Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ale możesz kupić prawe duże od anglika, do tego obudowy chromowane symetryczne i wyjdzie mega okazja Dużej różnicy pomiędzy In Pro a ori S4/RS4 nie ma także pomyśl nad tym Jeżeli zrobi ściemę szybek to fajnie będzie to wyglądało bez ramek wokół szyb.
  2. Nie ma takiej możliwości w naszym kraju
  3. Ive jeszcze tylko ściema szyb, clean ass + dokładka w kolor i symetryczne lusterka w chromie/satynie i będzie
  4. Skąd ja to znam Chyba gdzieś tam byłem w okolicy
  5. Skoro masz 1BE to już nie musisz
  6. No i na forum jest temat z prośbą o zdjęcia przyciemnionych A4
  7. Jak będziesz się pytał to dowiedz się jakie parametry ma felga (ET i szerokość).
  8. Brak mi słów Toyo to jedna z najlepszych firm na świecie robiących opony. A cena jest taka bo w końcu są one na 15". Jeżeli to jest za mało to ile w takim razie zapłaciłbyś za opony na 18" czy 19" ?
  9. Podejdą
  10. Różnice są wewnątrz mimo że na zewnątrz wyglądają tak samo. Też przerabiałem ten temat
  11. Jestem w takiej samej sytuacji To dopiero na przyszły sezon jak już. Inne mody mają większy priorytet
  12. Jest kilka możliwości. Black Valeo trochę mnie intryguje
  13. Temat tych LEDów od dawna chodzi mi po głowie. Zresztą o tym rozmawialiśmy już kiedyś, tylko żeby euro spadło to je wychaczymy
  14. jak skończysz to się pochwal , a czarne środki do ciemnego lakieru są kosa, albo do białego Pochwalę sie , pochwalę.Na razie rozkleiłem lampy (nota bene, ten film z hiszpańskiego forum to kit jak pipa ) I środek bedzie szary, a nie czarny To jak to robisz to zrób odrazu tutorial jak jest z tym rezaniem w rzeczywistości
  15. Zrobisz jeszcze wnętrze i będzie
  16. Tak angielski, zresztą to widać jak popatrzysz na moje auto że są pod tym samym kątem lusterka A szkło kupiłem od guardiana ale na allegro też są.
  17. Toyo T1-R to naprawdę świetne opony
  18. Będzie tarło, ponieważ w B5 są węższe nadkola, choć to może też zależeć od szerokości opony. Bez reszty parametrów nie można tego stwierdzić Podaj parametry felg i szerokość opony bo bez tego nie wiadomo.
  19. 1000PLN za same felgi 16"
  20. Jak poważnie o tym myślisz to wrzuć temat na forum czy będą inni chętni bo kilka osób też ma na to ochotę i taniej by można kupić
  21. Na forum jest tylko kilka B5 zrobionych od początku do końca także nowe się przydadzą
  22. Szukaj na aukcjach, co jakiś czas się jakaś używka trafi. Możesz też kupić nówkę w jakimś niemieckim sklepie online ale taniej Ci wyjdzie skompletować ori
  23. Wymieniłem Widać elegancko No i wiem ile więcej widzą kierowcy eSy czy RSa
  24. Jakoś przekombinowane niektóre gadżety Nie wszędzie carbon pasuje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.