Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Najlepiej mu wyszło to 9, poprzez obrócenie 6 o 180 stopni :polew:
  2. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Zazdrośnik
  3. Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało. Nie ma problemu Tu masz chyba wszystkie możliwości jeżeli chodzi o grill : http://forums.thecarlounge.com/zerothread?cmd=print&id=2098318
  4. Daj sobie z tym spokój. eSowa dużo ładniejsza
  5. Na forum jest link do tego jak przerobić. Sam sobie z tym poradzisz
  6. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Raczej najładniejsza alternatywa ori
  7. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Jakbym widział moje lampki Elegancko
  8. Było o tym dużo na forum. Wystarczy Nosb ma właśnie od RSa
  9. Do takiej czerni pasuje ściemnić szybki
  10. Kiepski pomysł
  11. Czyżby mA4ciek Twój grill ?
  12. Którym ? 1.8 T Czy ja wiem Dobry idiota pewnie bez problemu poradzi sobie z turbiną Ale tyle benzynowego OT. Co do Diesli to AFN jeden z najlepszych
  13. Ja grałem swego czasu w ogame. Ale wyleczyłem się z nałogu
  14. Ten znaczek AMG fajnie świeci Wątpię jednak żeby te listwy były takiej samej jakości
  15. Ja miałem KUMHO tylko że letnie i naprawdę bardzo dobre opony Chwalę sobie tego producenta.
  16. I dywaniki Podchodzę do tego jak Ty do brewek.
  17. Mnie się czepiałeś o dywaniki a sam założyłeś brewki Co do tuningu z tamtego okresu i Riegera to sam jestem jednym z nielicznych zwolenników tego typu modyfikacji na forum. Przy czym nie wszystko w danym stylu jest fajne. Dlatego wybieram z różnych stylów tylko najlepsze rzeczy,według mnie oczywiście. Akurat brewek do nich nie zaliczam, podobnie zresztą jak i lusterek M3 Power Jeżeli w to celujesz to z Riegera weź pakiet zderzaków: przód + tył i do tego progi. Dodatkowo konkret gleba i 19" z konkretnym rantem i będzie http://www.lltek.com/images/riegertek/A4_B5_Rieger_V1V2_Sideskirt_Comparison_ZZ.jpg Zrobiłbym go tak jak ten po prawej stronie (szary) tylko oczywiście bez brewek i lusterek. No i grill i lampy te co masz
  18. Ive jak w takich butach będziesz wciskał gaz to auto zyska 30 PS wiecej mocy
  19. Trafiła się okazja ?
  20. Z ori wzorów to pomyślałbym nad R8 czy S5. Też pięcioramienne jak te Aluteci ale dużo ładniejsze. A co do Tomasonów to jak już TN5: http://www.auto-illustrierte.ch/uploads/pics/TN5-Felge.jpg
  21. Też jestem tego zdania. Nawet wśród Disco Polo można znaleźć fajne kawałki i chciał je "wyłowić" z ogółu wszystkich piosenek DP. O takie coś chodziło zapewne autorowi wątku.
  22. Temat ciekawy Widzę że i Cliver się pojawił czyli takie połączenie Disco Polo z Dance. Dwa lata temu na wakacjach ten zespół robił furorę na imprezach. Zwłaszcza ten kawałek był przebojem: http://www.youtube.com/watch?v=62F8hCltxfc&feature=PlayList&p=6406602A1A54546A&playnext=1&playnext_from=PL&index=10 A co do klasycznego Disco Polo sprzed iluś tam lat to najbardziej lubię te piosenki : http://www.youtube.com/watch?v=QI4gPcpC_Ws http://www.youtube.com/watch?v=N6Q4loEFIt4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.