Treść opublikowana przez Dibo
-
Znaleziony w necie tuning A6
Najlepiej mu wyszło to 9, poprzez obrócenie 6 o 180 stopni :polew:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
- [B5 ADR] Lampy przednie
Zazdrośnik- [B5 AFN] Jaki grill sportowy polecacie ?
Moze ma ktos fotke z takim grillem??Wrzuciłby by po kolezensku ciekawy jesyem jak by to wygladało. Nie ma problemu Tu masz chyba wszystkie możliwości jeżeli chodzi o grill : http://forums.thecarlounge.com/zerothread?cmd=print&id=2098318- [ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
Daj sobie z tym spokój. eSowa dużo ładniejsza- [B5 AGB] Przeróbka zderzaka
Na forum jest link do tego jak przerobić. Sam sobie z tym poradzisz- [B5 ADR] Lampy przednie
Raczej najładniejsza alternatywa ori- [B5 ADR] Lampy przednie
Jakbym widział moje lampki Elegancko- [B5 AGB] Przeróbka zderzaka
Było o tym dużo na forum. Wystarczy Nosb ma właśnie od RSa- [ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
Do takiej czerni pasuje ściemnić szybki- [ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
Kiepski pomysł- [B5 AVG] Moja niunia (S4) -186 KM i 374Nm. SPRZEDANY
Czyżby mA4ciek Twój grill ?- [ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
Którym ? 1.8 T Czy ja wiem Dobry idiota pewnie bez problemu poradzi sobie z turbiną Ale tyle benzynowego OT. Co do Diesli to AFN jeden z najlepszych- [ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
Którym ?- Gry on-line,www
Ja grałem swego czasu w ogame. Ale wyleczyłem się z nałogu- [ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Ten znaczek AMG fajnie świeci Wątpię jednak żeby te listwy były takiej samej jakości- KUMHO zimowe - jeździ ktoś na nich ?
Ja miałem KUMHO tylko że letnie i naprawdę bardzo dobre opony Chwalę sobie tego producenta.- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
I dywaniki Podchodzę do tego jak Ty do brewek.- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
No i bluza/kurtka- [ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Mnie się czepiałeś o dywaniki a sam założyłeś brewki Co do tuningu z tamtego okresu i Riegera to sam jestem jednym z nielicznych zwolenników tego typu modyfikacji na forum. Przy czym nie wszystko w danym stylu jest fajne. Dlatego wybieram z różnych stylów tylko najlepsze rzeczy,według mnie oczywiście. Akurat brewek do nich nie zaliczam, podobnie zresztą jak i lusterek M3 Power Jeżeli w to celujesz to z Riegera weź pakiet zderzaków: przód + tył i do tego progi. Dodatkowo konkret gleba i 19" z konkretnym rantem i będzie http://www.lltek.com/images/riegertek/A4_B5_Rieger_V1V2_Sideskirt_Comparison_ZZ.jpg Zrobiłbym go tak jak ten po prawej stronie (szary) tylko oczywiście bez brewek i lusterek. No i grill i lampy te co masz- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive jak w takich butach będziesz wciskał gaz to auto zyska 30 PS wiecej mocy- [B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Trafiła się okazja ?- [B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Z ori wzorów to pomyślałbym nad R8 czy S5. Też pięcioramienne jak te Aluteci ale dużo ładniejsze. A co do Tomasonów to jak już TN5: http://www.auto-illustrierte.ch/uploads/pics/TN5-Felge.jpg- Fajne nuty DiscoPolo
Też jestem tego zdania. Nawet wśród Disco Polo można znaleźć fajne kawałki i chciał je "wyłowić" z ogółu wszystkich piosenek DP. O takie coś chodziło zapewne autorowi wątku.- Fajne nuty DiscoPolo
Temat ciekawy Widzę że i Cliver się pojawił czyli takie połączenie Disco Polo z Dance. Dwa lata temu na wakacjach ten zespół robił furorę na imprezach. Zwłaszcza ten kawałek był przebojem: http://www.youtube.com/watch?v=62F8hCltxfc&feature=PlayList&p=6406602A1A54546A&playnext=1&playnext_from=PL&index=10 A co do klasycznego Disco Polo sprzed iluś tam lat to najbardziej lubię te piosenki : http://www.youtube.com/watch?v=QI4gPcpC_Ws http://www.youtube.com/watch?v=N6Q4loEFIt4 - [B5 ADR] Lampy przednie