Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ale możesz kupić prawe duże od anglika, do tego obudowy chromowane symetryczne i wyjdzie mega okazja Dużej różnicy pomiędzy In Pro a ori S4/RS4 nie ma także pomyśl nad tym Jeżeli zrobi ściemę szybek to fajnie będzie to wyglądało bez ramek wokół szyb.
-
[B7 BKE] Czy warto kupić ?
Nie ma takiej możliwości w naszym kraju
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive jeszcze tylko ściema szyb, clean ass + dokładka w kolor i symetryczne lusterka w chromie/satynie i będzie
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Skąd ja to znam Chyba gdzieś tam byłem w okolicy
-
[B6 AVF] Felgi 17" czy 18" do jazdy po Wrocławiu
Skoro masz 1BE to już nie musisz
-
[ALL B5] Fotki srebrnej A4 z przyciemnionymi szybami
No i na forum jest temat z prośbą o zdjęcia przyciemnionych A4
-
[B5 AGB] Felgi 19" do oceny
Jak będziesz się pytał to dowiedz się jakie parametry ma felga (ET i szerokość).
-
[B5 ADR] Co sadzicie o tych oponach ?
Brak mi słów Toyo to jedna z najlepszych firm na świecie robiących opony. A cena jest taka bo w końcu są one na 15". Jeżeli to jest za mało to ile w takim razie zapłaciłbyś za opony na 18" czy 19" ?
-
[B6 AWX] Alufelgi 17"
Podejdą
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Różnice są wewnątrz mimo że na zewnątrz wyglądają tak samo. Też przerabiałem ten temat
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Jestem w takiej samej sytuacji To dopiero na przyszły sezon jak już. Inne mody mają większy priorytet
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
Jest kilka możliwości. Black Valeo trochę mnie intryguje
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Bardzo dobra decyzja
-
[ALL B5] Lampy tylne LED oraz listwy alu do środka
Temat tych LEDów od dawna chodzi mi po głowie. Zresztą o tym rozmawialiśmy już kiedyś, tylko żeby euro spadło to je wychaczymy
-
[ALL B5] Malowanie środków lamp
jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego Pochwalę sie , pochwalę.Na razie rozkleiłem lampy (nota bene, ten film z hiszpańskiego forum to kit jak pipa ) I środek bedzie szary, a nie czarny To jak to robisz to zrób odrazu tutorial jak jest z tym rezaniem w rzeczywistości
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
Zrobisz jeszcze wnętrze i będzie
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Tak angielski, zresztą to widać jak popatrzysz na moje auto że są pod tym samym kątem lusterka A szkło kupiłem od guardiana ale na allegro też są.
-
[B5 ADR] Co sadzicie o tych oponach ?
Toyo T1-R to naprawdę świetne opony
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Będzie tarło, ponieważ w B5 są węższe nadkola, choć to może też zależeć od szerokości opony. Bez reszty parametrów nie można tego stwierdzić Podaj parametry felg i szerokość opony bo bez tego nie wiadomo.
-
[B7 BKE] Czy warto kupić ?
1000PLN za same felgi 16"
-
[ALL] Żółte przeciwgielne - HID plus Lamin-x
Jak poważnie o tym myślisz to wrzuć temat na forum czy będą inni chętni bo kilka osób też ma na to ochotę i taniej by można kupić
-
[B5 ADR] Czy można wrzucić z przodu takie lampy ?
Na forum jest tylko kilka B5 zrobionych od początku do końca także nowe się przydadzą
-
[ALL B6] Dokładka a'la s-line
Szukaj na aukcjach, co jakiś czas się jakaś używka trafi. Możesz też kupić nówkę w jakimś niemieckim sklepie online ale taniej Ci wyjdzie skompletować ori
-
[B5 AEB] Lusterka i ich niesymetryczna wielkość - wymiana na inne
Wymieniłem Widać elegancko No i wiem ile więcej widzą kierowcy eSy czy RSa
-
[ALL] Kilka ciekawych gadżetów z "carbonu"
Jakoś przekombinowane niektóre gadżety Nie wszędzie carbon pasuje.