Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B7] Jaki jest otwór centrujący ?
Taki sam jak w B5 czy B6 czyli 57,1mm Wystarczy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przy okazji wykorzystasz lustrzankę Statyw + dłuższy czas naświetlenia zrobi swoje
-
[ALL B5] Co myśicie o tych przednich reflektorach ?
Poszukaj jeszcze bo można taniej kupić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Auto parapetu nie miało. Felgi były chyba 17", coś takiego jak A-rek z forum ma.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Widziałem dzisiaj czarne B5 w sedanie RSR.... na parkingu koło WORDa. Przyznać się kto to
-
[ALL B7] Jak się Wam jeździ na kołach 235/35/19 ?
Powinno być OK. Ja bym takie wziął
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wróciłem A co do AirShow to szkoda mówić, kolejna tragedia
-
Strefa Śmiechu
Dlaczego multum tak skaszanionych samochodów ma rejestracje ze Śląska Ale headlights z B6 ma wyrezane
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Zdjęcia to i jabym z chęcią zobaczył. Zrób sesyjkę z Twoim KILEREM
-
[ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
Będzie lans na mieście
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty też ?? yhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja jade na Airshow i dalej nie zawitam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak to już bywa, swego rodzaju tradycja
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
W takim razie Cris nie masz innego wyjścia tylko ostro wziąść się za rezanko
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
Szykuje się drugi ciekawy projekt Avanta obok Twojego Ive
-
[ALL B5] Coś chyba nie tak z oponami
1.6 pod maską, napęd na przód i próba driftu w lecie Samo to jest dla mnie A na to 50m po linii prostej z zaciągniętym ręcznym to nie wiem co wogóle napisać :shocked: Może kolego zmień auto na tylnionapędowca i dowiedz się na czym polega idea driftu
-
Internetowa gra online
A ja już w to od dłuższego czasu nie gram Nawet nie wchodzę żeby zobaczyć co się dzieje. Można jakoś tam konto usunąć ?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kilkanaście przetwornic w samochodzie i auto będzie jeźdzącym na kółkach trafo
-
Audi zmienia swoje logo
Co jak co, ale napis to zepsuli konkretnie Pierścienie pasują za to do stylistyki nowych modeli
-
[AFN+] Keżorowóz
Ja bym zostawił black + maska w mat
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
Nie odczujesz tego. To jest tylko 1" różnicy.
-
[ALL B7] Dopuszczlne ET dla 19
Wejdzie
-
[ALL] Jakie felgi
Kolega dobrze Ci radzi. Załóż na nie zimówki, a na lato kup dużo większe felgi
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
Kwestia gustu. Jak dla mnie 235 na 7,5" to jest balon
-
[ALL B5] Wymiana przednich kierunkowskazów
Wygląda jakby lampy były składane z kilku samochodów