Treść opublikowana przez chopin
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
AUDI WYMIATA - to jest autko w którym wszystko jest na swoim miejscu i ma ogromną klase i styl dobrze zmodyfikowana z serii Aczwóreczka jest naprawde zajebiaszcza . W bmw tylko fotele byly dla mnie wygodniejsze , reszta tak po chińsku zupełnie nie logicznie porozmieszczana... ale o gustach sie nie dyskutuje
-
Jak podłączyć zmieniarke cd do rns-e ?
dzięki serdeczne lagunka nie ma to jak doświadczony forumowicz , od razu wie co jak i gdzie pozdrawim rzeszów - mam rodzinke łańcucie
-
Problem z lusterkami elektrycznymi ...
oj jest za cooooo
-
Jak podłączyć zmieniarke cd do rns-e ?
Koledzy , zakupiłem właśnie wymarzonego Rnsa i bede wyciągał swoje symphony II ze zmieniarką na 6 CD. Wiem oczywiście że RNS ma wejścia na karty SD i można tam rypnąć dużo muzy jednak siedze trochę w audio i cenie sobie jakość więc chciałbym mieć CD AUDIO do dyspozycji bo płyt cała masa. Przejrzałem wiekszość wątków na forum ale nie znalazłem dokładnej instrukcji jak podłączyć zmieniarkę , jakie kable jak i gdzie ? chyba że źle szukałem (jestem świeży więc proszę o wyrozumiałość - ucze się dopiero funkcjonowania na forum) a kolejne pytanie to takie , jesli mam moduł BT z literką D to jakie funkcje na RNS-e będą działać ? i co trzena zrobić aby kontakty z telefonu były zczytywane do RNSa ? teraz czyta do fisa tylko te z karty sim i nie mam miejsca już na więcej bardzo bym prosił o pomoc
-
Spoty wrocławskie
co za zniewaga ! ta zniewaga krwi wymaga, a KOT JEST MEGA !
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
co sie narezałeś to czapki z głów !!! recaro , ach te recaro !!! a z tymi czujnikami ciśnienia w oponach to dużo rezania jest ? do zwykłej serii s-line avf da rade coś takiego zamontować ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brakowało Pixiego ale ekipa nawet dopisała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wpadne za chwile
-
Bixenon w mojej A4 już nie paruje
dawaj foty ! jak nie ogólnie na forum to ja poprosze na maila : [email protected] chciałbym to zrobić u siebie tylko nie wiem poprostu czy dobrze zrozumiałem a foty jakie by nie były zawsze pomagają !!!
-
Spoty wrocławskie
ale Ty siedzisz w temacie od dawna i sie znasz o niebo lepiej niż ja dlatego zapytałem.
-
Spoty wrocławskie
no dzieki wielkie , a jakieś sugestie z Twojej strony ? co to w ogóle za bład ?
-
Spoty wrocławskie
byłem i ja ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ---------- hornet udało Ci sie może rozkminić ten mój błąd ?
-
Spoty wrocławskie
ej to w końcu gdzie ? i bardzo bym prosił uprzejmych posiadaczy vaga o pomoc aby go ze sobą zabrali na spocika , coś mi wywala jakiś błąd silnika i chciałbym to zbadać. z góry dziękuje
-
Spoty wrocławskie
ja bede o 18 z małym studenckim kwadransem
-
Spoty wrocławskie
kurde , rnsa do b5 to jeszcze nie spotkałem a chopy jest taka opcja zeby do nierezanego b5 podłączyć fabrycznego bluta ? radio pierwsze symphony i bez żadnej navi kumpel ma i prosił zapytać na forum, dzieki za pomoc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
ja mam moduł z literką D i sparowałem najnowsze HTC Sensation na androidzie i czyta książkę , numery w fisie , z kiery moge sobie wybierać numery i wszystko śmiga tak że cud miód i orzeszki
-
Spoty wrocławskie
ja też sie wybieram na spocik ---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- PANOWIE GORĄCA PROŚBA - POTRZEBUJE UPRZEJMEGO KOLEGE KTÓRY MÓGŁBY MI POMÓC W ODCZYTANIU BŁĘDÓW PODPINAJĄC SIE SWOIM VCDSem . CZY KTOŚ Z WROCŁAWIA BĘDZIE UPRZEJMY POMÓC ??? z góry dziękuje !!!
-
Problem z lusterkami elektrycznymi ...
spoko dzieki amaradaaaaaaaar :P:P ( lepiej za dużo niż za mało ) wszystko już działa , po Twoim podpięciu i skasowaniu błędu wszystko śmiga a tak serio to wczesniej odłączałem aku i jak załączyłem z powrotem to wszystko już śmiga także lusterko już się pięknie opuszcza przy cofaniu fajny bajerek
-
Spoty wrocławskie
Chomiki bedzie spot w tą niedziele ?
-
WŁĄCZENIE MODUŁU BLUETOOTH _ POTRZEBNY KTOŚ z VAGIEM - WARSZAWA
DOMIN79 i AMARADAR SĄ ZAJEBIŚCI !!!!!!!!! URUCHOMILI MI BLUTA i w końcu nie bede dostawał mandatów za rozmowe przez telefon CHŁOPAKI WYMIATACIE !!!
-
Spoty wrocławskie
Pany jakiś spot w tą niedziele bedzie ?
-
Spoty wrocławskie
chyba sie zbakał koleś ostro żeby takiego JBL tak masakrować
-
WŁĄCZENIE MODUŁU BLUETOOTH _ POTRZEBNY KTOŚ z VAGIEM - WARSZAWA
pisałem przed spotem ale nie pomogło
-
WŁĄCZENIE MODUŁU BLUETOOTH _ POTRZEBNY KTOŚ z VAGIEM - WARSZAWA
Drodzy koledzy - potrzebuje pomocy i kogos z vagiem aby uruchomić moduł BT do połączenia ze Smartfonem - bardzo bym prosił o pomoc kogoś z Wawy byłem dziś na Spocie warszawskim ale nikt nie miał Vaga Z góry dziękuję!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czekaliśmy na dole ok 40 min aż sie zjechali CI co się zjechali ale potem już było bardzo zimno i temat szamka przeszedł bezapelacyjnie na przyszłość - NIE SPÓŹNIAĆ SIE !