Treść opublikowana przez rocco26l
-
uchwyt na kubek
probowalem czyscic ale to jest tak poklejone ze ciezko wychodzi i sie chowa jak nie ma latwego sposobu wyjecia tego to bede musial tak zrobic pare razy i moze pomoze... Narazie czekam az ktos napisze czy da sie to w jakis prosty sposob wyjac
-
uchwyt na kubek
Witam Mam strasznie zabrudzony uchwyt na kubek a dokladnie to kawa czy cos podobnego rozlalo sie i pozostalo w rowkach przez to ciezko sie otwiera i chowa Jest jakis prosty sposob by go wyjac i wyczyscic ??? Pozdrawiam.
-
prosze o analize logów
rozrzad wymieniany w kwietniu do przejechane na nim ok 70 000 podczas pomiaru klima wylaczona byla ale radio po cichu gralo a co to ma za znaczenie w pomiarach ???
-
prosze o analize logów
Proszę o analizę logów statycznych: Log (18 - 000,001,003) Log (19 - 004,007,013) Log (20 - 015,018,023) dynamicznych: Log (12 - 000,001,003) Log (13 - 003,011,010) Log (14 - 004,008,010) bs: Log (15 - 000) Log (16 - 011) Log (17 - 003) dziękuję z góry z opinie
-
jak odnowić stare felgi
Witam. Posiadam stare do renowacji i malowania felgi s-line. Felgi są proste nie spawane tylko jedna delikatnie zarysowana. Są jakieś sposoby żeby je zrobić na chromowane ??? I ile by taki "zabieg" kosztował????
-
dziwne telepanie podczas jazdy
Witam. Mam dziwny problem i nie wiem gdzie zaczac szukac usterki. A mianowicie podczas jazdy syrasznie telepie calym samochodem. te objawy sa dziwne poniewaz to telepanie wystepuje podczas plynnej jazdy ok 140 km/h jak dodam gazu do 180 lub puszcze gaz calkowicie to przestaje telepac w calosci lub wibracje sa malo odczuwalne. napewno to nie sa kola bo wymienilem opony i wywazylem kola i dzieje sie tak samo. Ma ktos inne pomysly ??? ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 13:08 ---------- czy to może być początek zużycia się dwumasu ???
-
dwumas
Witam. Jak sprawdzic prostymi sposobami czy dwumas jest w dobrym stanie i jakie sa poczatkowe objawy zuzycia dwumasu ???
-
czy jest cos warta taka polerka
Witam Nie znam sie na tego typu sprzetach i chcialbym sie dowiedziec czy taka marketowa polerka jest cos warta. z gory dzieki za porade.
-
wymiana zarowek w oswietleniu wewnetrznym
to u mnie niestety widzi każdą spaloną żarówkę i na fisie świeci się duża żółta żarówa he he dzięki za wyjaśnienie może i banalne pytanie ale mam audiczkę parę miesięcy i dopiero się uczę Pozdrawiam.
-
wymiana zarowek w oswietleniu wewnetrznym
jak sprawdzić czy mam tą funkcje kontroli żarówek ???
-
wymiana zarowek w oswietleniu wewnetrznym
bardziej mi chodzi o to jak takie oswietlenie sie sprawdza na codzien czy sie nie pali i jakie maja ledy godne polecenia
-
wymiana zarowek w oswietleniu wewnetrznym
Witam Chialbym wymienic wszystkie zarowki w oswietleniu wnetrza na ledowe. Duzo jest roboty przy takiej wymianie. Przerabial ktos na takie owietlenie ??? Chcialbym sie tez dowiedziec czy sie nie pala czesto te zarowki i jakie kupic najlepsze i sprawdzone. Prosze o wypowiedzi. Pozdrawiam.
-
likwidacja znaczkow na tylnej klapie
Witam. Przy myciu samochodu zauwazylem ze na tylnej klapie odchodzi mi cyfra 4 i literka "i" chcialbym sie pozbyc wszystkiego jak najlepiej to zrobic zeby nie pozostaly slady.
-
Elektryka przednich lewych drzwi
moim zdaniem jeden z kabelkow od kana przerwany.
-
nie laczy podswietlenie tylnej tablicy
jednak wina żarówek ledowych kupiłem zwykłe po 1.5 i działają bez problemu. Kupiłem 4 sztuki ledowych i każda jest do bani!!!! jak kupiłem audiczkę to były ledowe super to wygląda z tyłu... ma ktoś jakieś ledówki godne polecenia ?????
-
Nawigacja RNS-D nie czyta płyty z najnowszą mapą
Rozne sa teorie i o tej tez slyszalem ze 10 letnie auto ma stary laser i lepiej nagrywac na starej nagrywarce choc osobiscie nie wierze. tez mialem z tym problemy, nagralem 15 plytek roznego rodzaju w roznych programach i wreszcie zastartowala na plytce sony wypalonym na clon cd i z 2 predkoscia. sprawdz czy masz odpowiednia mape do swojej nawi bo moze w tym problem albo masz cos z laserem
-
czarne kropki po muchach
witam w pracy zostawiam auto w takim miejscu ze obsiadaja go muchy podczas tych goracych dni. zostawiaja one czarne plamki ktore ciezko doczyscic czy glinka lub clinerem usune te zabrudzenia czy sa jakies specjalne srodki ???
-
AWX czy AVF???
nie rozumiem jakie to ma znaczenie... a nawet jak by byl jeden cichszy o pare decybeli to tak naprawde nie zauwazalna roznica dla ucha
-
Zatarta Sprężarka klimatyzacj, gdzie naprawiać...???
jakie miales objawy ze jest zepsuta ??
-
niedzialajaca klimatyzacja
nie robiłem. Możesz powiedzieć jak to zrobić ???
-
niedzialajaca klimatyzacja
i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla... ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla...
-
niedzialajaca klimatyzacja
Zdemontowalem filtr i nic sie nie dzialo. kratka po lewej stronie kierowcy wiala lekko zimniejszym powietrzem nic pozostale. ---------- Post dopisany 11-07-2013 at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2013 at 22:45 ---------- i zauwazylem jeszcze ze jedna z rurek z klimatyzacji robi sie na poczatku zmrozona az szron sie osadza a pozniej staje sie ciepla...
-
niedzialajaca klimatyzacja
nie było blędów
-
zapalająca się kontrolka esp
dałeś stronkę jak wymienić ale zdjęcia nie aktywne....
-
zapalająca się kontrolka esp
pod piołem pod kompa i wskazało czujnik przy pedale hamulca. Jaki koszt tego czujnika i czy to da się samemu wymienić ???