Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kiler_NN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kiler_NN

  1. Dzisiaj "przy niedzieli" zabrałem się za te pomiary itp Ale w ich trakcie sprawa można by to nazwać "sama się wyjaśniła" otóż silnik wypluł ze 2 litry oleju rurą wydechową ☹️ i tak CHYBA wyjaśniła się sprawa kopcenia - silnik do sprawdzenia turbo do regeneracji ☹️ Ale dzięki za próbę pomocy
  2. a jest gdzieś w VCDSie możliwość sprawdzenia czy komp właśnie próbuje wypalać DPFa ??
  3. Problem dotyczy A4 b7 z 2006 roku WAUZZZ8E97A080689 Niestety na wklejce akurat idealnie w miejscu gdzie jest kod silnika jest dziura Ale problem wygląda tak - od nowości :) czyli od czasu jak go mam mocno kopci na biało/szaro Po zapaleniu zimnego silnika rano nie puści praktycznie żadnego dymka ale po kilku minutach zaczyna kopcić i to tak dosyć bardzo mocno :) Objawy WYGLĄDAJĄ jak kiedyś miałem mercedesa z wyciętym DPFem ale z nie wyprogramowanym Nie wiem czy w tym modelu/roczniku wogóle był DPF a jeśli był to informacja o jego wypalaniu pojawia się gdzieś ?? Czy tylko da się to sprawdzić VCDSem ?? Gdzie szukać jakiś informacji co widzi komputer o zapełnieniu DPFa (jeśli występuje ) ?? Ew od czego zacząć sprawdzanie ?? mam VCDSa tylko że do tej pory miałem Golfa w benzynie i temat DPF jest mi trochę obcy
  4. Super . Ogromne dzięki 🍻
  5. Ok. Wielkie dzięki
  6. Panowie A4 B7 . Występuje błąd p0183 czyli błąd czujnika temperatury paliwa . Czy to jest ten czujnik montowany na wężach idących z filtra paliwa ? Bo w necie są podawane różne lokalizacje tego czujnika WAUZZZ8E97A080689
  7. @RaThek a jak tego szukać na wlepie??
  8. kupiłem właśnie A4 B7 z 2.0 TDIkiem ale mam do niego tylko klucz bez pilota Z tego co wiem to żeby go doprogramować musi mieć identyczną częstotliwość jak oryginalny . tylko oryginalnego nie mam więc szukam numeru ew częstotliwości pilota ( sam nie wiem czy piloty o tym samym numerze mogą mieć inne częstotliwości) i numeru czujnika parktronika tył WAUZZZ8E97A080689
  9. mam tak samo . udało ci się coś z tym zrobić ??
  10. Mam problem z audi A4 b5 99 rok polift i jeśli to ważne to kombi Przekręcając stacyjkę zatłaczają się wycieraczki . Położenie manetki nie ma żadnego znaczenia . Wykonują kilka "wahnięć" i zatrzymują się . Bardzo często w "normalnej pozycji ale czasami w pół szyby czasami w skrajnym lewym położeniu Kiedy przetłaczam na prace przerywana lub pierwszy bieg to załączają się na pierwszym biegu i też wyłączają się po kilku "wachnięciach" od czasu kiedy manetkę zrobię na zero przy przełączeniu na 2 bieg pracują szybciej ale też wtłaczają się po pewnym czasie od fizycznego wyłączenia manetki podmieniłem przekaźnik , nic to nie zmieniło . Dobrałem się do manetki . O dziwo po jej odpięciu jest dokładnie tak samo (tzn oczywiście na da się przełączyć na szybsze biegi ale po ;przekręceniu stacyjki załączają się na jakiś czas Generalnie jedyne co mi zostało do podmiany to sam silniczek ale czy on może być winny takim zachowaniom ?? Oprócz tego samochód ma jeszcze jeden drobny ale uciążliwy problem - wariuje zamek tylnej klapy . W momencie skoków napięcia (załączenie świateł , odpalenie , załączenie ogrzewania szyby itp otwiera się tylna klapa . problem dotyczy tylko tylnej klapy , cały central (na pilota w kluczu ) działa bez problemów . Nawet sama klapa tez otwiera się w momencie naciśnięcia mikrostyku , normalnie się zamyka . Tylko właśnie to samoistne otwieranie jest problemem . Od czego wogóle zacząć sprawdzanie ???
