Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 1Z] A4 TDi
Felga Jak masz ją w dobrych pieniądzach to bierz
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Był problem z forum, nie mogłem się zalogować i nic nie wyszło z tego
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Ja A tak na poważnie to o co dokładnie chodzi to może ogarnę temat
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Możemy w tą niedzielę zorganizować spota, jak są chętni
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Czerwony avant B6 RST na ramkach klubowych widziany zaparkowany w Przeworsku. Przyznać się kto to ?
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Koszulki z Wheel Whores to konkretny pomysł A-rek jest kilku chętnych na te pierwsze koszulki Dope. Ja też byłbym chętny bo jak zbierałeś zamówienia to zmaściłem. Skoro już były one wykonane to powinna być gotowa na ten pierwszy wzór matryca. A jak jest to chyba nie powinno być problemu z dodrukiem kilku sztuk ?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
jakie foto co gdzie kiedy i jak??? Niestety tak jest. Zobacz sobie u mnie w temacie 17". Tylko że ja je lekko "powiększyłem" niższym profilem opony i glebą, także nie wyglądają aż na takie małe. Ale jak stanąłem moim obok kolegi co ma 17" bez rantu to jednak jego wyglądają na większe
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Czyżby RS6-ki poszły do malowania ? Jak tak to na jaki kolor ?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Nie chciałbyś zobaczyć mojego Riegera
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Ja też poproszę o kod lakieru satyny
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) LOGO NA KARKU !!! 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L+kark) 19. mARCIN607 (czarna XL+kark) 20. zdzis (czarna L ) 21 slepy (czarna L + kark) 22. Jaszczur87 (czarna XL + kark) 23. Kierownik (czarna XXL + kark) Poprawiłem, bo też chcę logo na karku
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Taką też biorę Dowiedz się A-rek czy jest ten kolor dostępny
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
1. topor (czarny t-shirt XL) smiley 2. Maciek80 (czarny XXL x2) 3. moskal ( czarna XL x1 , biała XL x1 ) 4. I r o (czarna S & M x1 + biała M x1) 5. marcindlug (czarna XXL x2) 6. jozek726 (czarna XL x1) 7. Pucek (XL czarna 1x) 8. edmondo (czarna S x1 & biała S x1) 9. Iverson (biała & czarna XL) 10. Tzieland (biała prawdopodobnie L, jutro potwierdzę) 11. Poziek (czarna XL) 12. Tygrys (czarna XL ) 13. patronUS (szczegóły w PW) 14. KENOiX (XL czarna + kark; jeśli takie będą) 15. Keżor (L czarna ) 16. adamooo (xl czarna + kark) 17. gregory (czarna L ) 18. Dibo (biała L) Dibo też chce logo na karku
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive jak już się zdecydujesz to bierz tą felgę w 19", bo jednak w 18" zostanie niedosyt lekki. To jeden z dwóch naj wzorów od merca
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Na to się mówi kopnięte koła
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja kibicuję dzisiaj ostro anglikom
-
Felgfa 17-7,5 et30 do B5
Nic nie będzie wystawało, możesz śmiało zakładać
-
[ALL] Naklejka na Audi .. gdzie kupić .. ..
Odnośnie koszulek to znalazłem firmę co się tym zajmuje także można by coś w temacie podziałać
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Opiniami że to jest nie opłacalne nie przejmuj się. Po prostu działaj w temacie i ciesz się modem A co do tego że auto się nie sprzeda to jeśli to byłby czarny sedan to miałbyś już kupca na przyszłość
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
To kompletuj i będziemy działać
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
GM założyłeś już lampiony ?
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Wydawało mi się że te beżowe to esowe kubły a nie Recaro. Pokaż zdjęcia jak znajdziesz chwilę czasu
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nosb pokaż te bananowe Recaro bo chyba się nimi nie chwaliłeś w temacie i nie było zdjęć
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
To trafiłeś zegary To jest dopiero rarytas
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja jednak będę dzisiaj później w Rzeszowie i już zapewne będzie po spocie