Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Radol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Radol

  1. A4 AJM 2000 avant obecnie 295800. Ostatni zapis w ASO 215000 w 2009r.
  2. Radol odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam bixa od Gwertego. Wstawiłem led h7 w miejsce drogowych, ale jest lipa, bo świeci na fioletowo... Znacie jakąś sprawdzona żarówkę led h7 która świeci w czystym białym kolorze?
  3. Generalnie na zimę zaleca się mniejsze i węższe koła.
  4. Też używam auta na codzień. Moje stało od poniedziałku 24.11 do środy 3.12. W Twoim przypadku może być trochę szybciej, bo u mnie pierwotne plany były inne. Najlepiej zrobisz, jak zadzwonisz do Gwertego i on Ci wszystko powie.
  5. Zestaw od Gwertego, czyli Philips.
  6. +2 może być na PW Myślę, że cena nie jest jakąś wielką tajemnica Gwertego. Wsadzenie soczewki bix od a6 c7 z rozklejeniem lampy i jej czyszczeniem 350zł. Jeśli macie xenon z D2S to na tym opłaty się kończą. Jeśli nie, to trzeba doliczyć ksenon(Gwerty też oferuje oryginalny nowy od philipsa), jest jeszcze opcja zostania na H7 i mamy bi-halogen Lampy mam w aucie dopiero od dzisiaj. Pojeździłem trochę po mieście i jestem mega zadowolony. Za tydzień ruszam w długą trasę to się przekonam jakie mają możliwości
  7. Miało nie być, ale się skusiłem. Bi-xenon na soczewkach z a6 c7 Teraz trzeba zderzak szukać, lub pełna instalacje sprysków.
  8. Lampy wróciły od Gwertego Dla przypomnienia jak było
  9. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Bixa odpuszce, bo nie mam kasy zeby rezac spryski i samopoziom. Lampy w poniedzialek jada do Gwertego. Pochwalę się jak wrócą co z tego wyszło:)
  10. Jak to poprawnie ustawić? Wszystko zależy od poprawnego włożenia żarnika?
  11. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Soczewka z b8 wchodzi p&p? Czytalem ze z a6 c7 jest jeszcze lepsza od b8
  12. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Nowy wyjdzie drożej, więc chyba powinienem się udać na regeneracje? Możecie polecić mi dobry serwis w Poznaniu? Znalazłem na forum informacje, że niektórzy wkładają soczewkę od A6 C7 z bix. Podejdzie to u mnie?
  13. Od kilku dni auto jeździ na xenonie HID. Szału nie ma... moim zdaniem nie polepszyło to oświetlenia drogi. Tylko ładnie wygląda. Zastanawiam się czy czyszczenie soczewki coś da. A6 C4 z takim samym xenonem ma lepszą jakość. Zrobiony jest też przedni hamulec, ale muszę jak najszybciej wymienić łożysko z tylu. Z zewnątrz jak się patrzy to wygląda bardzo ładnie, ale jakość moim zdaniem słaba. Wiem, że nie prawa za wysoko, ale nie mam kiedy ustawić. Planuje w autku rozbudować car audio, ale ze względu na kasę chcę to robić stopniowo. Wymyśliłem sobie kilka rzeczy które chcę zmieniać. Chciałbym aby ktoś, kto się na tym zna, ocenił czy dobrze planuje oraz pomógł mi dobrać odpowiedniejszy sprzęt. Obecnie mam głośniki nokii i radio concert. 1. Wymienić radio. Myślę o Alpine do 700 zł. Na oku mam CDA-117Ri. 2.Wygłuszyć drzwi. 3.Wymienić przewody(nie znam kosztów) i wstawić 16cm głośniki na przód. Do 300zł(głośniki) 4.Wywalić ori sub i wzmacniacz. Dokładnie w to samo miejsce chciałbym wsadzić jakiś lepszy sub ze wzmacniaczem. Niestety nie wiem ile na to przeznaczyć kasy i jak uda mi się to odpowiednio zmieścić. Chciałbym przede wszystkim mieć w radiu dobre połączenie z telefonem. (mam kilka utworów w formacie FLAC) Gatunek muzyczny którego głownie słucham to hard rock. Nie chcę aby mnie słyszało pół miasta Wszystkie te modyfikacje mogą być od siebie odległe. Może powinienem zacząć od czegoś innego
  14. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Jutro rozkręcę i sprawdzę. Jakby były wypalone, to je się zmienia na nowe/czyści?
  15. Radol odpowiedział(a) na Radol temat w Audi A4 B5
    Gdyby tak było, to można to jakoś domowymi sposobami naprawić? Jestem w stanie dostrzec czy odbłyśnik jest wypalony bez rozkręcania.
  16. Radol opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Około tydzień temu wstawiłem do auta xenony HID slim cyfrowe. Super fajnie białe światło, ale... Bardzo słabo świecą. Porównałem do a6 c4 który ma takie same xenony i różnica jest taka, że w a6 kolor jest mocniejszy i pełniejszy, a u mnie wygląda jakby był za mgłą. Nie wiem co może być przyczyną słabego świecenia. Boję się grzebać w soczewce, bo nie chcę pogorszyć sprawy. Może na foto coś będzie widać. (wiem że prawa za wysoko)
  17. Radol odpowiedział(a) na PabloD-vine temat w 1.9TDI
    Tak ma. Ten zawór o którym pisałem jest połączony z EGR. U mnie wygląda to w ten sposób.
  18. Radol odpowiedział(a) na PabloD-vine temat w 1.9TDI
    Nie wiem co masz dokładnie na myśli, przez zupełny brak mocy. Nie wiemy też jaka jest różnica względem auta bez awarii. Wczoraj miałem problem z brakiem mocy u siebie w aucie... Odkręciłem plastiki pod maską i okazało się, że problem stwarzał zawór odcinający. Sprawdź jak to wygląda pod maską, czy wszystkie rurki i wężyki są całe
  19. Chciałbym ogarnąć to jak najszybciej. W czwartek planuje jechać ok 400km... Narazie nic nie sprawdzałem pod maską, ale podejrzewam uszkodzenie wężyków... Turbo nie pada z dnia na dzień...
  20. Dzisiaj autko straciło mi moc... Ktoś może poratować VAG-iem?
  21. Radol odpowiedział(a) na PabloD-vine temat w 1.9TDI
    Uzupełnij profil... Szukaj przyczyn .w turbo. Szumy itd mogą wskazywać na to ze padło. Popatrz czy przewody podciśnienia nie są urwane itd..
  22. Myślę, że jest to wykonalne. Niestety nie jestem aż tak zaawansowany w elektronice, żeby się podejmować takiej przeróbki. Obecnie mimo wszystko mam 1din, ale planowałem to zmienić. Po tym co piszesz zastanawiam się czy jest sens...
  23. Więc czym lepszym proponujesz zastąpić navi?
  24. Ktoś bardzo obeznany w tym temacie mógłby zrobić podsumowanie? Czyli jak uzyskać najlepszą jakość muzyki korzystając tylko z oryginalnego radia/navi, tak aby używać mp3/aux/usb/cd (najlepiej możliwość korzystania z każdego).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.