Treść opublikowana przez Dibo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Powitać
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
CZYSTE - zgadza się. To są nasze okolice, tak z 15 km od Przeworska. Co do miejscówki to fajnie tam jest. Często tam nad wodę jeździmy, tylko woda jest trochę błotnista Miejsca jest bardzo dużo także spokojnie się pomieścimy. Tylko na weekendzie ogrom ludzi w dzień tam jest, dlatego właściciel tego terenu zbiera po 5 PLN. Jak wieczorem się przyjedzie to się nie płaci. Tak samo nie ma powinno być problemu z nocowaniem. Tutaj macie mapkę: http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=grodzisko+dolne&sll=52.21234,20.291576&sspn=0.046806,0.109692&g=czyste&ie=UTF8&ll=50.114414,22.314606&spn=0.391878,0.877533&z=10 Jeżeli jesteście zainteresowani to przyjechalibyście na spota do Przeworska pod fontannę, a potem wspólnie pojechalibyśmy na czyste. Nasza ekipa PSK by napewno pomogła w organizacji
-
Kibice żużla
Australijczycy jak narazie kombinują żeby zakończyć już zawody i dalsze biegi się nie odbyły [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 14:53_________________________________________________To co zrobili nasi: MISTRZOSTWO ŚWIATA :kox:
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
a masz jakas fotke jak to wyglada?? Był taki temat na forum Poza tym trochę osób na forum ma tak zrobione, w tym ja: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_moj_samolot_rieger_rsline_rslookzawias_hr17xenonwnetrze_s4-t77901.0.html
-
[B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Twój pomysł ? Niektórzy od dawna z takim grillem jeżdzą
-
Kibice żużla
W ostatnich biegach coś nam nie idzie A relacja jest live na C+ Sport
-
Kibice żużla
A Australijczycy się przewracają
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Brawo Kasprzak
-
Kibice żużla
Właśnie rozpoczął się finał Drużynowych Mistrzostw Świata. Kibicujemy naszym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ogląda ktoś jeszcze finał Drużynowego Pucharu Świata na Żużlu ?
-
[ALL B6] Zderzak z dużym grilem do audi A4 Cab.2006
Tak, one różnią się głównie grillem
-
[B5 1Z] A4 1.9 TDI 96r. 90km
Wreszcie wrzuciłeś fotki Co do samochodu to dobra baza do modów. Jednak mnie posłuchałeś, tak jak na spocie rozmawialiśmy i będzie rezanko
-
[ALL] RS6- Oryginalne ??
Nawet w aukcji jest napisane NOT ORIGINAL Poza tym inne parametry i brak znaczka OOOO.
-
[ALL B6] Zderzak z dużym grilem do audi A4 Cab.2006
Lub założyć zestaw Hofele
-
[B6 AVF] Lampy Dayline
I to wiele razy B6 ma bardzo ładne lampy w standardzie. Dużo ładniejsze niż to coś, więc po co robić downgrade
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Tego nie da się jednoznacznie stwierdzić, jest wiele dobrych opon. A że kolega zadał pytanie to każdy chwali swoje, jeżeli jest zadowolony
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Przybywa nas na forum
-
[ALL] Proszę o pomoc w sprawie felg
Chyba że to jest plastelina, to wtedy się najwięcej naodczytuje
-
[ALL B7] Jakie opony zimowe na felgi 16" - stki
Dunlop SP Winter Sport 3D
-
[B5 AGB] Dunlop Sport Maxx TT czy GT - czym się różnią (prośba o poradę) ?
To jest bardzo dobra opcja. Bierz T1-R
-
[ALL] Gdzie kupić oryginalne felgi ?
Najtanie pewnie na allegro. Tylko tam jest zarówno chińszczyzna, jak i markowe felgi. Najlepiej jak znajdziesz ciekawą felgę to wklej linka na forum a ktoś Ci doradzi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dibo ostatnio skacze po słupach i nie ma kiedy pisać
-
[ALL B5] Poszukiwane zdjęca ,engel eyes !!!
Zależy jakiej firmy te lampy
-
[B6 AVF] Swap z ET42 na ET45
B6 wyjeżdzały na takich z fabryki także będą Poza tym zawsze możesz założyć dystanse
-
[B5 AEB] Po zalaniu paliwem ze stacji ARGE nie jedzie
Poprostu w Windowsie język mu się przestawił na Polski (214) Co do jazdy samochodu to w pierwszej kolejności dolej paliwa z innego źródła i sprawdź świece.