Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Ale to nie dzisiaj
  2. Narazie 12k ale jakby się uparł to spokojnie 25-30k mogę uzbierać.
  3. No ja też jestem chętny.
  4. 12k mam na chwilę obecną.
  5. Ile brakuje do rozszerzenia teamu ?
  6. Ciekawe jak uzbierać to 512k
  7. A o mnie zapomnieliście ? Czekam i czekam.
  8. Niektórzy pisali że poszli do pracy a nie dostali pieniędzy. Gra łapie czasami laga i nie przelewa ich odrazu po pracy. Dlatego jak nie dostaniecie wynagrodzenia to kliknijcie za jakiś czas w zakładkę praca, a zostanie ono przelane
  9. Trzeniu dostałeś prezent ode mnie
  10. no świeżą furę sprawdzałem ale coś cienko poszło... szkoda że z tymi teamami taki problem żeby się podłaczyć bo mi nicki niewiele mówią... tylko kilka rozróżniam... także sorki Spoko, nic się nie dzieje Ja też kilka osób objechałem, a potem okazało się że to forumowicze :gwizdanie: Pochwal się co za furę kupiłeś
  11. grazny mnie wyzwał i poległ
  12. A ja nie mam spokoju, ciągle mnie na pojedynki wyzywa ktoś z forum. I to są te same osoby na okrągło, tymbardziej że są dużo wyżej ode mnie Zluzujcie i łojcie obcych narazie
  13. Kliknąłem ale nic z tego
  14. Ten jest lepszy : http://xracer.pl/index.php?ref=149
  15. Jeżeli chcesz zderzak RS4 bez zabawy z docinaniem to Rieger RS-Look jest najlepszym rozwiązaniem
  16. Pasuje Przecież to ten sam grill co w europejczykach.
  17. A ja nie wiem czy nie zrezygnuję z gry. Sposób rozgrywki jest dość prosty, nieskomplikowany. Rozgrywka nie wymaga myślenia i kombinowania. Wystarczy co kilka minut klikać i nabijać pieniądze. Następnie za nie kupuje się samochody i poziomy kierowcy. Brakuje wykorzystania umiejętności gracza. Dodatkowo niezrównoważone są zarobki i koszta . Zresztą to widać po tym ile trzeba uzbierać na zwiększenie pit stopu w porównaniu z zyskiem z wyścigów, czy chociażby ile mamy pieniędzy za wysłanie smsów, a ile za wyścig. Występuje wiele niejasności, chociażby jaką korzyść daje wymiana niektórych elementów samochodu czy poziomy kierowcy. Niejasny też jest sposób przeliczania wyścigów i brak dokładnych informacji o poszczególnych graczach. Przez to ścigamy się w ciemno i wybór przeciwnika jest trochę na chybił trafił. Oczywiście gra ma potencjał i autorowi należy się szacunek za trud włożony w jej napisanie. Niestety ma też trochę niedociągnięć, które pasuje poprawić.
  18. To działajcie. Im wiecej osób w Teamie tym lepiej
  19. Kliknij w zakładkę Pożyczka. Tam znajdziesz linka
  20. Boisz się że Cię wyprzedzę w ilości wiadomości ? U mnie możesz pisać, jeszcze daleko do tego Śmiecenie w wątku aż do przesady...
  21. Chcesz sobie ponabijać u siebie
  22. Nie zrozumieliśmy się. Chodziło mi o przywiezienie do Polski. A tu bym sobie jakoś odebrał kurierem albo pocztą. Aż taki wygodny to nie jestem Oczywiście za fatygę i przysługę bym Ci się odwdzięczył
  23. Zamontuję sobie sam Jeszcze chcesz na mnie zarobić ? Nieładnie Zapytałem bo jak byś dał radę to byłbym wdzięczny. Miałbyś u mnie flaszkę
  24. A to mój link do klikania: http://xracer.pl/index.php?ref=149
  25. Ja też zacząłem grać. Jak będzie wolne miejsce to czekam na zaproszenie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.