Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Konkretna folia + dobry zakład i cena porównywalna z malowaniem całego samochodu. A jak kupisz taką folię to o trwałość się nie musisz martwić. Było już o tym na forum
  2. Zaczęło się Tylko czekałem kiedy władza się weźmie za te choinkowe LEDy :>
  3. I kto to mówi A tak na poważnie to te ringi od FK nie są aż takie złe. Zawsze może kupić gorzej, bo chińskie devil eyes.
  4. mija sie na celu bo uderzenie na parkingu jeśli ruszy sam kierunek to i reflektor już ucierpi :gwizdanie: Poza tym zespolone są dużo wytrzymalsze od tych dzielonych. I przy uderzeniu parkingowym jest większa szansa że wytrzymają niż kierunek dzielonych.
  5. bo to nie jedzie AFN w serii też nie jedzie Zresztą 2.6 to też przysłabawy silnik do Q. Żeby się bawić tym napędem to warto mieć 1.8T po modach czy 2.7BiT.
  6. Banan zawsze będzie Nieważne jaki kolor samochodu
  7. To fakt, ale przytrzesz alu, czy jakiś odprysk po kamieniu i już po zabezpieczeniu
  8. Czarny, ten kolor pasuje do wszystkiego Zamiast bordowego pomyśl też nad czerwonym. Dokładnie takim w jakim kolorze masz samochód.
  9. A nie lepiej kupić klubowe ? Są dużo ładniejsze
  10. Chłopaki temat tego samochodu został otwarty: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_rodzinne_kombi_kaliego-t72974.60.html Tam podyskutujmy
  11. Szkoda samochodu Pałowanie na zimnym silniku : http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded Temat został poruszony w Spotach Rzeszowskich, a tutaj powinna być jego kontynuacja
  12. Brak słów na takie rzeczy
  13. Bo reza tylny zderzak żeby pasował do przedniego
  14. To jest loteria. Jedna plastelina będzie w miarę twarda i będziesz na niej śmigał, a druga będzie Ci się gięła. Odpowiedz sobie sam: czy za 1400 PLN warto ryzykować czy lepiej dołożyć i kupić coś pewnego.
  15. Tak u siebie O nim wiem, nawet dzwoniłem do niego. Myślałem że jest ktoś bliżej.
  16. Orientujecie się może czy ktoś w okolicy Rzeszowa i Przeworska zajmuje się regeneracją amortyzatorów ?
  17. SoMeS prawie jak Twoja z początków Twojej zabawy z modyfikacjami
  18. Tylko że kolega nie dopisał że ma miękki gwint i musi mieć koło schowane żeby nie obcierało.
  19. Ludzie sobie go chwalą, klapę dobrze pomalował. Tani nie jest bo bierze 200-300PLN od elementu + dolicza zawsze 200PLN na polerkę samochodu żeby nie było różnicy pomiędzy elementami. On się nazywa chyba Czepiel. Jak skręcisz koło Biedronki na Studzian to trzecia ulica na prawo.
  20. Dobry lakiernik jest u mnie w Przeworsku. Widziałem jego robotę i robi fachowo Znajomemu malował tylnią klapę w A6 i poznałbyś że było malowane. To że dobrze robi widać, bo u niego długo się czeka. Ja byłem jakiś miesiąc temu nagrać sprawę na robotę żeby ściągnąć spoiler z tylniej klapy i jestem umówiony dopiero na drugą połowę listopada
  21. Przejrzałem cały temat o MTSach na forum Golfa. Wogóle piszą że są one bardziej miękkie niż TA, a to już wogóle Ciekawe jak z tymi JOMami jest Ale coś czuję że pozostanie szukanie używki H&R, Koni albo KW.
  22. Odgrzebię trochę temat Szukam gwintu dla siebie i obok markowych używek przyglądam się tańszym ale nowym propozycjom. Pytanko odnośnie tańszych gwintów: TA-Technix, MTS czy JOM. Jak jest z twardością w porównaniu do markowych ? Czytałem trochę o TA i panują opinie że jest on miękki, a to go dyskwalifikuje. Gwint jakiego szukam musi być naprawdę twardy, przynajmniej tak jak mój obecny zawias H&R. Dodatkowo trochę mnie niepokoi że jednemu z użytkowników urwało się ucho od łącznika stabilizatora. Tu jest to opisane: http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=3&t=107490&sid=84a3e9858cab36ebf6e3e07161138169&start=18 Oglądałem z bliska zdjęcia gwintu i faktycznie ten spaw budzi obawy Jeżeli ktoś ma MTS czy JOM również proszę o opinię twardości i wytrzymałości.
  23. Polerka i rant robi swoje
  24. Wtyczka kwadratowa wogóle Cię nie interesuje, bo lampy dzielone od S4 mają wtyczkę okrągłą. Na moim schemacie przeciwmgielnych nie ma zaznaczonych bo jest to schemat dla lamp Valeo, a one takowych nie mają. W przypadku lamp Boscha czyli takich jakie masz musisz wypiąć (patrząc na mój schemat) z okrągłej wtyczki pin numer 3, bo on odpowiada za przeciwmgielne. I to wszystko Z bezpiecznikami nic nie robisz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.