Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Tylko że ja mam felgę 7", a więc 225 na niej to dla mnie balon Jak dobrze pójdzie to dzisiaj na przód wskoczą 205/45/17 i felga będzie wyglądała na 18"
  2. Nie zaglądnąłem tutaj wczoraj i pompki poszły wrc jak trafisz na te pompki w takich pieniądzach to daj znać bo tak jak rozmawialiśmy na spocie będę rezał spryski
  3. Co dokładnie założyłeś ? Porównam sobie z tym co wskoczyło ostatnio do mojego ADRa
  4. Dzięki za info. Temat bananów odpada w takim razie [br]Dopisany: 13 Maj 2010, 02:35_________________________________________________Kończą mi się przednie opony i mogę mieć w dobrym stanie i pieniądzach Dunlop SP 9000 ale w rozmiarze 205/45/17. Obecnie mam 215/45/17. Zastanawiam się czy je zakładać Przekłamanie mieści się w widełkach, profil będzie niższy o 4,5mm (optycznie powiększy to felgę), auto też tyle siądzie niżej Z drugiej strony o te 4,5mm powiększy się szpara w nadkolu. Ale za to naciąg przy 205 na 7" powinien już lepiej wyglądać. Brać ?
  5. Dokładnie Ja też ostatnio dużo jeżdżę i zdecydowałem się na LPG. Też popytałem ludzi obytych w temacie i wskoczyły dobre komponenty. Jestem zadowolony, dodatkowo instalację mam tak zrobioną że jej nie widać A co do docinek to możecie się śmiać że mamy gaz, ale to my śmiejemy się jak podjeżdżamy pod dystrybutor
  6. Patrząc na powyższe Tygrysiczka weź poprawkę na to czy niektórzy tam dojadą nie zostawiając paru elementów po drodze
  7. ajax zrobił robotę Jeden z najlepszych projektów na forum
  8. Może następny spocik
  9. Ale ja mam takie kubełki tylko że czarne Jakbym miał zwykłe taborety to ten banan by już do mnie jechał
  10. Bo właśnie mam je jasne, a że kolejne elementy wnętrza idą w czerń to i te plastiki bym zrobił czarne.
  11. Rezać klimę to od razu z mocniejszym silnikiem [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 15:47_________________________________________________A donośnie tej folii do obklejania, to jak z jej trwałością ? Bo zastanawiam się czy rączek przy boczkach (tam gdzie są przyciski do szyb) nią nie obkleić
  12. Dibo odpowiedział(a) na Buszek temat w Lifestyle i Hydepark
    Ten Golf 3 akurat jest Nie wiem co w nim wiejskiego widzisz
  13. Przerabiałem ten temat jak miałem ramkę przedlifta malniętą w czerń. Masz namiar na jakąś dobrą folię do obklejenia ?
  14. A tak poza tym to przymierzam się do oklejenia ramki grilla jakąś folią. Podobno efekt jest zbliżony do malowania, ale za to farba nie odpryskuje Co radzicie: czarny mat, carbon a może coś egzotycznego ?
  15. Do B6 są jeszcze KITy -50/40mm i z tego mogą być sprężyny Chociaż tutaj raczej będzie równy zestaw. Najgorsze jest to że w katalogach H&Ra nie ma takich sprężyn na jakie wygląda.
  16. Spocik nawet się udał. Mimo deszczowej pogody było kilka autek
  17. No właśnie cena To już w skórze kilka razy pojawiło się tańsze Recaro na allegro. slepy bierz tego banana bo ja coraz bardziej myślę czy go nie kupić
  18. Ja u siebie w B5 miałem KITa H&Ra -60/40mm i siedział podobnie co B6ka wrc. Na zdjęciach tego nie widać ale jest naprawdę nisko wrc myślałeś o gwincie na przód żeby wyrównać z tyłem ? Tu jest KW i może będzie w dobrej cenie: http://www.moto.allegro.pl/item1027587424_gwintowane_zawieszenie_audi_a4_najtaniej.html
  19. slepy właśnie miałem Ci pisać że do Twojego koloru jest idealna skóra. A co do braku klimy to nie jest tak źle. Jedynie jak na dłużej zostawiasz auto to tylko w cieniu i jest Wiem bo sam nie mam klimy. Aż tak bardzo nie chcę obniżyć samym zderzakiem, w miarę rozsądku. Właśnie szukałem czegoś na tył i progów wśród firm tuningowych ale praktycznie wszystko zalatuje agro. Wśród ori też za dużego wyboru nie ma, dlatego myślałem o zderzaku RS4 z avanta i konkretnej rzeźbie
  20. Plan był zderzak spasować do serii. Body nie będę robił bo przy 1.8 bez Q nie ma to sensu. Jakbym miał 1.8TQ to już bym kompletował graty pod body RS4 Zderzak S4 za bardzo nie różni się od serii, a ja szukam właśnie czegoś żeby była różnica i żeby był niższy. Co do skóry to reszta by była czarna wewnątrz a tylko siedzenia i boczki bananowe
  21. Szybka piłka: wymienić czarne kubełki na takie ? http://www.allegro.pl/item1029542735_tapicerka_skora_audi_a4_skorzana.html
  22. Nie wiem jak jest dokładnie w B6, ale to wygląda na dużo więcej. Ja obstawiam na -60/50mm
  23. Środek obadany organoleptycznie Muszę stwierdzić że jest kosa
  24. Tak to ja Co tam Krupski ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.