Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 ACK] Jakie max. dystanse przód/tył przy feldze 18/8,5 ET 45 i oponie 225/40 ?
bedzie wystawac jak nic, moze nie bieżnik ale felga na bank Nie będzie
-
Montaż LED zamiast postojówek
Sorry za OT ale rozwaliło mnie to zdanie Ale wytrzasnąłeś żarówki Prawie jak miecze świetlne
-
[B5 ACK] Jakie max. dystanse przód/tył przy feldze 18/8,5 ET 45 i oponie 225/40 ?
Z przodu możesz jeszcze 10mm wcisnąć. Co do tyłu to 10 -15mm w zalezności jak chcesz żeby było wysunięte.
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Kupisz na allegro. Komplet nowych Depo znajdziesz do 500PLN. W przypadku Valeo będzie już dużo drożej.
-
[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
topor ma rację. Laminatu nie ma nawet co porównywać z ABSem. Przy nim laminat to porażka
-
[B7 BNS] Dunlop - co oznacza ZR i opinia o tej oponce ?
To są typowe opony do ścigania się albo na tor. Coś takiego jak Toyo R888
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
aż byś się zdziwił :gwizdanie: Zwłaszcza patrząc na oLEDowanie nowych modeli i koncepcje niektórych dodatków
-
[ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
To może ja się wypowiem w temacie. Akurat należę do tej grupy co lubi tuning. Ale według mnie on ma być zrobiony ze smakiem. Owszem to forum jest konserwatywne i w wielu wyrobiło zdanie że jak nie ori to odrazu Jestem praktycznie od poczatku także widziałem jak się zmieniają ogólne gusta userów. Dlatego też ja bym się na Twoim miejscu nie przejmował krytyką. Konstruktywna krytyka rozwija i buduje charakter. Sam nie mam serii tylko stuningowane auto także też jestem czasami na ostrzale. A teraz odnośnie Twojego samochodu: nie jest źle, widziałem gorsze przeróbki. Najważniejsze że zderzak, progi i tylna dokładka są w miarę spasowane. Co bym zmienił: przede wszystkim wywaliłbym te lusterka Mpower, w żadnym samochodzie mi się nie podobają, nawet w BMW. W grill oraz w kratki w zderzakach włożyłbym czarny ABS coś ala plaster miodu. Lampy są kontrowersyjne, zwłaszcza tylne to porażka. Jakbyś lampki zarówno przód jak i tył malnął na czarno to mógłby być fajny efekt. W połączeniu z czarnymi kratkami grilla i zderzaka fajny czarnuch by wyszedł. Bo obecna koncepcja błyskotki za bardzo mi nie podchodzi. W każdym razie za wkład i pracę szacunek.
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
Ciężki wybór bo jest kilka fajnych propozycji. Ale ostatecznie jeżeli chcesz ori to R8, jak nie to TN5, oczywiście w 19" Co do R8 to proponuję taką kolorystykę: http://www.mamfelgen.de/picture_library/Gallery/Bilder/Auto/MAM%20RS2/MAMRS2_04.jpg
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Tak, dokładnie temu rozmiarowi odpowiada 245/35/19. Ale również 235/35/19 może być
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Tobi to jest B8 i na jej sylwetce 18" będą wyglądały standardowo, bez rewelacji. Przy 19" już lansik by był Co do felg to wybór jest ogromny. Ja bym wybierał z S5 i R8. Te MTM też są fajne, no i rzadko spotykane
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
A ja podejdę do tematu trochę z innej strony. Jako że chcesz je na zimę to pewnie będziesz chciał naciągnąć jakieś wąskie opony np. 205. Dlatego ja bym pomyślał na Twoim miejscu o 7" feldze. W tych pieniądzach spokojnie możesz wychaczyć jakieś markowe używane niemieckie felgi. Jakość będzie napewno lepsza, no i będziesz miał większe możliwości dobrania opony zimowej.
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Moc może sobie podnieść. Ale za to wygląd
-
[ALL] Czy da się wypolerować czarne oryginalne relingi ?
Pasuje to czymś zabezpieczyć bo będzie Ci się tak robiło za każdym razem. Są różnego rodzaju bezbarwne lakiery.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive żeby się nie okazało że tyle co dałeś za felgi + opony dasz za same kapsle Podjedź do Poznania, tam napewno jest kilka Porschawek i za free będziesz miał
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
Wzór W 19" wygląda elegancko Także pasuje rozmiar wyżej, tymbardziej że czarny optycznie pomniejsza felgę
-
[ALL B6] Felgi Audi R8 Black Line na zimę
Ale o co chodzi w tym temacie ?
-
[ALL B5] Czy mogę swobodnie zmienić 195/65/15 na 225/50/17 ( zdjęcia)
Zanim ostro zaczniesz licytować to dowiedz się jakie ma parametry. Często jest tak że ten sam wzór w tym samym rozmiarze tego samego producenta ma inną szerokość czy ET. W Audi też są takie przypadki dlatego upewnij się bo możesz kupić z innym ET czy szersze/węższe
-
Felgi - czy się opłaca ?
Plastelinos z allegros A tak poważnie, jeżeli Ci sie bardzo podobają to przejrzyj temat galeria felg A4 (od tyłu). Tam jest zdjęcie srebrnego sedana własnie na nie ori 17". Napisz do właściciela i się zapytaj jak z jakością i od kogo kupił.
-
[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro
Tylko że będziesz musiał kawał dystansów założyć. Nie ma tych felg z mniejszym ET ?
-
[ALL] Gdzie dostanę takie felgi ?
Środek sobie malniesz bez problemu na czarno. Tymbardziej ze cena jest
-
[ALL] Replika R8 w 18 calach - czy warto ?
Tylko że te z aukcji nie są napewno ori. W najlepszym wypadku będą to MAM RS2 w najgorszym no-nameowe plasteliny.
-
[ALL B5] Prośba o opinie - felgi 17 ATS do B5 Avant Quattro
Wzór felg fajny firma też dobra Jedynie w 17" mogą wyglądać trochę ubogo. Pasowałyby przynajmniej 18".
-
[ALL B5] Czy mogę swobodnie zmienić 195/65/15 na 225/50/17 ( zdjęcia)
Nie każde
-
[ALL B7] Chromowana dokładka zderzaka tylnego
Pod kolor każdy maluje. A jezeli ten chrom będzie takiej jakości jak obudowy lusterek In Pro to może być kosa