Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Pomijając cenę, to eco skóra nie nadaje się za bardzo na siedzenia. Ma ona szybszą ścieralność niż ori materiał z którego masz wykonane fotele. No i pokrowce mimo że na wymiar to i tak będą odstawać i zjeżdzać Ci z siedzeń
  2. Niby daleko nie jest ale licząc tak koło 10h jazdy w jednym kierunku, potem całą noc impreza i następne 10h powrot, tymbardziej że jechałbym sam to już nie bardzo A tak siadam w pociąg i nic mnie nie obchodzi, nie muszę całą drogę uważać podczas jazdy
  3. Zajadę na spot pociągiem PKP
  4. Witam Ja tak dzisiaj gościnnie :> Wybiera się ktoś ? : http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/atb_in_concert_iv_28_listopada_2009r_hala_arena_poznan-t103044.0.html;new Jeżeli tak to możemy się zgadać
  5. Nom, RS-Lanos będzie Narazie nie A czemu mam go pogonić ? Taki cfaniak... a dobrze że trafił na to forum bo bez niego miałby poobklejane auto LEDami z allegro, chromem na metry i znaczkami TDI
  6. Dibo odpowiedział(a) na Wąski temat w Audi A4/S4 B6
    Elegancko
  7. SoMeS może masz sprężyny przytyrane i siedzi jeszcze niżej. slepy białe są nawet fajne ale nie wiem jak z Twoim kolorem będą wyglądały. Do zieleni lepszy byłby złoty albo pomarańcz
  8. Oczywiście że 19"
  9. Jako że do przyszłej B6 pójdzie S8 (ten co masz u siebie) w 19" dlatego go odpuściłem w B5. Pewnie będzie DOTZ Mugello albo RS4 B7. Ale pewnie wygra opcja z rantem: Są piękne
  10. Nie przesadzaj z tą odległością, na gwincie spokojnie można zejść do -70 -80 i jeszcze minimalny odstęp jest. A tyle grubości Twój palec napewno nie ma
  11. Paskudnie to wygląda Lampa ma swój daszek
  12. -40 to mało, gleba zaczyna sie dopiero od -60
  13. Jak dobrze poszukasz to w cenie dobrego KITu kupisz gwint, a ten daje więcej możliwości niż zwykły KIT. Sam jeżdzę na KITcie a zmieniam na gwint żeby móc lepiej sobie glebę dopasować
  14. Używane KW Niestety nowe to cena 1100 euro, a to udało mi się w dobrych pieniądzach kupić. Co do taniej nowej zawiechy z allegro (TA-Technix, MTS) to czytałem dużo o tym i odpuściłem temat. Przede wszystkim jest za miękkie jak dla mnie, no i kiepskiej jakości (potrafi puścić spaw, czy coś pęknąć). Dlatego wybrałem coś sprawdzonego.
  15. Idziemy w tym samym kierunku
  16. Patrząc z tyłu robi robotę, nadaje agresywności samochodowi, nie powiem jest kosa Ale z boku podnosi optycznie tył A ja idę w stronę konkretnej gleby. Chcę żeby było agresywnie, szeroko i nisko Nawet chyba zniknie znaczek OOOO z tylnej klapy, bo bez niego tył wygląda wizualnie na szerszy
  17. Do tych parametrów felg i opony 225/45 to dystanse 15mm będą najlepsze
  18. Ale tego materiału nie ściągałeś i bezpośrednio na niego naklejałeś ?
  19. Wejdą ale z dystansami. Poza tym ta felga ma 8,5J szerokości Co do tych dokładanych nadkoli to fajna sprawa Ciekawe skąd takie można wykombinować
  20. Musiał aż tyle poszerzyć żeby mu felga z tyłu nie wystawała Przecież to 12J
  21. No i tu zaczynają się schody. Tego elementu nie da się zdemontować tak żeby materiał zamienić na skórę. Dlatego pozostaje klejenie. Ja kupiłem Pattex klej do butów i tym będę kleił. Naprawdę robi on robotę Tylko mam obawy czy go materiał nie wsiąknie. Jak sie tak stanie to zapełnię materiał czymś żeby nie wsiąkał już nic i dopiero potem będzie na to klej.
  22. Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia tzn? Przykład: Powiedzmy masz 17 pkt. przy czym: 12 pkt. otrzymałeś 20 maja 2009, a pozostałe 5 pkt. 30 września 2009. Te 12 pkt. zniknie Ci z konta 20 maja 2010 i zostanie Ci 5 pkt. które zostaną skasowane dopiero 30 września 2010.
  23. Skórę na boczki mam, tylko nie ma czasu na obklejenie Co do działania to wczoraj odebrałem gwint KW Spoiler czeka na lakiernika
  24. S5 są ładniutkie Jeżeli jakość jest taka jak koledzy piszą to warto
  25. Czasami jest bez napisu ET, jedynie sama wartość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.