Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pełna zapasówka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie może któryś z kolegów czy do bagażnika w avancie B7 zmieści się pełne koło 16. Obecnie mam zestaw naprawczy ale chcę go wymienić na zapas.

Opublikowano

Mam co prawda sedana, ale po wyjęciu zestawu naprawczego i styropianu , koło z oponą 205/60R16 weszło bez bulu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe czy do mnie wejdzie - awant. Ktoś jescze z kolegów wsadzał może pełne koło zamiast zestawu naprawczego ?

Opublikowano

Wejdzie. Ja mam fele 18 z oponą 235/40/18. Mogę potem cyknąć fotkę jak chcesz.

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jak byś mógł to dodaj zdjęcie - napewno będzie przydatne.

Opublikowano

u mnie jest fabryczne 205/55R16 na ori alu i wszystko pasuje bo tak wyszło z fabryki do tego styropian we wnękę koła do tego śruba plastikowa, która trzyma koło.

Opublikowano
  • Autor

A masz na tym plastikową osłonę zakrywającącałość ??

Opublikowano

Poniżej zdjęcia:

IMG_20130512_102729.jpg

IMG_20130512_102738.jpg

IMG_20130512_102749.jpg

I to jest komplet na lato.

Do tego mam w to samo miejsce koło dojazdowe, którego wkładam w sezonie zimowym. Koło ma wkładkę styropianową, żeby wszystko się ładnie mieściło. Na to jest osłona zakrywająca i plastikowa śruba skręcająca to do kupy.

Opublikowano

Podczepię się pod temat żeby nie zakładać nowego

W moim audi (B& avant ) nie było klucza do kół już od czasu jak przyjechał z Francji

Styropian mam dokładnie taki jak na tym zdjęciu

IMG_20130512_102738.jpg

ale na alledrogo znalazłem dwa rodzaje kluczy

przykładowo

SKRZYNKA NA NARZEDZIA 8E0012111 A AUDI A4 B6 B7 8E (3200330677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no i normalny taki jak ns fotce wyżej

czym one się różnią ??? i ew czy ja mam miejsce na taki właśnie jak z przykładowego linku allegro ??

i jeszcze jedno malutkie pytanie na które też nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi - do czego służy ten zagięty drut z fabrycznego zestawu narzędzi ???

Opublikowano

Zestaw z linku jest do sedana, sam klucz powinien pasić do Twojego styropianu, a drucik służy do ściągania dekielków z ori alusów :decayed:

Opublikowano

ok . dzięki za info

A masz na tym plastikową osłonę zakrywającącałość ??

ja nie mam żadnej osłony która to zakrywa . a w ogóle jest takie coś ????

U siebie mam dojazdówkę

Opublikowano

W B6 jest takowa.

Wieczorem mogę cyknąć fotę.

Zapewne może pasować do B7 bo to to samo co B6 wewnątrz.

Opublikowano
  • Autor

Osłona i wkład w koło zdjęcie poniżej

IMG_5661.jpg

Opublikowano

Pokazałeś osłonę tylko na styropian wypełniający koło.

U mnie jest taki wielki,kształt profilowany.

Zakrywa koło zapasowe i te pojemniki na klucze i lewarek.

Opublikowano
  • Autor

Faktycznie masz racje. Na to idzie jescze osłona z mocowaniem w środku (nakręcanym) link poniżej :

DEKIEL OSŁONA KOŁA ZAPASOWEGO AUDI A4 B6 B7 (3253578493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

O o właśnie ta (druga i trzecia od lewej na focie).

Opublikowano

ja znalazłem np coś takiego

AUDI A4 01 08 RS4 06 08 NAKLADKA KOLA ZAPASOWEGO (3235331156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

"na oko" pasowało by do mojego avanta ale może ktoś bardziej obeznany się wypowie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

cześć czy to kolo na zdjęciu ma 18 cali? chce kupić 17tke na zapas i jak czytam forum to ludzie piszą ze im nie wchodzi.dzieki

Rafał

Opublikowano

Tak 18 cali

Wysłane z mojego Milestone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.