Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. CZYSTE - zgadza się. To są nasze okolice, tak z 15 km od Przeworska. Co do miejscówki to fajnie tam jest. Często tam nad wodę jeździmy, tylko woda jest trochę błotnista Miejsca jest bardzo dużo także spokojnie się pomieścimy. Tylko na weekendzie ogrom ludzi w dzień tam jest, dlatego właściciel tego terenu zbiera po 5 PLN. Jak wieczorem się przyjedzie to się nie płaci. Tak samo nie ma powinno być problemu z nocowaniem. Tutaj macie mapkę: http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=grodzisko+dolne&sll=52.21234,20.291576&sspn=0.046806,0.109692&g=czyste&ie=UTF8&ll=50.114414,22.314606&spn=0.391878,0.877533&z=10 Jeżeli jesteście zainteresowani to przyjechalibyście na spota do Przeworska pod fontannę, a potem wspólnie pojechalibyśmy na czyste. Nasza ekipa PSK by napewno pomogła w organizacji
  2. Australijczycy jak narazie kombinują żeby zakończyć już zawody i dalsze biegi się nie odbyły [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 14:53_________________________________________________To co zrobili nasi: MISTRZOSTWO ŚWIATA :kox:
  3. a masz jakas fotke jak to wyglada?? Był taki temat na forum Poza tym trochę osób na forum ma tak zrobione, w tym ja: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_samolot_rieger_rsline_rslookzawias_hr17xenonwnetrze_s4-t77901.0.html
  4. Twój pomysł ? Niektórzy od dawna z takim grillem jeżdzą
  5. W ostatnich biegach coś nam nie idzie A relacja jest live na C+ Sport
  6. A Australijczycy się przewracają
  7. Właśnie rozpoczął się finał Drużynowych Mistrzostw Świata. Kibicujemy naszym
  8. Ogląda ktoś jeszcze finał Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu ?
  9. Tak, one różnią się głównie grillem
  10. Wreszcie wrzuciłeś fotki Co do samochodu to dobra baza do modów. Jednak mnie posłuchałeś, tak jak na spocie rozmawialiśmy i będzie rezanko
  11. Nawet w aukcji jest napisane NOT ORIGINAL Poza tym inne parametry i brak znaczka OOOO.
  12. Lub założyć zestaw Hofele
  13. Dibo odpowiedział(a) na jawosz temat w Audi A4 B6
    I to wiele razy B6 ma bardzo ładne lampy w standardzie. Dużo ładniejsze niż to coś, więc po co robić downgrade
  14. Tego nie da się jednoznacznie stwierdzić, jest wiele dobrych opon. A że kolega zadał pytanie to każdy chwali swoje, jeżeli jest zadowolony
  15. Chyba że to jest plastelina, to wtedy się najwięcej naodczytuje
  16. Najtanie pewnie na allegro. Tylko tam jest zarówno chińszczyzna, jak i markowe felgi. Najlepiej jak znajdziesz ciekawą felgę to wklej linka na forum a ktoś Ci doradzi
  17. Dibo ostatnio skacze po słupach i nie ma kiedy pisać
  18. Dibo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Zależy jakiej firmy te lampy
  19. B6 wyjeżdzały na takich z fabryki także będą Poza tym zawsze możesz założyć dystanse
  20. Poprostu w Windowsie język mu się przestawił na Polski (214) Co do jazdy samochodu to w pierwszej kolejności dolej paliwa z innego źródła i sprawdź świece.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.