Treść opublikowana przez Dibo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja z kolei dojadę z drugiej strony
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zawsze można weekend majowy gdzieś spędzić. Była propozycja Czystej koło Grodziska kiedyś. Fajna miejscówka, ludzi nie będzie, no i w miarę blisko
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Pytanko odnośnie felg: http://www.moto.allegro.pl/item996359985_19_vw_audi_mercedes_5x112_itp_idealne_z_oponami.html Co myślicie o nich do mojego samochodu ? Jestem zdecydowany na LMy ale ten wzór jako drugi też wchodzi w grę. A że jest w dobrych pieniądzach to się nad nim zastanawiam.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To może przełożymy tego grilla na spot za 3 tygodnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Przecież osłony miały być w beżu
-
[B5 1Z] A4 TDi
Pomysł Tylko trzeba było malnąć w jakimś innym kolorze żeby był bardziej widoczny np. german taxi beż albo fucking hot pomarańcz
-
[B5 1Z] A4 TDi
Widzę że ostatnio zrobiła się moda na stickersy
-
[ALL B6] Jaki profil opony dla 18''/225 ?
Jeżeli jesteś fanem standardu to 225/40/18 będzie odpowiednia. Jeżeli lubujesz się trochę w naciągniętych gumach to 215/35/18 będzie
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Hehe... albo przekładać ramki
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Właśnie nie wiem co z tym robić. Czarna ramka doda jeszcze więcej agresywności i sportowego charakteru przodowi. Ale z drugiej strony przez to grill RS4 nie będzie się tak eksponował. Widziałem jakiś czas temu na Resie B5 właśnie z grillem RS4 i czarną ramką. Na żywo z bliska niestety przy takim połączeniu grill traci na wyglądzie
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Dokładnie takie
-
[ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Porażka te LEDy Są ładniejsze do B6
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tylko że mnie to nie urządza. Mi trzeba więcej w zderzak
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tylko chciałbym żeby to było zbliżone jak najbardziej do plastra miodu, a z tym ciężko O LEDach S6 wiesz od dawna Nawet Ci pisałem kiedyś czy byś mi z Holandii w dobrych pieniądzach nie przywiózł. Chodzi za mną jeszcze SWAP na coś z turbo. Głównie żeby sprawdzić siebie czy z tym bym sobie poradził, ale to odległa przyszłość.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Pisałem do tego z forum od "home made" plastra miodu ale coś nie bardzo odpisuje czy załatwi takie coś w zderzak. Na razie muszę wnętrze skończyć (boczki w skórę, czarny mieszek, FIS) i niedługo LPG Power Tuning się pojawi. A potem tylko 19" wzór BBS LM i LED S6 w zderzak na deser. Szukam też twardszego gwintu, ale chyba wszystkie gwinty są dla mnie "miękkie"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zresztą ykk po to założyłem grill RS4 żeby plaster miodu filtrował pyły wulkaniczne i takie tam
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To siatex tymczasowy, aż znajdę plaster miodu w zderzak Zresztą zderzak przód zostawiam na koniec bo będę rezał LEDy S6 Zderzak jest zarzucony na ślizg, tylko nie jest idealnie spasowany stąd taki efekt.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
slepy jakbyś gdzieś zauważył te osłony w dobrych PLNach to daj mi cynk na priva. Będę wdzięczny [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:48_________________________________________________W pierwszym poście dodałem dwie nowe fotki z grillem RS4. Na pierwszej możecie zobaczyć co to znaczy koło równo z nadkolem Mam dylemata czy zakładać czarną ramkę grilla czy zostawić ori. Jakoś ma ona coś w sobie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mój samolot jest zagrożony Dlatego właśnie nie przylecę na najbliższy zlot bo mi pozatyka turbiny :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ano było... ale zrobiło się ciepło także nadrobię
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzeniek może zawitasz do Nas KueQ ostatnio byłem w październiku. Mam pewien wyjazd w niedzielę tylko jeszcze nie wiem czy 25.04 czy tydzień później także zobaczymy A jak nie to za dwa tygodnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dalej mi termin nie podchodzi
-
[ALL B6] Czy te felgi podejda po obnizeniu auta?
Będzie OK
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
Poszerzenie to tak o wygląda w RS6 C5 W RS4 B5 jest kosa A zderzak S4 to bardziej podchodzi pod seryjny.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
To był swego czasu mocny temat Szuder był w to zamieszany także bracus pewnie jesteś poinformowany z jego perspektywy.