Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B7] Felgi wzór S5 - 18cali - oryginaly czy "repliki" ?
Raczej nie ori. Oryginalnymi felgami się chwalą sprzedawcy na allegro
-
[ALL] Proszę o pomoc w sprawie felg
A ja mam pytanie z innej beczki: co to za certyfikat i po co go wyrabiasz ?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Widzę że to był taki sam golas jak mój Ty chociaż radio miałeś
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Na chwilę obecną nie ma go na allegro. Ale odrazu mówię że różni się troszkę od eSowego.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Niepowiem ten projekt mnie też nakręcił. Co do koloru to pomarańcz. Żółty nie będzie robił takiego efektu. Chodzi za mną jeszcze taka kolorystyka felg: http://media.photobucket.com/image/pink%20bbs/barthez6/BBS%20Love/2901598101_c9970ee5d6.jpg?o=11 http://media.photobucket.com/image/pink%20BBS/klg0143/IMG_2177goodsm.jpg Tylko nie wiem czy ten róż nie jest za odważny jeżeli chodzi o felgi. Myślałem jeszcze o innym oczojeb**m kolorze, w którym jeszcze felg nie widziałem. Wtedy byłoby naprawdę oryginalnie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Uprzedziłeś moje pytanie i dałeś na nie odpowiedź. Po tym jak napisałeś że będziesz wnętrze + komorę silnika robił na pomarańcz wyczułem że felga tez pójdzie w ten kolor i o to chciałem spytać. Miałem nosa Tak wogóle to wydaje mi się że celujesz w coś takiego: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4066808&page=11 Jeżeli tak to szacun Sam myślę o czymś podobnym i taki pomarańcz jak w tym projekcie za mną chodzi. Tylko nie wiem czy do mojego koloru będzie pasował. Ale do Twojej czerni będzie
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
Tak zmieniło znalazłem firmę i czekam na wykonanie Cena w miarę przystępna ?
-
[B5 AFN] firma valeo
Valeo to bardzo dobra firma Wiele jej produktów idzie na pierwszy montaż do Audi
-
PIŁA 2009 - PODSUMOWANIE I FOTO
Widzę że na takim zlocie można dobrze wyjść. Wystarczy znaleźć wszystkie zgubione telefony a potem otworzyć komis GSM
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Identycznie jak S4 wyglądającego nie było. Pojawiały się zderzaki bardzo podobne, różniące się niewiele.
-
[ALL B5] Czy widzial ktoś zderzak S4 z laminatu np na allegro ?
Szukaj ori, nawet nie myśl o laminacie
-
[B5 AFN] Zamiana felgi 15 na 16 a krawężniki ( komfort jazdy)
Lepiej odrazy zmień na 17"
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
One bardziej wyglądają na 19" niż 18"
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Takie sobie, nic specjalnego.
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Niestety LLTEK wprowadził takie coś do sprzedaży
-
[ALL B7] Dystanse firmy H&R 2 x 12mm - czy słuszny zakup ?
Jeżeli chodzi o firmę to najlepszy wybór Co do tego czy będą pasowały to przymierzysz a jak nie to zawsze możesz wymienić. Tymbardziej że na stronie pisze że pasują i tym się możesz podeprzeć
-
Piła - HOT LINE
Dzięki Ale coś nie możemy się doczekać relacji ze zlotu. Czyżby wszyscy już polegli ?
-
Piła - HOT LINE
Pewnie Teraz pasuje zmienić nick na mgr inż. Dibo
-
[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit
Nie do końca. Chodzi o całokształt projektu, żeby był zrobiony ze smakiem. A w przypadku single frame ciężko dobrać resztę żeby pasowała do niego. W konsekwencji wychodzi taki składak i przedni zderzak pasuje do reszty jak pies do jeża Pomijam jakość takich zderzaków która jest Na potwierdzenie tego: na forum są samochody zrobione trochę inaczej niż nakazuje "forumowy szablon" a zostały przyjęte pozytywnie bo całość pasuje do siebie i ma swój styl.
-
Piła - HOT LINE
Teraz to już po fakcie
-
Piła - HOT LINE
Fajne okolice, udanego zlotu Gdybym dzisiaj nie miał obrony to pewnie byłbym tam z Wami.
-
[ALL B5] B5 z dużym grillem hit czy kit
Coraz więcej mrówkojadów się pojawia Będzie lans na wsialbo na mieście
-
[ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
Mi się jednak wydaje że R888 bardziej na tor pasuje niż do normalnego uzytku. Wjedziesz taką oponą w nieutwardzoną drogę po deszczu i nie wyjedziesz
-
[ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
R888 do codziennego użytku ?
-
[ALL B5] S4 TOYO PROXES T1R - opinie
Było dużo o tych oponach Miałem okazję na nich jeździć i się konkretnie kleją Kuzyn ma takie oponki i podziela moje zdanie