takiej jakości jak obudowy lusterek In Pro to może być kosa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.