Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
Konkretna folia + dobry zakład i cena porównywalna z malowaniem całego samochodu. A jak kupisz taką folię to o trwałość się nie musisz martwić. Było już o tym na forum
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Zaczęło się Tylko czekałem kiedy władza się weźmie za te choinkowe LEDy :>
-
[ALL B5] Ledy w angel eyes
I kto to mówi A tak na poważnie to te ringi od FK nie są aż takie złe. Zawsze może kupić gorzej, bo chińskie devil eyes.
-
[ALL B5] Ledy w angel eyes
mija sie na celu bo uderzenie na parkingu jeśli ruszy sam kierunek to i reflektor już ucierpi :gwizdanie: Poza tym zespolone są dużo wytrzymalsze od tych dzielonych. I przy uderzeniu parkingowym jest większa szansa że wytrzymają niż kierunek dzielonych.
-
Quattro - słów kilka :)
bo to nie jedzie AFN w serii też nie jedzie Zresztą 2.6 to też przysłabawy silnik do Q. Żeby się bawić tym napędem to warto mieć 1.8T po modach czy 2.7BiT.
-
[ALL B5] Skóra do czerwonego auta - jaki kolor ?
Banan zawsze będzie Nieważne jaki kolor samochodu
-
[ALL] Zimówki na alu czy stal ?
To fakt, ale przytrzesz alu, czy jakiś odprysk po kamieniu i już po zabezpieczeniu
-
[ALL B5] Skóra do czerwonego auta - jaki kolor ?
Czarny, ten kolor pasuje do wszystkiego Zamiast bordowego pomyśl też nad czerwonym. Dokładnie takim w jakim kolorze masz samochód.
-
[ALL B5] chromowana ramka do tablicy rej.
A nie lepiej kupić klubowe ? Są dużo ładniejsze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chłopaki temat tego samochodu został otwarty: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_rodzinne_kombi_kaliego-t72974.60.html Tam podyskutujmy
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
Szkoda samochodu Pałowanie na zimnym silniku : http://www.youtube.com/watch?v=lUlpgTmYXfQ&feature=player_embedded Temat został poruszony w Spotach Rzeszowskich, a tutaj powinna być jego kontynuacja
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Brak słów na takie rzeczy
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Bo reza tylny zderzak żeby pasował do przedniego
-
[ALL] Czy WARTO ??? Felgi firmy ACE Wheels?
To jest loteria. Jedna plastelina będzie w miarę twarda i będziesz na niej śmigał, a druga będzie Ci się gięła. Odpowiedz sobie sam: czy za 1400 PLN warto ryzykować czy lepiej dołożyć i kupić coś pewnego.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak u siebie O nim wiem, nawet dzwoniłem do niego. Myślałem że jest ktoś bliżej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Orientujecie się może czy ktoś w okolicy Rzeszowa i Przeworska zajmuje się regeneracją amortyzatorów ?
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
SoMeS prawie jak Twoja z początków Twojej zabawy z modyfikacjami
-
[ALL B5] Felgi 18" ET 45 8j
Tylko że kolega nie dopisał że ma miękki gwint i musi mieć koło schowane żeby nie obcierało.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ludzie sobie go chwalą, klapę dobrze pomalował. Tani nie jest bo bierze 200-300PLN od elementu + dolicza zawsze 200PLN na polerkę samochodu żeby nie było różnicy pomiędzy elementami. On się nazywa chyba Czepiel. Jak skręcisz koło Biedronki na Studzian to trzecia ulica na prawo.
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Pochwal się
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dobry lakiernik jest u mnie w Przeworsku. Widziałem jego robotę i robi fachowo Znajomemu malował tylnią klapę w A6 i poznałbyś że było malowane. To że dobrze robi widać, bo u niego długo się czeka. Ja byłem jakiś miesiąc temu nagrać sprawę na robotę żeby ściągnąć spoiler z tylniej klapy i jestem umówiony dopiero na drugą połowę listopada
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Przejrzałem cały temat o MTSach na forum Golfa. Wogóle piszą że są one bardziej miękkie niż TA, a to już wogóle Ciekawe jak z tymi JOMami jest Ale coś czuję że pozostanie szukanie używki H&R, Koni albo KW.
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
Odgrzebię trochę temat Szukam gwintu dla siebie i obok markowych używek przyglądam się tańszym ale nowym propozycjom. Pytanko odnośnie tańszych gwintów: TA-Technix, MTS czy JOM. Jak jest z twardością w porównaniu do markowych ? Czytałem trochę o TA i panują opinie że jest on miękki, a to go dyskwalifikuje. Gwint jakiego szukam musi być naprawdę twardy, przynajmniej tak jak mój obecny zawias H&R. Dodatkowo trochę mnie niepokoi że jednemu z użytkowników urwało się ucho od łącznika stabilizatora. Tu jest to opisane: http://www.tuningforum.pl/viewtopic.php?f=3&t=107490&sid=84a3e9858cab36ebf6e3e07161138169&start=18 Oglądałem z bliska zdjęcia gwintu i faktycznie ten spaw budzi obawy Jeżeli ktoś ma MTS czy JOM również proszę o opinię twardości i wytrzymałości.
-
[ALL] Jakie felgi
Polerka i rant robi swoje
-
[ALL B5] Lampy dzielone od S4 wiązka
Wtyczka kwadratowa wogóle Cię nie interesuje, bo lampy dzielone od S4 mają wtyczkę okrągłą. Na moim schemacie przeciwmgielnych nie ma zaznaczonych bo jest to schemat dla lamp Valeo, a one takowych nie mają. W przypadku lamp Boscha czyli takich jakie masz musisz wypiąć (patrząc na mój schemat) z okrągłej wtyczki pin numer 3, bo on odpowiada za przeciwmgielne. I to wszystko Z bezpiecznikami nic nie robisz.