Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ja z kolei dojadę z drugiej strony
  2. Zawsze można weekend majowy gdzieś spędzić. Była propozycja Czystej koło Grodziska kiedyś. Fajna miejscówka, ludzi nie będzie, no i w miarę blisko
  3. Pytanko odnośnie felg: http://www.moto.allegro.pl/item996359985_19_vw_audi_mercedes_5x112_itp_idealne_z_oponami.html Co myślicie o nich do mojego samochodu ? Jestem zdecydowany na LMy ale ten wzór jako drugi też wchodzi w grę. A że jest w dobrych pieniądzach to się nad nim zastanawiam.
  4. To może przełożymy tego grilla na spot za 3 tygodnie
  5. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Przecież osłony miały być w beżu
  6. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pomysł Tylko trzeba było malnąć w jakimś innym kolorze żeby był bardziej widoczny np. german taxi beż albo fucking hot pomarańcz
  7. Dibo odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Widzę że ostatnio zrobiła się moda na stickersy
  8. Jeżeli jesteś fanem standardu to 225/40/18 będzie odpowiednia. Jeżeli lubujesz się trochę w naciągniętych gumach to 215/35/18 będzie
  9. Hehe... albo przekładać ramki
  10. Właśnie nie wiem co z tym robić. Czarna ramka doda jeszcze więcej agresywności i sportowego charakteru przodowi. Ale z drugiej strony przez to grill RS4 nie będzie się tak eksponował. Widziałem jakiś czas temu na Resie B5 właśnie z grillem RS4 i czarną ramką. Na żywo z bliska niestety przy takim połączeniu grill traci na wyglądzie
  11. Porażka te LEDy Są ładniejsze do B6
  12. Tylko że mnie to nie urządza. Mi trzeba więcej w zderzak
  13. Tylko chciałbym żeby to było zbliżone jak najbardziej do plastra miodu, a z tym ciężko O LEDach S6 wiesz od dawna Nawet Ci pisałem kiedyś czy byś mi z Holandii w dobrych pieniądzach nie przywiózł. Chodzi za mną jeszcze SWAP na coś z turbo. Głównie żeby sprawdzić siebie czy z tym bym sobie poradził, ale to odległa przyszłość.
  14. Pisałem do tego z forum od "home made" plastra miodu ale coś nie bardzo odpisuje czy załatwi takie coś w zderzak. Na razie muszę wnętrze skończyć (boczki w skórę, czarny mieszek, FIS) i niedługo LPG Power Tuning się pojawi. A potem tylko 19" wzór BBS LM i LED S6 w zderzak na deser. Szukam też twardszego gwintu, ale chyba wszystkie gwinty są dla mnie "miękkie"
  15. Zresztą ykk po to założyłem grill RS4 żeby plaster miodu filtrował pyły wulkaniczne i takie tam
  16. To siatex tymczasowy, aż znajdę plaster miodu w zderzak Zresztą zderzak przód zostawiam na koniec bo będę rezał LEDy S6 Zderzak jest zarzucony na ślizg, tylko nie jest idealnie spasowany stąd taki efekt.
  17. slepy jakbyś gdzieś zauważył te osłony w dobrych PLNach to daj mi cynk na priva. Będę wdzięczny [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 22:48_________________________________________________W pierwszym poście dodałem dwie nowe fotki z grillem RS4. Na pierwszej możecie zobaczyć co to znaczy koło równo z nadkolem Mam dylemata czy zakładać czarną ramkę grilla czy zostawić ori. Jakoś ma ona coś w sobie
  18. Mój samolot jest zagrożony Dlatego właśnie nie przylecę na najbliższy zlot bo mi pozatyka turbiny :polew:
  19. Ano było... ale zrobiło się ciepło także nadrobię
  20. Trzeniek może zawitasz do Nas KueQ ostatnio byłem w październiku. Mam pewien wyjazd w niedzielę tylko jeszcze nie wiem czy 25.04 czy tydzień później także zobaczymy A jak nie to za dwa tygodnie
  21. Dalej mi termin nie podchodzi
  22. Poszerzenie to tak o wygląda w RS6 C5 W RS4 B5 jest kosa A zderzak S4 to bardziej podchodzi pod seryjny.
  23. To był swego czasu mocny temat Szuder był w to zamieszany także bracus pewnie jesteś poinformowany z jego perspektywy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.