Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. probowalem czyscic ale to jest tak poklejone ze ciezko wychodzi i sie chowa jak nie ma latwego sposobu wyjecia tego to bede musial tak zrobic pare razy i moze pomoze... Narazie czekam az ktos napisze czy da sie to w jakis prosty sposob wyjac
  2. Witam Mam strasznie zabrudzony uchwyt na kubek a dokladnie to kawa czy cos podobnego rozlalo sie i pozostalo w rowkach przez to ciezko sie otwiera i chowa Jest jakis prosty sposob by go wyjac i wyczyscic ??? Pozdrawiam.
  3. rozrzad wymieniany w kwietniu do przejechane na nim ok 70 000 podczas pomiaru klima wylaczona byla ale radio po cichu gralo a co to ma za znaczenie w pomiarach ???
  4. Proszę o analizę logów statycznych: Log (18 - 000,001,003) Log (19 - 004,007,013) Log (20 - 015,018,023) dynamicznych: Log (12 - 000,001,003) Log (13 - 003,011,010) Log (14 - 004,008,010) bs: Log (15 - 000) Log (16 - 011) Log (17 - 003) dziękuję z góry z opinie
  5. Witam. Posiadam stare do renowacji i malowania felgi s-line. Felgi są proste nie spawane tylko jedna delikatnie zarysowana. Są jakieś sposoby żeby je zrobić na chromowane ??? I ile by taki "zabieg" kosztował????
  6. Witam. Mam dziwny problem i nie wiem gdzie zaczac szukac usterki. A mianowicie podczas jazdy syrasznie telepie calym samochodem. te objawy sa dziwne poniewaz to telepanie wystepuje podczas plynnej jazdy ok 140 km/h jak dodam gazu do 180 lub puszcze gaz calkowicie to przestaje telepac w calosci lub wibracje sa malo odczuwalne. napewno to nie sa kola bo wymienilem opony i wywazylem kola i dzieje sie tak samo. Ma ktos inne pomysly ??? ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 13:08 ---------- czy to może być początek zużycia się dwumasu ???
  7. Witam. Jak sprawdzic prostymi sposobami czy dwumas jest w dobrym stanie i jakie sa poczatkowe objawy zuzycia dwumasu ???
  8. Witam Nie znam sie na tego typu sprzetach i chcialbym sie dowiedziec czy taka marketowa polerka jest cos warta. z gory dzieki za porade.
  9. to u mnie niestety widzi każdą spaloną żarówkę i na fisie świeci się duża żółta żarówa he he dzięki za wyjaśnienie może i banalne pytanie ale mam audiczkę parę miesięcy i dopiero się uczę Pozdrawiam.
  10. jak sprawdzić czy mam tą funkcje kontroli żarówek ???
  11. bardziej mi chodzi o to jak takie oswietlenie sie sprawdza na codzien czy sie nie pali i jakie maja ledy godne polecenia
  12. Witam Chialbym wymienic wszystkie zarowki w oswietleniu wnetrza na ledowe. Duzo jest roboty przy takiej wymianie. Przerabial ktos na takie owietlenie ??? Chcialbym sie tez dowiedziec czy sie nie pala czesto te zarowki i jakie kupic najlepsze i sprawdzone. Prosze o wypowiedzi. Pozdrawiam.
  13. Witam. Przy myciu samochodu zauwazylem ze na tylnej klapie odchodzi mi cyfra 4 i literka "i" chcialbym sie pozbyc wszystkiego jak najlepiej to zrobic zeby nie pozostaly slady.
  14. moim zdaniem jeden z kabelkow od kana przerwany.
  15. jednak wina żarówek ledowych kupiłem zwykłe po 1.5 i działają bez problemu. Kupiłem 4 sztuki ledowych i każda jest do bani!!!! jak kupiłem audiczkę to były ledowe super to wygląda z tyłu... ma ktoś jakieś ledówki godne polecenia ?????
  16. Rozne sa teorie i o tej tez slyszalem ze 10 letnie auto ma stary laser i lepiej nagrywac na starej nagrywarce choc osobiscie nie wierze. tez mialem z tym problemy, nagralem 15 plytek roznego rodzaju w roznych programach i wreszcie zastartowala na plytce sony wypalonym na clon cd i z 2 predkoscia. sprawdz czy masz odpowiednia mape do swojej nawi bo moze w tym problem albo masz cos z laserem
  17. witam w pracy zostawiam auto w takim miejscu ze obsiadaja go muchy podczas tych goracych dni. zostawiaja one czarne plamki ktore ciezko doczyscic czy glinka lub clinerem usune te zabrudzenia czy sa jakies specjalne srodki ???
  18. rocco26l odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    nie rozumiem jakie to ma znaczenie... a nawet jak by byl jeden cichszy o pare decybeli to tak naprawde nie zauwazalna roznica dla ucha
  19. jakie miales objawy ze jest zepsuta ??
  20. nie robiłem. Możesz powiedzieć jak to zrobić ???
  21. i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla... ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla...
  22. Zdemontowalem filtr i nic sie nie dzialo. kratka po lewej stronie kierowcy wiala lekko zimniejszym powietrzem nic pozostale. ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 22:45 ---------- i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla...
  23. dałeś stronkę jak wymienić ale zdjęcia nie aktywne....
  24. pod piołem pod kompa i wskazało czujnik przy pedale hamulca. Jaki koszt tego czujnika i czy to da się samemu wymienić ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.