Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rocco26l

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rocco26l

  1. czy do smerfa w chromach pasuja czarne kolka czy lepiej gdzies kupic nowe o duzym blasku swiezosci ???
  2. Witam. Mam bardzo zniszczone znaczki Audi. Na przednim tak nie widac ale tylni zamiast blyszczec to jest taki zolty... Jak je zregenerowac ??? Czy plasti dip ma w kolorach taki polysk czy zrobic to w jakims ciekawym kokorze plasti dipa( przy czym nie chce zrobic wiochy) czy moze sa jakies inne sposoby na regeneracje????
  3. to się pochwal jak zrobisz To dopiero na wiosnę... Jak zrobisz wcześniej to wrzuć mi na posta.
  4. ja właśnie tak mam zamiar zrobić czarny mat z przodu a chromy w oknach i relingi...
  5. Witam. Od pewnego czasu przestał mi działać spryskiwacz tylnej szyby. Silniczek chodzi ale nic nie leci. Zdjąłem końcówkę i przedmuchałem przeczytałem tu wszystkie posty na ten temat sprawdzałem czy nie mam wycieków w bagażniku na prawym boku to tu koledzy mieli taką awarie nic nie cieknie mi też w okolicach przedniego lewego koła. Chciałbym zobaczyć jak biegną wężyki do tylej wycieraczki i będę szukał usterki zaczynając od rozbiórki zbiornika.
  6. smieszny jestes z ta cena...
  7. Witam. Chcialem wystawic swoje felgi do sprzedania i chcialbym wiedziec ile sa warte. Jest to firma RH jezdzone 2 sezony 17 opony kleberg i goodride ok 5 mm bieznika. Felgi w bardzo dobrym stanie proste na jednej tylko mala rysa od kraweznika.
  8. do wymiany standardowego zawieszenia na gwint wymienia sie tylko springi i amorki czy trzeba cos jeszcze ????
  9. Noo super wyglad. Zastanawialem sie nad BBS jakims wzorem... Co o tym myslisz???
  10. Witam. Mam smerfa w avancie do tego pakiet chrom i chcialbym przez zime kupic ciekawe chromowane felgi. Jakie proponujecie??? Bo przewaznie jest tak ze fele ladne ale jak sie zalozy do samochodu to traca swoja urode...
  11. rocco26l odpowiedział(a) na rocco26l temat w 1.9TDI
    dzis sobota i wszedzie po zamykane skleilem kropelka da sie na tym pojezdzic do poniedzialku nie bedzie wywalac oleju ???
  12. rocco26l opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Przy wymianie swiec zarowych urwalem ten plastik co wchodzi bagnet. Da sie kupic caly i wymienic na nowy ?? prosze o szybka odpowiedz.
  13. Witam. Zmienilem klocki w moim avancie i przy okazji zmierzylem grugosc tarczy i tarcza ma 23 mm. Czy to jest odpowiednia grubosc czy tarcze tez do wymiany ???
  14. po podpieciu wukarze czy koniec klockow czy czujnik gdzies rozlaczony ???
  15. ogladalem klocki i wzrokowo od strony kola wygladaja nie najgorzej... Mozliwe ze starly sie bardziej od wewnetrznej strony ???
  16. ile chcesz za te klocki ???
  17. Pomarańczowa kontrolka kółko i na zewnątrz po bokach trzy kreskowe małe kreski
  18. Witam podczas jazdy zapalila mi sie kontrolka hamulca. Co w praktyce ona oznacza bo zaczela sie zima slisko na drodze wiec boje sie ze to bedzie mialo jakis wplyw na hamulce. Troche drogi jutro przedemna i nie wiem czy mam sie wybierac...
  19. Witam. Chce przerobic na przednim grilu srebrne obramowki na czarny mat. Napiszcie mi kto w jaki sposob przerabial bo szukam najtanszej przerobki. Pozdrawiam.
  20. moze Ty zawsze wozisz srubokret gwiazdkowy i na deszczu i zimnie na CPN lubisz wymieniac zarowki... ja niestety tak nie mam:-P ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- a ta zarowka to jedno czy dwu stykowa ???
  21. Witam. Wracam z trasy padla mi zarowka stopu. Niech ktos napisze jakie jest oznaczenie tej zarowki bo chce kupic na jakims CPN. pozdrawiam
  22. Witam. Moja audiczka wyglada tak. Mam na wykonczeniu amorki i chcialbym przy okazji obnizyc troche. Widzialem jak tu chlopaki wymieniaja sprezyny na h&r i bardzo mi sie podoba. Doradzcie jak w praktyce z takimi sprezynami czy to dobra firma i jakiej jakosci sprezyny i czy to bardzo wplywa na konfort po naszych drogach i jakie amortyzatory do tych sprezyn najlepiej kupic Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 30-10-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2013 at 20:22 ---------- Napiszcie cos na temat tych sprezyn h&r obnizajacych o 35 mm i jakie amortyzatory do tych sprezyn kupic.
  23. Witam. Mam bardzo porysowana szybe od kierowcy. Przypuszczam ze poprostu jakis ostry piasek dostal sie pod uszczelke i przy odsuwaniu i zamykaniu porysowal szybe bo to sa rysy podluzne. Czy da sie to jakos wypolerowac czy sa moze jakies inne sposoby ??? ps. na kloszach lamp przednich tez mam rysy i czym najlepiej to polerowac??? pozdrawiam.
  24. chcialem zabespieczyc uszczelki przed zima zeby mi nie zamarzaly i w sklepie motoryzacyjnym sprzedawca polecil mi olej sylikonowy w sprayu. Nanoszenie go to tragedia bo rozpryskuje sie wszedzie. Jakos to ogarnolem rozsmarowujac palcem dokladnie po uszczelce... Macie jakies normalne sposoby smarowania uszczelek ??? Warty jest cos ten olej sylikonowy ??? bo jest strasznie tlusty ale podobno ma nie lapac kurzu i brudu... Piszcie jak cos wiecie w tym temacie pozdrawiam
  25. Witam. Czy ktos z forum wie cos na temat regeneracji dwumasu??? slyszalem ze taki regenerowany dwumas kosztuje ok 500 zl. zakladal ktos i jezdzi na takim ??? I mam jeszcze jedno pytanie wiem ze bylo mnostwo postow na temat gdzie na silniku mozna zobaczyc rodzaj silnika awx czy avf bo nie moge znalesc. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.