Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. bezpieczniki sprawdzalem i wszystko jest wporzadku. ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 22:14 ---------- kable sprawdzilem wszystko jest dobrze podlaczylem komputer i wogole nie widzi sterownika w tych drzwiach. gdzie mam szukac przyczyny niedzialajacych prawych drzwi???
  2. Dodam jeszcze że urwał mi się zawias i rozkręcałem cały schowek i go kleiłem ale to było tydzień temu. A dziś otwierałem i zamykałem szyby z kluczyka i to parę razy... bawiłem się poprostu...
  3. Witam. Nie mogę zamknąć z pilota drzwi od pasażera dodatkowo nie otwiera mi się szyba i na fisie wogóle nie pojawia mi się że mam drzwi otwarte. Dodatkowo teraz nie mogę zamknąć ani otworzyć szyb z pilota. Wie ktoś jaka jest przyczyna ??? Pozdrawiam.
  4. Witam. Chciałbym założyć sobie tylniego parktronica bedę malował maskę z przodu i przy okazji pomalował bym czujniki w kolorze. Może ktoś poleci mi gdzie i jaki parktronic kupić i ile będzie wynosił koszt zakupu? Pozdrawiam.
  5. rocco26l odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    Pytałem mechanika czy kupić nowy egr. powiedział żebym nie kupywał bo olej który wycieka to przez nieszczelną turbinę i zebym jeździł dopóki turbina bardziej się nie rozszczelni i ubytek oleju będzie znaczący i wtedy zrobił turbo i problem zniknie. sprawdzałem turbo i komputer pokazywał parametry w normie wiadomo nie były one bardzo dobre ale w normie. Proszę o poradę bo już sam nie wiem co robić...
  6. rocco26l opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Wiem że jest tu mnóstwo postów na temat EGR i wszystkie przeczytałem ale mam jeszcze parę pytań może i bezsensownych ale dopiero zbieram wiedzę o moim samochodzie. Mam przejechane już 280 tys i od niedawna zaczął mi wyciekać olej. Dużo postów jest o zaślepianiu ale co daje zaślepienie czy tylko to że nie będzie ten olej wyciekał na zewnątrz i z jakimi ubytkami oleju w silniku się to wiąże tak w przybliżeniu. I czy jest jakiś sposób żeby się całkiem pozbyć tego cieknięcia i z jakimi kosztami się to wiąże???? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:45 ---------- i czy jeszcze ma to coś wspólnego z zaolejonym Intercoolerem ?????
  7. Czy ktoś używa nawi plus na dużym wyświetlaczu z Polskimi mapami i w Polskiej wersji ????
  8. Witam. Nie dawno kupiłem Audi. Chciał bym prosić o poradę jakie środki mam kupić do pielęgnacji auta tzn. jakie środki kupić do lakieru do chromów do alufelg do kokpitu i czym zadbać o skórzaną tapicerkę. Pozdrawiam.
  9. Witam. Posiadam posiadam nawigacje a audi ale tylko z mapami Niemiec czy jest jakaś szansa żeby wgrać mapy Polski ??? Pozdrawiam.
  10. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.