Treść opublikowana przez Dibo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A ja drugi rok z rzędu wyczułem zimę Wczoraj skończyłem montaż zimowego setupu, a dzisiaj śnieg. Rok temu było tak samo. Dzień przed spadnięciem śniegu założyłem zimówki i podniosłem na gwincie. Jak co roku i tym razem przy kręceniu gwintu posypało się trochę h@#%. Ale już jest plan na przeróbkę żeby nie zapiekało
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Hehe... ano spał Trochę umordowany był
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dzisiaj widziany wrc jak wlatywał na auchan Się prezentuje autko podczas jazdy
-
Cena nowej B6
Poprzedni właściciel był alergikiem i to podobno był powód braku klimatyzacji.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Ja nie widzę problemu, tylko późnym wieczorem bo prędzej nie dam rady.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
A już myślałem że będzie kolejna konkretna B6 na forum, a tu ma być body B7 IMHO B7 to najbrzydsze A4 jakie wyszło Jedynym ratunkiem dla Twojego planu B7 może być body właśnie RS4 w czarnym macie. Chociaż jednak mimo wszystko osobiście pozostałbym przy B6 które dla mnie jest najładniejsze ze wszystkich A4.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A jak napiszę że jeżdżę na żużel do konkurencji to będę bity ?
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
Mój też poszedł
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Z tego co wiem to kolejnym modem ma być sprzedaż
-
[B6 AVF] Czarny AVANT
Fajnie śmiga po programie Hamulce też robią swoje
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
ale wy lubicie mi mieszac.... ..... ale ok W takim razie jedna biała L-ka z napisem bezturbinowym
-
Zbieram zamowienie na t-shirt DOPE z turbiną
Arek a przy okazji nie zrobiłbyś mi jednej takiej jak była w pierwszej turze ? Nie powinno być z tym problemu
-
MINI Cooper S Cabrio
Widzę że Mini od nas z podkarpacia Graty zakupu i oby się sprawował Zawsze miałem słabość do tych aut, a po "Włoskiej robocie" x2 jeszcze bardziej
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Wreszcie się pochwaliłeś Autko na żywo ładnie się prezentuje Kolor
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Najlepszego Marcin
-
Czy da się wyrejstrować auto?
aju ale jak przestaniesz płacić ubezpieczenie to chyba nic się nie stanie Jak będziesz potrzebował wyjechać na drogę to wtedy ubezpieczysz ponownie. Podobnie chyba jest z przeglądem, ale nie jestem pewny.
- Wąskie e30
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szukaj używki KW, H&R, Koni albo Wietec
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ne ma problema
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jeszcze nie mam ale już są w drodze A ja już kilka razy Cie widziałem Grafitowym sedanem śmigam na ori 16 z wypolerowanym na lustro wydechem :> To chyba już wiem którym, kojarzę auto ale nie wiedziałem że to klubowe A moje się rzuca w oczy także Tobie łatwiej było mnie wyczaić
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro wreście FMICa załozyłeś harley masz ramki klubowe ? Bo nie widziałem Cię jeszcze na P-sku czy Resie.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Karbonem na metry sobie obkleisz
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
What next ?
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Ja też mam w takim razie wersję S-line Patrząc tak na to wychodzi że Polska to jest jedyny kraj w którym jest więcej eMek niż ich wyprodukowano i tak samo jest więcej Audi z pakietem S-line i Audi S4 niż wyjechało z fabryki
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
RWD ?