  11. poszukuje informacji czy do każdego b7 z 3.0 TDI + Q skrzynia jest taka sama ?? a konkretnie to czy do takiego samochodu pasuje taka skrzynia
  12. Nie do końca chodzi o bezwładność tarczy . dużo liczników jest teraz elektronicznych . KIEDYŚ (tak z 6 lat temu) próbowałem zgłębić zawiłości naliczania rachunku za prąd . Wtedy właśnie z paplania kobietki za biurkiem wynikało jakoby opłata za przesyłanie była właśnie jakoś związana właśnie z tym że taniej jest pobierać 24/H na dobę 500 wat niż 12 godzin 1000 wat . Ale są to oszczędności nie za duże
  13. no wszystko to może jest ładnie pięknie i w ogóle naj ale z własnego doświadczenia zauważyłem ze moc grzałki ma niewiele wspólnego z 'prądożernoscią" po prostu grzejnik dajmy na to 1000 wat żeby ogrzać to samo pomieszczenie załączy nam się np 4 razy po 5 minut na godzinę a 500 W na tym przykładzie 8 razy po 5 minut . po prostu ilość energii potrzebnej do ogrzania danego pomieszczenia jest zawsze stała. JEDYNA różnica na korzyść grzejnika mniejszej mocy jest w sposobie rozliczania energii - tam jest to jakoś tak zrobione ze im mniejsze masz wahania pobieranego prądu to CIUT taniej wychodzi na samym końcu rachunek
  14. to może wracając do tematu - gdzie i jak podłączyć wejście USB ???
  15. dzięki za odpowiedź i wytłumaczenie . Myślałem że przy schowku z lodówką jest jakiś dodatkowy układ chłodzący a tu okazuje się że jest tylko lepsza izolacja kosztem praktycznie pozbycia się schowka
  16. Aktywowałem u siebie ta funkcje . wszystko działa . mam tylko jedno pytanie - wiadomo ze przy webasto odpowiedni sterownik nie dopuści do rozładowania akumulatora . A czy tu tez tak jest ???
  17. odkopie trochę temat . pewnie już jest więcej ludzi którzy zetknęli się z podwójnymi szybami i mogą coś więcej powiedzieć . czy ktoś zmieniał pojedyncze szyby na podwójne ??? jaki efekt ??? ew co i jak zmieniamy. Mysle ze podwójna szyba jest grubsza więc pewnie uszczelki są inne , może silniczki do podnoszenia też . coś jeszcze ??
  18. Dobra . kila razy różni ludzie tu pisali ze jeśli mam fabryczny szyber to roboty z solarem jest niewiele ale nigdzie nie znalazłem konkretów czy jakiegoś opisu jak to zrobić a na dzień dzisiejszy taki dach to już niewielkie koszty . ma ktoś tutka co trzeba mieć co zmienić i jak podłączyć ???
  19. żeby nie zakładać nowego tematu . Czym rożni się lodówka w schowku od klimatyzowanego schowka ???? szukałem szukałem i odnośnie typowej lodówki praktycznie nic nie znalazłem.
  20. hmmm nie znam wszystkich bezpieczników w A4 ale wg mnie wystarczy zwykły próbnik ( w ostateczności mała żaróweczka + dwa przewody ) i w 5 minut masz ustalone na którym bezpieczniku pojawia się prąd po stacyjce
  21. Sprzedawca ma o tym pojęcie jak ja o fizyce nuklearnej on wie z jakiego auta to wyjął . A z czym jeszcze działa to może jedynie zgadywać
  22. może ktoś próbował takiej "kombinacji"- do golfa, passata itp montują rns 510 . mam dziwne wrażenie że samo radio/navi jest bardzo podobne jeśli nie identyczne i różniące się naprawdę szczegółami (najgorsze że system audi nie ma dotykowego wyświetlacza ) . do RNS 510 mozna bez problemów zamontować coś takiego INTERFEJS STACJA VW MEDIA-IN USB 5N0035341C WIĄZKA (3262146142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. INTERFEJS MULTIMEDIÓW MDI MEDIA IN VW 5N0 035 341F (3243430027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Montuje się to w miejsce zmieniarki . Obsługuje pendive iPhony i wiele innych Czy ktoś wie czy da się to zamontować w A4 B7 + RNS E ???
  23. Jakby co to mam na sprzedaż super duka Ew jesli chcesz to jest tez do sprzedania moja BMka ale to już raczej kosmiczne technologie (ten nie wstaje na kolo z żadnego biegu bo mu kontrola trakcji nie pozawala )
  24. ja znalazłem np coś takiego AUDI A4 01 08 RS4 06 08 NAKLADKA KOLA ZAPASOWEGO (3235331156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. "na oko" pasowało by do mojego avanta ale może ktoś bardziej obeznany się wypowie
  25. ok . dzięki za info ja nie mam żadnej osłony która to zakrywa . a w ogóle jest takie coś ???? U siebie mam dojazdówkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.