Treść opublikowana przez Radol
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
A4 AJM 2000 avant obecnie 295800. Ostatni zapis w ASO 215000 w 2009r.
-
Rezanie bixenonu
Mam bixa od Gwertego. Wstawiłem led h7 w miejsce drogowych, ale jest lipa, bo świeci na fioletowo... Znacie jakąś sprawdzona żarówkę led h7 która świeci w czystym białym kolorze?
-
Jaki rozmiar opon letnich i zimowych założyć na alu 17"?
Generalnie na zimę zaleca się mniejsze i węższe koła.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Też używam auta na codzień. Moje stało od poniedziałku 24.11 do środy 3.12. W Twoim przypadku może być trochę szybciej, bo u mnie pierwotne plany były inne. Najlepiej zrobisz, jak zadzwonisz do Gwertego i on Ci wszystko powie.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Zestaw od Gwertego, czyli Philips.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
+2 może być na PW Myślę, że cena nie jest jakąś wielką tajemnica Gwertego. Wsadzenie soczewki bix od a6 c7 z rozklejeniem lampy i jej czyszczeniem 350zł. Jeśli macie xenon z D2S to na tym opłaty się kończą. Jeśli nie, to trzeba doliczyć ksenon(Gwerty też oferuje oryginalny nowy od philipsa), jest jeszcze opcja zostania na H7 i mamy bi-halogen Lampy mam w aucie dopiero od dzisiaj. Pojeździłem trochę po mieście i jestem mega zadowolony. Za tydzień ruszam w długą trasę to się przekonam jakie mają możliwości
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Miało nie być, ale się skusiłem. Bi-xenon na soczewkach z a6 c7 Teraz trzeba zderzak szukać, lub pełna instalacje sprysków.
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Lampy wróciły od Gwertego Dla przypomnienia jak było
-
Słaby xenon HID
Bixa odpuszce, bo nie mam kasy zeby rezac spryski i samopoziom. Lampy w poniedzialek jada do Gwertego. Pochwalę się jak wrócą co z tego wyszło:)
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Jak to poprawnie ustawić? Wszystko zależy od poprawnego włożenia żarnika?
-
Słaby xenon HID
Soczewka z b8 wchodzi p&p? Czytalem ze z a6 c7 jest jeszcze lepsza od b8
-
Słaby xenon HID
Nowy wyjdzie drożej, więc chyba powinienem się udać na regeneracje? Możecie polecić mi dobry serwis w Poznaniu? Znalazłem na forum informacje, że niektórzy wkładają soczewkę od A6 C7 z bix. Podejdzie to u mnie?
-
[B5 AJM]Ming blue avant / bix/ gwint/ 18'
Od kilku dni auto jeździ na xenonie HID. Szału nie ma... moim zdaniem nie polepszyło to oświetlenia drogi. Tylko ładnie wygląda. Zastanawiam się czy czyszczenie soczewki coś da. A6 C4 z takim samym xenonem ma lepszą jakość. Zrobiony jest też przedni hamulec, ale muszę jak najszybciej wymienić łożysko z tylu. Z zewnątrz jak się patrzy to wygląda bardzo ładnie, ale jakość moim zdaniem słaba. Wiem, że nie prawa za wysoko, ale nie mam kiedy ustawić. Planuje w autku rozbudować car audio, ale ze względu na kasę chcę to robić stopniowo. Wymyśliłem sobie kilka rzeczy które chcę zmieniać. Chciałbym aby ktoś, kto się na tym zna, ocenił czy dobrze planuje oraz pomógł mi dobrać odpowiedniejszy sprzęt. Obecnie mam głośniki nokii i radio concert. 1. Wymienić radio. Myślę o Alpine do 700 zł. Na oku mam CDA-117Ri. 2.Wygłuszyć drzwi. 3.Wymienić przewody(nie znam kosztów) i wstawić 16cm głośniki na przód. Do 300zł(głośniki) 4.Wywalić ori sub i wzmacniacz. Dokładnie w to samo miejsce chciałbym wsadzić jakiś lepszy sub ze wzmacniaczem. Niestety nie wiem ile na to przeznaczyć kasy i jak uda mi się to odpowiednio zmieścić. Chciałbym przede wszystkim mieć w radiu dobre połączenie z telefonem. (mam kilka utworów w formacie FLAC) Gatunek muzyczny którego głownie słucham to hard rock. Nie chcę aby mnie słyszało pół miasta Wszystkie te modyfikacje mogą być od siebie odległe. Może powinienem zacząć od czegoś innego
-
Słaby xenon HID
Jutro rozkręcę i sprawdzę. Jakby były wypalone, to je się zmienia na nowe/czyści?
-
Słaby xenon HID
Gdyby tak było, to można to jakoś domowymi sposobami naprawić? Jestem w stanie dostrzec czy odbłyśnik jest wypalony bez rozkręcania.
-
Słaby xenon HID
Około tydzień temu wstawiłem do auta xenony HID slim cyfrowe. Super fajnie białe światło, ale... Bardzo słabo świecą. Porównałem do a6 c4 który ma takie same xenony i różnica jest taka, że w a6 kolor jest mocniejszy i pełniejszy, a u mnie wygląda jakby był za mgłą. Nie wiem co może być przyczyną słabego świecenia. Boję się grzebać w soczewce, bo nie chcę pogorszyć sprawy. Może na foto coś będzie widać. (wiem że prawa za wysoko)
-
Dziwny brak mocy.
Tak ma. Ten zawór o którym pisałem jest połączony z EGR. U mnie wygląda to w ten sposób.
-
Dziwny brak mocy.
Nie wiem co masz dokładnie na myśli, przez zupełny brak mocy. Nie wiemy też jaka jest różnica względem auta bez awarii. Wczoraj miałem problem z brakiem mocy u siebie w aucie... Odkręciłem plastiki pod maską i okazało się, że problem stwarzał zawór odcinający. Sprawdź jak to wygląda pod maską, czy wszystkie rurki i wężyki są całe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chciałbym ogarnąć to jak najszybciej. W czwartek planuje jechać ok 400km... Narazie nic nie sprawdzałem pod maską, ale podejrzewam uszkodzenie wężyków... Turbo nie pada z dnia na dzień...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzisiaj autko straciło mi moc... Ktoś może poratować VAG-iem?
-
Dziwny brak mocy.
Uzupełnij profil... Szukaj przyczyn .w turbo. Szumy itd mogą wskazywać na to ze padło. Popatrz czy przewody podciśnienia nie są urwane itd..
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Myślę, że jest to wykonalne. Niestety nie jestem aż tak zaawansowany w elektronice, żeby się podejmować takiej przeróbki. Obecnie mimo wszystko mam 1din, ale planowałem to zmienić. Po tym co piszesz zastanawiam się czy jest sens...
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Więc czym lepszym proponujesz zastąpić navi?
-
jak zrobic zeby oryginalne radio Audi Concert CD odbieralo mp3
Ktoś bardzo obeznany w tym temacie mógłby zrobić podsumowanie? Czyli jak uzyskać najlepszą jakość muzyki korzystając tylko z oryginalnego radia/navi, tak aby używać mp3/aux/usb/cd (najlepiej możliwość korzystania z każdego).