Treść opublikowana przez Dibo
-
Szukam zdjęć A4 z carbonowym dachem
nie szukałem S5 i tak wpadłem na to .może listwy do środka Do koncepcji Twojego samochodu byłoby
-
[ALL B5] znaczek TDI , grill
Czyżbyś dalej zaczął myśleć jak kiedyś ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
W lutym Przecież w okresie zimowym nigdy nie było Cię na spocie Pierwszy raz zawitałeś chyba w kwietniu W lutym Ty też licytowałeś Wklepałem sume i poszedłem do pracy, dopiero co wróciłem no i okazało się że kupiłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nic nowego , napisz lepiej że JAK ZWYKLE brudnym samochodem :polew: :tongue4: :polew: Brudnym na zlocie byłem tylko raz, i to w okresie zimowym także ten brud jest usprawiedliwiony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może i ja pojawię się na najbliższym spocie, chyba że zostanę oglądać derby Przy czym jak już przyjadę to brudnym samochodem
-
Gorsze przyśpieszenie?
Temat już był poruszany na forum Spalanie minimalnie wzrośnie, dynamika minimalnie spadnie (jak bardzo zależy od silnika, parametrów felg i opon, a także samego stylu jazdy). Co do zużywana zawieszenia to nie przesadzajcie, nawet jak tak jest to nie powinniście tego odczuć. Co do reszty to same plusy: auto sztywniejsze, a co za tym idzie prowadzenie
-
[ALL B6] Co myslicie o tym rozmiarze felg do b6 combi bedzie pasowac czy za małe?
Przy budzie B6 i w tym rozmiarze będą wyglądały podobnie kiepsko jak 18" bez obniżenia
-
Skąd pobrac teledyski ??
Pazera Free FLV to AVI_Converter
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Wąski to i folia wąska
-
Opony Debica Frigo
Było o nich na forum
-
[ALL] 16
Było, wystarczy
-
[ALL B5] Czy da rade na oponach zimowych 225/45/17 ???
Przecież większość Ci podpowiada żebyś kupił na zimę 15" z tych powodów które wymienił Twój szpec. A Ty dalej kombinujesz z tymi 225
-
[ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
Widziałem kiedyś na allegro felgi z wybitym numerem i znaczkiem OOOO, a pisało Made in China także nie byłbym tego taki pewien
-
Co wyrezać za 1200zł ?
Lepiej dozbieraj i zrób odrazu glebę + felgi. Z innych rzeczy to napewno dokładki w kolor i tylnie lampy LED In Pro
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
Felgi mają kozackie
-
[ALL] Jakie opony zimowe + felgi do obniżonego o -40mm ?
195/65/15 na stali
-
[ALL] Obszycie kierownicy
Jak Ci mógł zniknąć ?
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
Tył fajnie wygląda, a przód pewnie mrówkojad
-
[ALL B5] Czy da rade na oponach zimowych 225/45/17 ???
Bierz 15", ze wszystkim powinieneś się zmieścić w 1k PLN
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
A mi się nasunęło coś innego. Do Twojej zieleni pasowałyby te felgi w złotym kolorze
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Podzielam zdanie Nowaka - rób polerkę Będzie dużo śluzu
-
[1,9 AWX] S4 diesel edition
- [ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?
Tu się wszystko zgadza Jeszcze sprawdź gdzie zostały wyprodukowane.- [B6 AVF] Prośba o dobór felg
Czy założysz to zależy od zacisków hamulcowych jakie masz. Stalówka ma troszkę inną konstrukcję niż alu i nie zawsze jak ET45 alu wchodzi to ET45 stal też. Ja bym jednak poszukał mniejszego ET, bo nawet jak Ci się uda założyc to felga będzie bardzo schowana- [ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
no nie bylbym tego taki pewny One tylko zwyczajnie wyglądają. Zazwyczaj są jednak minimalne różnice w szerokościach ramion czy odległościach między nimi i już "zwykłą" końcówką tego nie odkręcisz. - [ALL B7] Jak rozpoznać czy felga S4 jest oryginalna?