Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Pokrowce szyte na miarę co o tym sądzicie
Pomijając cenę, to eco skóra nie nadaje się za bardzo na siedzenia. Ma ona szybszą ścieralność niż ori materiał z którego masz wykonane fotele. No i pokrowce mimo że na wymiar to i tak będą odstawać i zjeżdzać Ci z siedzeń
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niby daleko nie jest ale licząc tak koło 10h jazdy w jednym kierunku, potem całą noc impreza i następne 10h powrot, tymbardziej że jechałbym sam to już nie bardzo A tak siadam w pociąg i nic mnie nie obchodzi, nie muszę całą drogę uważać podczas jazdy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zajadę na spot pociągiem PKP
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Ja tak dzisiaj gościnnie :> Wybiera się ktoś ? : http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/atb_in_concert_iv_28_listopada_2009r_hala_arena_poznan-t103044.0.html;new Jeżeli tak to możemy się zgadać
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Nom, RS-Lanos będzie Narazie nie A czemu mam go pogonić ? Taki cfaniak... a dobrze że trafił na to forum bo bez niego miałby poobklejane auto LEDami z allegro, chromem na metry i znaczkami TDI
- Bunia Wąskiego ....
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
SoMeS może masz sprężyny przytyrane i siedzi jeszcze niżej. slepy białe są nawet fajne ale nie wiem jak z Twoim kolorem będą wyglądały. Do zieleni lepszy byłby złoty albo pomarańcz
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Oczywiście że 19"
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jako że do przyszłej B6 pójdzie S8 (ten co masz u siebie) w 19" dlatego go odpuściłem w B5. Pewnie będzie DOTZ Mugello albo RS4 B7. Ale pewnie wygra opcja z rantem: Są piękne
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Nie przesadzaj z tą odległością, na gwincie spokojnie można zejść do -70 -80 i jeszcze minimalny odstęp jest. A tyle grubości Twój palec napewno nie ma
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Paskudnie to wygląda Lampa ma swój daszek
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
-40 to mało, gleba zaczyna sie dopiero od -60
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Jak dobrze poszukasz to w cenie dobrego KITu kupisz gwint, a ten daje więcej możliwości niż zwykły KIT. Sam jeżdzę na KITcie a zmieniam na gwint żeby móc lepiej sobie glebę dopasować
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Używane KW Niestety nowe to cena 1100 euro, a to udało mi się w dobrych pieniądzach kupić. Co do taniej nowej zawiechy z allegro (TA-Technix, MTS) to czytałem dużo o tym i odpuściłem temat. Przede wszystkim jest za miękkie jak dla mnie, no i kiepskiej jakości (potrafi puścić spaw, czy coś pęknąć). Dlatego wybrałem coś sprawdzonego.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Idziemy w tym samym kierunku
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Patrząc z tyłu robi robotę, nadaje agresywności samochodowi, nie powiem jest kosa Ale z boku podnosi optycznie tył A ja idę w stronę konkretnej gleby. Chcę żeby było agresywnie, szeroko i nisko Nawet chyba zniknie znaczek OOOO z tylnej klapy, bo bez niego tył wygląda wizualnie na szerszy
-
[ALL B5] Czy takie felgi podejda bez problemu?
Do tych parametrów felg i opony 225/45 to dystanse 15mm będą najlepsze
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Ale tego materiału nie ściągałeś i bezpośrednio na niego naklejałeś ?
-
[ALL B5] Zmieści się 10J z tyłu??
Wejdą ale z dystansami. Poza tym ta felga ma 8,5J szerokości Co do tych dokładanych nadkoli to fajna sprawa Ciekawe skąd takie można wykombinować
-
[ALL B5] A4 B5 a'la B7 filmik (zjawioskowe)
Musiał aż tyle poszerzyć żeby mu felga z tyłu nie wystawała Przecież to 12J
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
No i tu zaczynają się schody. Tego elementu nie da się zdemontować tak żeby materiał zamienić na skórę. Dlatego pozostaje klejenie. Ja kupiłem Pattex klej do butów i tym będę kleił. Naprawdę robi on robotę Tylko mam obawy czy go materiał nie wsiąknie. Jak sie tak stanie to zapełnię materiał czymś żeby nie wsiąkał już nic i dopiero potem będzie na to klej.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Rok od pierwszego przewinienia Mi sie zawsze wydawalo, ze rok od ostatniego przewinienia. Rok od danego przewinienia tzn? Przykład: Powiedzmy masz 17 pkt. przy czym: 12 pkt. otrzymałeś 20 maja 2009, a pozostałe 5 pkt. 30 września 2009. Te 12 pkt. zniknie Ci z konta 20 maja 2010 i zostanie Ci 5 pkt. które zostaną skasowane dopiero 30 września 2010.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Skórę na boczki mam, tylko nie ma czasu na obklejenie Co do działania to wczoraj odebrałem gwint KW Spoiler czeka na lakiernika
-
[ALL B8] Czy polecicie te felgi?
S5 są ładniutkie Jeżeli jakość jest taka jak koledzy piszą to warto
-
[ALL] Jakie ET tych felg?
Czasami jest bez napisu ET, jedynie sama wartość