Treść opublikowana przez rocco26l
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
bezpieczniki sprawdzalem i wszystko jest wporzadku. ---------- Post dopisany 29-04-2013 at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 22:14 ---------- kable sprawdzilem wszystko jest dobrze podlaczylem komputer i wogole nie widzi sterownika w tych drzwiach. gdzie mam szukac przyczyny niedzialajacych prawych drzwi???
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
Dodam jeszcze że urwał mi się zawias i rozkręcałem cały schowek i go kleiłem ale to było tydzień temu. A dziś otwierałem i zamykałem szyby z kluczyka i to parę razy... bawiłem się poprostu...
-
nie dziala elrktryka w drzwiach
Witam. Nie mogę zamknąć z pilota drzwi od pasażera dodatkowo nie otwiera mi się szyba i na fisie wogóle nie pojawia mi się że mam drzwi otwarte. Dodatkowo teraz nie mogę zamknąć ani otworzyć szyb z pilota. Wie ktoś jaka jest przyczyna ??? Pozdrawiam.
-
parktronic
Witam. Chciałbym założyć sobie tylniego parktronica bedę malował maskę z przodu i przy okazji pomalował bym czujniki w kolorze. Może ktoś poleci mi gdzie i jaki parktronic kupić i ile będzie wynosił koszt zakupu? Pozdrawiam.
-
Nieszczęsny egr
Pytałem mechanika czy kupić nowy egr. powiedział żebym nie kupywał bo olej który wycieka to przez nieszczelną turbinę i zebym jeździł dopóki turbina bardziej się nie rozszczelni i ubytek oleju będzie znaczący i wtedy zrobił turbo i problem zniknie. sprawdzałem turbo i komputer pokazywał parametry w normie wiadomo nie były one bardzo dobre ale w normie. Proszę o poradę bo już sam nie wiem co robić...
-
Nieszczęsny egr
Witam. Wiem że jest tu mnóstwo postów na temat EGR i wszystkie przeczytałem ale mam jeszcze parę pytań może i bezsensownych ale dopiero zbieram wiedzę o moim samochodzie. Mam przejechane już 280 tys i od niedawna zaczął mi wyciekać olej. Dużo postów jest o zaślepianiu ale co daje zaślepienie czy tylko to że nie będzie ten olej wyciekał na zewnątrz i z jakimi ubytkami oleju w silniku się to wiąże tak w przybliżeniu. I czy jest jakiś sposób żeby się całkiem pozbyć tego cieknięcia i z jakimi kosztami się to wiąże???? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 19:45 ---------- i czy jeszcze ma to coś wspólnego z zaolejonym Intercoolerem ?????
-
nawigacja audi a4 b6
Czy ktoś używa nawi plus na dużym wyświetlaczu z Polskimi mapami i w Polskiej wersji ????
-
środki do pielegnacji samochodu
Witam. Nie dawno kupiłem Audi. Chciał bym prosić o poradę jakie środki mam kupić do pielęgnacji auta tzn. jakie środki kupić do lakieru do chromów do alufelg do kokpitu i czym zadbać o skórzaną tapicerkę. Pozdrawiam.
-
nawigacja audi a4 b6
Witam. Posiadam posiadam nawigacje a audi ale tylko z mapami Niemiec czy jest jakaś szansa żeby wgrać mapy Polski ??? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich