Treść opublikowana przez Radol
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Potwierdzam, mam gwinta i komfort mi dużo nie spadł.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Nie, nie. Ta dokładka kompletnie mi się nie podoba. Czasami zastanawiam się nad czarną ramką grila, ale znaczek na pewno zostaje taki jaki jest. Co do halogenu... Nienawidzę ciepłego białego koloru.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jest forum b5 battalion
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Mam tylko takie. Niestety dysponuje tylko telefonem i nie mam czasu na mycie auta
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Potrzebowałbym wyprostować felgi. Znacie jakaś firme która zrobi to dobrze i dobrej cenie? Przy okazji musze wymienic olej filtry, końcówkę drązka kierowniczego i geometria
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Dzisiaj odebrałem paczkę. Bardzo szybka realizacji i super cena. Polecam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fotki ekstra! Moje auto wygląda odrobine inaczej już Niestety telefonem nie pokaże tego tak ładnie.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
- [B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Gwint h&r dokładnego modelu nie znam. Letnia felga w rozmiarze 18 cali siedzi na aucie- Co to za przycisk S
To jest od wydechu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota,bylo bardzo milo. Pozdrawiam- 1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Mam fis, o co chodzi? Tutaj znajdziesz moje auto http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288392-b5-ajmdippin-through-navy-blue-avant-bi-xenon-gwint/- 1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Nic, wywaliłem tylko ten proszek ze środka. Odkrcięciłem całą rurę i wyczyściłem. Teraz słychać turbo na zewnątrz auta, ale w środku cicho.- 1,9 TDI AJM - prośba o analizę logów.
Troche odgrzeje temat. Kata juz wyciety, niestety podczas wymiany uszczelniaczy pd okazalo sie ze pompowtryskiwacz na 3 cylindrze jest uszkodzony. Moge spokojnie oddzielić tą sprężyne. Wyglada na to ze jakis element w środku który ja trzyma sie wyrobił. Postanowiłem zostawić narazie w takim stanie jak jest i zrobić logi. Gorzej na szczescie nie jest, ale teraz nie wiem co z tym pd robić. Wymieniać, regenerowac czy coś jeszcze innego... Przedstawiam logi po wymianie uszczelniaczy PD. http://vaglog.pl/log_212148.html http://vaglog.pl/log_212149.html Przykładowe foto ale to samo jest z moim. Dawać do naprawy za 150zł bez gwarancji czy kupić nowy/uzywany. Szczerze przyznam ze nie stać mnie na nowy- [B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Tak, z olx. Polecam wszystkim, jeszcze duzo na nim nie przyjechałem ale komfort jest dla mnie większy niż na 1BA bo nie buja i auto jest stabilne na kostce żadnej różnicy- [B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Jakiś czas nie chwaliłem się zmianami. Wpadło nowe sprzęgło i wywaliłem katalizator Są też uszczelki do PD, które czekają na zmianę. Już niedługo [emoji4] Gwint na pokładzie jedzie super i komfort nie spadł- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie to samo Ktos może polecić zakład regenerujacy pompowtryskiwacze?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi na tej trasie pali 5,6/100- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo polecam:http://odwolaniemandatu.yanosik.pl/ niestandardowy Również polecam Yanosika, już komunikuje o fotkach na skrzyżowaniach Dodatkowo dodając zgłoszenia do aplikacji Yanosik otrzymujesz punkty Vitay!- obnizenie zawieszenia A4 B5
eh... juz chyba szybciej uzbieram na nowy, niż znajde dobry używany http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B5-Gewindefahrwerk-Jom-Blue-Line-KW-H-R-V6-1-8T-20V-2-4L-2-8L-1-9TDI/261804525221?_trksid=p2045573.c100034.m2102&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D29667%26meid%3D26fa3baa5af746c8a68a9c14b16113cc%26pid%3D100034%26rk%3D2%26rkt%3D8%26sd%3D400797222400- Zawias KW - ile obniży?
obniżenie -30mm(przód)/-30mm(tył) a foto nie widac- obnizenie zawieszenia A4 B5
http://olx.pl/oferta/gwint-kw-audi-a4b5-CID5-ID8sGQb.html#d1c28d5aad Warto brać do regeneracji?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie, potrzebuje wymienic uszczelniacze na pompowtryskach i przy okazji uszczelke na pokrywie zaworów. Znacie kogoś, kto zrobi mi to porządnie w Poznaniu? Uszczelki juz mam wiem, że to prosta robota, ale niestety nie mam narzędzi i garażu- Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Może cos tańszego? Do b6/b7 zakładają koni str t, ale nie znalazlem tych amorkow przednich do polifta- Amorki do Eibach PRO KIT sportowe czy zwykłe ?
Ktoś może nabył nowe doświadczenia i wie jakie amorki wytrzumają długo i będą nadawać się do PRO KIT? - [B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'